Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 18 mar 2010, 01:02
a ja dziś miałam straaaaasznie ciężki dzień. kupa zaliczeń i nauki .. jutro kolejna partia. pomimo że jestem wykończona nie chce mi się spać..akurat wtedy gdy potrzeba mi snu..eh..co za życie..
dogomaniaczka

przez VasqueS 18 mar 2010, 01:26
Idę już spać, średni dzień, jak każdy coraz bardziej mnie dobija. :/
VasqueS

przez magdalenabmw 18 mar 2010, 03:19
Atak.

...
Ciężko mi.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 18 mar 2010, 03:25
o tej porze? co się dzieje?
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez puszekokruszek 18 mar 2010, 08:55
Na migrenę polecam jak najwięcej pić, gdzieś wyczytałam, że bóle glowy często wynikają z "niedopicia"i odkąd piję dużo więcej migreny są znacznie rzadsze(albo tak sobie wmawiam) ;)
U mnie od kilku dni ciągłe duszności (zwiastujące atak, standard)ale nie daję się narazie :roll: ;)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez agaska 18 mar 2010, 10:53
Budzik dzwonil mi od 9am. Wlasnie wstalam, zaraz walne sobie rooibosa i validola. 11:20 kolokwium... Od roku nie bylam na zajeciach, wiec bedzie to dla mnie ciezkie, ale mam nadzieje podolac. Niby jest telepka i niby jej nie ma. Tzn czuje jakies napiecie i stres przed pojsciem na uczelnie, ale do paniki mi na razie daleko - i oby tak pozostalo. A jeszcze psa musze wyprowadzic nim wyjde. Na szczescie na uczelnie mam 5min piechota.
Be the change you want to see in the world

przez dogomaniaczka 18 mar 2010, 11:02
jest źle ;( nie ma to jak się starać ze wszystkich sił po to żeby ktoś inny "zapomniał" i przez to zawalić sprawę ;( już nie mam siły;( zdecydowanie ZŁY DZIEŃ.
dogomaniaczka

przez agaska 18 mar 2010, 11:27
Pierwszy sukces dnia dzisiejszego - zjadlam cwierc bulki. Moze zjem jeszcze cwierc, to bedzie razem pol bulki. Dawo tyle na wczesne sniadanie nie zjadlam (zazwyczaj kilka lyzeczek Danio). Teraz mocny rooibos z miodem. Cos mnie czkawka dorwala, zapilam mineralna z babelkami (jak to mowi Maklowicz - perlage :P ). Humor mi dopisuje, wiec nie jest jakos bardzo zle.

przez Joaśka 18 mar 2010, 11:32
puszekokruszek napisał(a):Na migrenę polecam jak najwięcej pić, gdzieś wyczytałam, że bóle glowy często wynikają z "niedopicia"i odkąd piję dużo więcej migreny są znacznie rzadsze(albo tak sobie wmawiam) ;)
U mnie od kilku dni ciągłe duszności (zwiastujące atak, standard)ale nie daję się narazie :roll: ;)

Jak najbardziej się zgadzam, mi przy migrenie pomaga oprócz świeżego powietrza picie dużej ilości wody.

A z czego wynikają te duszności? One występują bądź nasilają się w jakichś sytuacjach, miejscach, okresach, porach?

U mnie deszcz leje. Rano po przebudzeniu pękała mi głowa, ale teraz czuję się świetnie. Lubię taką niżową wilgotną łagodną pogodę. :mrgreen:
Joaśka

przez klaudunia 18 mar 2010, 11:39
mam nadzieję że wreszcie przydzie wiosna
czuję to w kościach;-)

przez agaska 18 mar 2010, 11:42
Joaśka, zrob tam jakies czarymary i podeslij tego deszczu do stolicy kujaw :mrgreen:

klaudunia, jeszcze ma sypnac sniegiem. Nawet w maju ponoc ;)

przez dogomaniaczka 18 mar 2010, 11:44
w maju?! błagam nie.
dogomaniaczka

przez polakita 18 mar 2010, 11:49
a ja się czuję super ekstra, nic mnie nie boli i nie dolega. ostatnie dni sypiam bardzo dobrze, śpię jak kłoda nieprzytomna, tak więc ogólnie - git :mrgreen:
polakita

przez Joaśka 18 mar 2010, 11:51
To super Polakita, trzymaj tak dalej! A co nowego na Twojej terapii grupowej? Bo pamiętam, że taka dość specyficzna jest. ;)

[Dodane po edycji:]

Agaska, też lubisz deszcz? :P Bo ja uwielbiam, bardzo dobrze się wtedy czuję.
Joaśka

Sortuj wg