Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Donkey 25 sty 2010, 13:56
iryss napisał(a):Piekny dzień dziś chyba się wreszcie zaczne uczyć bo kiepsko bedzie!
Miłego dnia dziewczyny:)

Ps Paranoja ja kiedyś zamierzałam być z zawodu sprzątaczką w szkole bo tam mozna się nieżle poobijać!
Polecam.

Może masz jakiś super patent jak sie zmobilizować do nauki?
Bo ja od rana zbieram się i na tym się kończy !!

[Dodane po edycji:]

vasques napisał(a):Witam!
Ja jestem z Moją Asią pojechałem do niej porozmawialiśmy o wszystkim i mi wybaczyła.
Tylko ja się boję że ją skrzywdze jeszcze kiedys a tego nie chce więc się modle do Boga a dzień jakoś smutno się zaczyna ale mam nadzieje że niedlugo przejdzie...!

No widzisz - mówiłam że będzie dobrze.

Tylko nie możesz znów się tak zamartwiać !

Żyj chwilą :)

przez fobia 25 sty 2010, 14:01
zły dzień ! :? mam jakąś jazdę znowu! cholerna nerwica :? a już tak długo było dobrze!

przez iryss 25 sty 2010, 14:01
Mam Donkey mówie sobie "Ada ty popieprzona dziewczyno jak się teraz tego cholerstwa nie nauczysz to nie zdasz, matka cię z domu wywali i do poznej starości będziesz oracowała w MacDonalds a i stamtąd cię wywalą po 50jak zauważą zmarszczki!" Odrazu mnie bierze!
Już się wziełam za niemiecki ale mam jeszcze całą długa liste także bede to sobie musiała powtuzyć dziś z 10razy.
Ucz się Donkey ładnie faceci na inteligencje i wiedze coraz częściej lecą!
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 25 sty 2010, 14:04
Kochana pokaż mi takich facetów !

Ja uważam że faceci boją się właśnie takich kobiet !

przez iryss 25 sty 2010, 14:06
boją się? Dlaczego? Ja właśnie myśle że teraz długie nogi i mega biust to nie wszystko.
Troche rozumu też trzeba mieć!!
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez depresyjny86 25 sty 2010, 14:40
Ja Wam powiem,że właśnie takie mnie kręcą...inteligentne,mądre...
W ogóle to boje sie kobiet wszystkich <fobik społeczny> ale takie najbardziej mnie przyciagaja.
Co do dzisiejszego dnia...to wciąż nie moge jakoś pozbierać u siebie wszystkiego do kupy...wciąż nie wiem co robie żle w poznawaniu ludzi..dlaczego ich odpycham od siebie..
Poza tym strasznie uzaleznilem sie od irca i od wczoraj daje sobie spokoj na jakiś czas i narazie wytrzymuje w postanowieniu ;) Pzdr dla Was i Wszystkich z irca .Trzymajcie sie. Wasz CN.
Ostatnio edytowano 25 sty 2010, 14:43 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

przez Paranoja 25 sty 2010, 14:42
człowiek nerwica, no właśnie jak Cię zobaczyłam, tzn wpis Twój to pomyślałam, że sieę złamałeś i wróciłeś

Trzymaj się chłopie ;)
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez depresyjny86 25 sty 2010, 14:44
Na forum czasem będe ale na ircu narazie nie.
Ty również sie trzymaj :)
:)

przez Joaśka 25 sty 2010, 15:07
Kiepski dzień, chora w łóżku próbuję się uczyć do egzaminu :( Kiedy zniknie ten mróz... Wy też tak koszmarnie się czujecie przy dużym mrozie???
Joaśka

przez jacas 25 sty 2010, 15:20
ja sie lepiej czuje niz przy upalach :P a tak w ogole to niedawno wstalem :)
jacas

przez Joaśka 25 sty 2010, 15:28
Ja tam wolę upały... :P Nic dziwnego, że się dobrze czujesz, na pewno się wyspałeś :P Ja się obudziłam o 6.30 ;)
Joaśka

przez jacas 25 sty 2010, 15:30
ja tez :P a ze potem poszedlem dalej spac to juz inna sprawa :P kurde slonce tak ladnie swieci a na dworze mroz..
jacas

przez Donkey 25 sty 2010, 15:54
iryss napisał(a):boją się? Dlaczego? Ja właśnie myśle że teraz długie nogi i mega biust to nie wszystko.

Boją się kobiet mądrzejszych od siebie, mają kompleksy!

przez Korba 25 sty 2010, 16:03
iryss napisał(a):boją się? Dlaczego? Ja właśnie myśle że teraz długie nogi i mega biust to nie wszystko.

mężczyźni nie lubią kobiet inteligentniejszych od siebie - to jest reguła, ale jak wiadomo - są od niej wyjątki ;)
a jak kobieta jeszcze oprócz tego że jest mądra, to robi karierę i ma pieniądze - to ma przekichane - to pewne jak amen w pacierzu. na szczęście np 19-latkom to jeszcze nie przeszkadza, a za to bardzo kręci :mrgreen:

mój dzisiejszy dzień... hahaha, mógłby stanowić pierwszy wpis publikacji pt. "dziennik nerwicowa"...:
budzę się kilkakrotnie z powtarzającego się snu, w którym nie potrafię się dowlec do pracy, ledwo wchodzę po schodach, serce kołacze się jak szalone, słabo mi, walatuje mi torba z ręki itp, nie wiem, gdzie zostawiłam samochód, ludzie idą i się dziwnie patrzą... i taki sen kilka razy przez cały poranek. w końcu się budzę cała spocona, telepie mnie w środku, w głowie się kręci, szumi w uszach, nie da się ustać na nogach, bo kolana jak z waty. zaczynam ślimtać z bezsilności i boję się, boję jak cholera, ale nie wiem czego. no nic, xanax 0,5 idzie w ruch. do pracy docieram o 10.30, samochód zostawiam na parkingu, udało się, wchodzę do budynku i nawet nic mi z rak nie leci, ale zawroty głowy mam do teraz, dlatego staram się nie wstawać z fotela. jest git, no nie :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg