Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 07 gru 2009, 11:05
jacas, no to ja tez trzymam kciuki za Ciebie!!z maty masz egzamin?podziwiam,ja nie pamiètam podstawowych wzorow ze szkoly :mrgreen: a goràczka przy grypce moze dopiero wyskoczyc,albo zjada ciè stresssssssssssss ;)
wovacuum

przez jacas 07 gru 2009, 11:07
wovacuum, oddaje babka spr ;) w kazdym razie wezme dzisiaj xanax bo sie przekrece chyba ;)
jacas

przez wovacuum 07 gru 2009, 11:07
tet, za 45 minut wychodzè z domu!!jeszcze dwa tygodnie i urlop! :twisted: :twisted: :twisted: wypilam 2 kawy i zjadlam 5 papierochow (to takie sniadanie) ;)

[Dodane po edycji:]

jacas, sprawdzian?to ile ty masz lat mlodziencze??? :D
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jacas 07 gru 2009, 11:23
18 ;)
kurna pradu nie bylo xd
jacas

przez wovacuum 07 gru 2009, 11:25
jacas, haha mam coraz wiècej znajomych w wieku zblizonym do mojej corki :lol: :lol: :lol: mowcie na mnie ciocia albo babcia wova :twisted:
wovacuum

przez jacas 07 gru 2009, 11:26
babcia :lol:
a ile ma corka ;)?
jacas

przez wovacuum 07 gru 2009, 11:31
jacas, 16 a ja 34 ;) u nas beznadziejna pogoda,u was tez tak straszy za oknem?
wovacuum

przez jacas 07 gru 2009, 11:36
chetnie poznam :lol: zart xd
u mnie caly czas pada ale teraz jakby sie przejasnia ;)
jacas

przez Razorbladerka_ 07 gru 2009, 12:21
witam was kochani... przez całą noc mie m,ogłam spac, dop po 5 zasnęłam... ale tak twardo, zwe nie czułam jak chłopak mnie budzł i nie slyszalam nic taki mialam mocny sen... zdązył pojechac do pracy na chwile i wroic, a jha dalej jak głaz..... snilo mi sie cos, ze nie moglam sie obudzic bo cos mi oczy zalepilo jezyk odcieli... ale pozniej sie okazalo ze faktycznie nie moglam sie obudzic... masakra jakas... wstałam... cicho w mieszkaniu... ani zywej duszy... a ja mialam dzis zaczac terapie na 9!!!! ............ :shock:

[Dodane po edycji:]

Powiem wwam cos hehe... takiej pobudki rano juz dawno nie mialam hehe przez sen podniosłam głowe do góry i przyje****m czołem w kant półki...:P guz natychmiastowy i to na cwierc czoła buhahaha
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez elldan 07 gru 2009, 14:09
Dziś jest kolejny cudowny dzień mojego życie :) rano odwiedziłem juz lekarza poszedłem na L4 a teraz siedze sobie i nie wiem co ze sobą zrobić. Wszystko mnie boli rece nogi plecy raz zimno raz gorąco jednym słowem chyba zwariuje :)

przez linka 07 gru 2009, 15:43
Razorbladerka_, ale poszłaś w końcu na tą terapię?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Razorbladerka_ 07 gru 2009, 15:45
Nie:( zebym zdazyla to musialabym o 7 wstac, zeby sie tam dostac na 9, a ja wstalam przed 11... !!! Jestem wściekła na siebie!!! trzeba bylo wcale nie zasypiac.................................
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

przez linka 07 gru 2009, 15:52
Hmm domyśalm się że to grupowa, to możesz dostać niezłą burę za to, wiesz o tym? Nie radzę tak więcej robić, bo za kilka nieusprawiedliwionych zwolnieniem lekarskim nieobecności mogą cię wykopać..... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Razorbladerka_ 07 gru 2009, 17:04
Oj no to powiem, ze mi sie dni pomylily i bedzie si.. a poza tym słyszalam, ze na iluś tam zajeciach mozna nie byc.... przeraza mnie ta terapia... chyba jkeszcze nie jestem na nia gotowa... ;(

Sortuj wg