Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Siding Spring 09 kwi 2013, 13:33
jego filmiki to czysty spontant, zero rezyserki. To inny kraj..inna mentalnosc. Tu masz zestawienie 2 najwiekszych kozakow..czy dziewczyny nie daja numerow? Sam zobaczysz haha

przez djkocyk 14 kwi 2013, 23:01
A propos tematu według badań firmy Durex średni wiek inicjacji seksualnej w Polsce dla wszystkich badanych mężczyzn wynosi 19,5 lat. Im młodsi respondenci tym młodszy wiek pierwszego kontaktu seksualnego. Dla dzisiejszych 35-49 latków średni wiek wynosił 19,3, a dla obecnych 18-24 latków jest to już 17,9. rok życia.

przez wiejskifilozof 17 kwi 2013, 09:00
Coś ci eksperci nie wzięli mnie pod uwagę , bo ja mam 36 lat i jestem jeszcze prawiczkiem .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmienny 17 kwi 2013, 13:22
lubudubu, tutaj na reklamie jest siostra tej co wkleiles, tez bardzo ladna jak widac.

http://www.youtube.com/watch?v=hX6uyS5a ... r_embedded
zmienny

przez Siding Spring 17 kwi 2013, 19:15
a skad wiesz ze to siostra? Kurde jakie urodziwe siostry:D. Nawet podobna z oczu:)

przez zmienny 17 kwi 2013, 22:41
nie no nie wiem, ale podobna, od razu mi sie skojarzyla, tez tak bokiem patrzy jak sie smieje.
zmienny

przez Hellbike 18 kwi 2013, 00:47
Zeby kogos poderwac, trzeba najpierw sprobowac kogos poderwac - nie ma innej opcji :v

przez Siding Spring 18 kwi 2013, 09:18
To mnie wkreciles;p. Juz na sile podobienstw szukalem...i je znalazlem. 8)

przez qwertyxxx 19 kwi 2013, 14:37
Hellbike napisał(a):Zeby kogos poderwac, trzeba najpierw sprobowac kogos poderwac - nie ma innej opcji :v

No tak ale np jeśli o mnie chodzi to nie do przeskoczenia dla mnie jest różnica pomiędzy zachowaniem dziewczyny a zachowaniem faceta ;) A mam i koleżanki te fajne i im rzadko ale zdarza się zachowywać w dziwny sposób. Można i poznać fajną dziewczyna i jeśli nawet będzie taka normalna się wydawać to zawsze będzie gdzieś w 95 % a 5 % to u mnie wywoływać będzie negatywne odczucia. Pisałem o spotkaniach już. I może i za dużo ale to jest dobry przykład. Na przykład jestem ja i jakiś tam kumpel i ze spotkaniem nie ma problemu bo nikt się nie wykręca bo w jakim celu by to robiłl. Tłumacząc to jest czyli w ten sposób: Jest "TAK" lub "NIE". No czyli takie racjonalne zachowanie czy takie zdecydowanie. Kolega np mówi coś i to samo robi a dziewczyna co innego mówi a nie przekłada się w to co robi. Pocieszeniem jest w tym fakt, że są dziewczyny które nie są normalne w tych 95 % ale i są te które są normalne w 95 %. To czyli ja nie spotkałem jeszcze dziewczyny takiej normalneh w 100% czy 99%. I to czy nowo poznana dziewczyna czy kilkuletnia koleżanka mogą pokazać, że leją na Ciebie tak bez powodu. I to ja np dochodzę do wniosku, że po co mi dziewczyną w związku. Żeby wzbudzać frustracje we mne? Według mnie można iść np z kolegą na piwo czy gdzieś indziej i to bez frustracji i czerpać radość jak i można iść sobie do sklepu kupić sobie coś i tak samo czerpać z tego radość bo sa to rzeczy takie nieulotne. Są to rzeczy jakby to nazwać...stabilne. Chodzi o to abym czerpał radość z czegoś a dziewczyna nie jest do tego potrzebna. Bardzo możliwe, że dziewczyna nie wyjdzie na dobre.

przez depresyjny86 20 kwi 2013, 21:49
Ktoś nowy zaliczył?
:)

przez wiejskifilozof 22 kwi 2013, 14:51
U mnie tak się ułożyło ,że w realu 99 % znajomych to kobiety .Nie piszę dziewczyny, a kobiety bo wszystkie już są po 30 roku życia .Nie podam oczywiście ani jednego nazwiska , bo to nie ten cel .Ale wśród nich jest rencistka , fryzjerka , bibliotekarka , kwiaciarka . Kategoria osobna to psycholog i psychiatra , owszem nie koleżanki , ale zawsze mogę pogadać o wszystkim .Te kobiety mają rodzinny , zresztą ich mężowie o mnie wiedzą i nie raz podadzą rękę i cześć powiedzą .A tak między nami , to mam o moich koleżankach seksualne myśli ;)

Proszę tylko nie piszcie , w stylu detektywmonk , ty sobie znajdź wolne koleżanki , a nie mężatki. Bo nie posłucham , a pomyślę ,że zazdrościcie :D :D

przez mark123 30 kwi 2013, 13:42
Mam coś takiego, że gdy przechodzę koło jakichś dziewczyn, to czasami mnie kusi, żeby się na nie patrzeć. Obecnie pode kątem... oglądania się za dziewczynami jestem gdzieś na etapie gimnazjalisty, albo nawet na jeszcze wcześniejszym, czyli na etapie, kiedy człowiek dopiero zaczyna interesować się tymi sprawami. Ale póki co, fantazje, podczas których mam erekcję nadal pozostają w stylu parafilii. Wygląda mi to na jakieś zaburzenie rozwoju seksualnego.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez carlosbueno 30 kwi 2013, 14:22
ja też lubię patrzeć na dziewczyny zwłaszcza na fajne tyłki . :mrgreen: ale żadnych erekcji przy tym nie mam. :twisted:
Największy Forumowy Maruda

przez mark123 30 kwi 2013, 14:31
carlosbueno napisał(a):ja też lubię patrzeć na dziewczyny zwłaszcza na fajne tyłki . :mrgreen: ale żadnych erekcji przy tym nie mam. :twisted:

Ja najbardziej lubię się patrzeć na ramiona i ręce. Przy patrzeniu się też nie mam erekcji.
Erekcję mam przy wyobrażeniu sobie pewnej sytuacji raczej w stylu parafilii. Osoba bez zaburzeń preferencji seksualnych raczej nie ma erekcji przy tym, przy czym ja mam.

-- 30 kwi 2013, 15:58:26 --

Może to też wynikać z zaburzeń emocjonalnych czy nerwicowych, które zaburzają zarówno moje zainteresowanie dziewczynami jak i sytuacje, w których mam erekcję. Podobno jest to możliwe i nie musi od razu oznaczać parafilii, ale zdarza się bardzo rzadko.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg