Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez abraxas 28 mar 2013, 20:16
Może dlatego jest jak jest, że kobiety najpierw coś robią, żeby zaradzić problemom, a faceci razem ze swoimi problemami chcą się pakować w związek?

Ale mniejsza, wierzcie w swoje bajki, że kobiety z zaburzeniami mają łatwiej. W końcu co ja, kobieta z zaburzeniami, mogę o tym wiedzieć?
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez zmienny 28 mar 2013, 20:18
djkocyk, :D

abraxas, pytanie bylo do Carlosa, ale ja tez tak mysle jak on wiec Ci odpowiem z czego to wynika:

facet ma inna role niz kobieta w spoleczenstwie i zwiazku, mianowicie oczekuje sie od niego, ze zapewni kobiecie poczucie bezpieczenstwa, bedzie silny, utrzyma rodzine przekaze zdrowe geny itd.
stad w oczach kobiety taki co sie boi wyjsc z domu (fobia), nie ma energii (depresja) itd. jest skreslony.

a czy kobieta bojazliwa traci tak samo z atrakcyjnosci jak facet? z cala pewnoscia nie!
zmienny

przez carlosbueno 28 mar 2013, 20:20
abraxas, wiesz niektórzy faceci lubią się opiekować słabymi kobietami.
Nie mówię że to zaleta ale nie ma to aż tak dużego wpływu na znalezienie partnera jak w przypadku faceta gdyż w naszej kulturze jednak do faceta należy podrywanie, zagadywanie i to on musi być tym twardzielem.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmienny 28 mar 2013, 20:21
abraxas napisał(a):
Ale mniejsza, wierzcie w swoje bajki, że kobiety z zaburzeniami mają łatwiej. W końcu co ja, kobieta z zaburzeniami, mogę o tym wiedzieć?

mozesz wiedziec jak to byc zaburzona i jak to sie przeklada na zwiazek, za to my lepiej niz Ty wiemy, ze problemy psychiczne i wynikajaca z nich niesmialosc, leki itp. nie odbieraja Ci atrakcyjnosci w naszych oczach.
zmienny

przez abraxas 28 mar 2013, 20:22
zmienny, a naiwnie myślałam, że faceci lecą na coś więcej niż wygląd.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez carlosbueno 28 mar 2013, 20:24
abraxas napisał(a):zmienny, a naiwnie myślałam, że faceci lecą na coś więcej niż wygląd.

właśnie dlatego że faceci lecą głównie na wygląd zaburzenia u kobiet mają mniejsze znaczenia, zaburzona ładna dziewczyna ma większą szansę u facetów niż brzydka nie zaburzona a u faceta tak nie jest.

przez abraxas 28 mar 2013, 20:27
carlosbueno, jak to nie? Przecież kobiety lecą na przystojnych. Fakt, nie każdy przystojny ma kasę, no ale... Czemu zaburzona ładna ma powodzenie, a czemu zaburzony przystojny nie ma? Chyba nie łapię Waszego sposobu myślenia.

przez zmienny 28 mar 2013, 20:28
abraxas napisał(a):zmienny, a naiwnie myślałam, że faceci lecą na coś więcej niż wygląd.

abraxas, nie no charakter tez sie liczy, ale dla mnie dziewczyna ktora jest bojazliwa, nie ma z tego powodu zlego charakteru, liczy sie dla mnie wtedy jej sposob bycia, to czy ma dobre serducho itp.

-- 28 mar 2013, 19:29 --

abraxas napisał(a):carlosbueno, jak to nie? Przecież kobiety lecą na przystojnych. Fakt, nie każdy przystojny ma kasę, no ale... Czemu zaburzona ładna ma powodzenie, a czemu zaburzony przystojny nie ma? Chyba nie łapię Waszego sposobu myślenia.

no najwyrazniej nie lapiesz, bo napisalem, ze co inne atrakcyjne dla faceta w kobiecie, a co inne dla kobiety u faceta, patrz moja wczesniejsza wypowiedz.
zmienny

przez carlosbueno 28 mar 2013, 20:31
abraxas, też lecą ale dla większości kobiet wygląd nie jest aż tak ważny, mówię tu o tych powyżej 20 lat. Zresztą czytałem gdzieś że kobiety zaburzone psychiczne, o wysokim stopniu neurotyzmu mają przeciętnie więcej facetów niż te bez a u facetów jest odwrotnie i to są już dużo większe różnice niż w przypadku kobiet.

przez abraxas 28 mar 2013, 20:37
carlosbueno, a ja gdzieś czytałam, że dla większości kobiet jak facet jest przystojny albo ma kasę, to reszta jest nieważna, może być i zaburzony.

przez carlosbueno 28 mar 2013, 20:43
abraxas zaburzony( poważne zaburzenia depresyjno- lękowe, dystymia, czy np osobowość unikająca) sam się raczej nie dorobi kokosów, oczywiście mogą być wyjątki ale z połowa piszących na tym forum facetów nie ma nawet stałej pracy.

przez perez5136 28 mar 2013, 20:48
Prawda jest taka(przynajmniej po moich obserwacjach), że kobiety mają o wiele łatwiej jeśli chodzi o znalezienie partnera niż faceci. Mężczyzna musi być twardy psychicznie jak i fizycznie, powinien umieć zapewnić byt swojej przyszłej partnerce, kobieta musi się czuć bezpiecznie w jego ramionach i to one tak naprawdę wybierają nas a nie my ich. Kobieta jeśli ma choć odrobine urody prędzej czy później kogoś znajdzie, czasem jeśli chodzi o kobiety, wystarczy fajnie wyglądać.

przez carlosbueno 28 mar 2013, 20:54
np moja siostra jest, była totalnie aspołeczna, jeszcze bardziej nieśmiała niz ja, nigdy w życiu się nie malowała, nie była na dyskotece, klubie, imprezie a i tak ma męża i wcześniej faceta też miała choć nigdy o nich się nie starała, a z wyglądu jest przeciętna. Gdyby była facetem pewnie nigdy by nikogo nie znalazła. Akurat w tym aspekcie to kobiety maja z 10 razy łatwiej tylko sobie wybierają kogo chcą o ile nie mają 50 kg nadwagi, choć i takie znajdują swoich amatorów.

przez inbvo 28 mar 2013, 20:56
carlosbueno napisał(a):np moja siostra jest, była totalnie aspołeczna, jeszcze bardziej nieśmiała niz ja, nigdy w życiu się nie malowała, nie była na dyskotece, klubie, imprezie a i tak ma męża i wcześniej faceta też miała choć nigdy o nich się nie starała, a z wyglądu jest przeciętna. Gdyby była facetem pewnie nigdy by nikogo nie znalazła. Akurat w tym aspekcie to kobiety maja z 10 razy łatwiej tylko sobie wybierają kogo chcą o ile nie mają 50 kg nadwagi, choć i takie znajdują swoich amatorów.
święta prawda carlos.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Sortuj wg