Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 28 gru 2012, 00:09
Zazwyczaj...naprawdę znam bardzo mało osób które mogły sobie pozwolić na "luksus" bycia sobą w 100%.
Nawet jeśli,były to jednostki zaradne,nie takie które sobie nie radzą.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Bonus 28 gru 2012, 00:11
Ja się sam spotykam z takimi sytuacjami w życiu, że, jak przebywam z różnymi ludzmi (a potrafię wyczuwać ludzi i interesuje się psychologią), to Oni zachowuja się inaczej, czegoś nie zaakceptują. Da się wyczuć takich ludzi, nie muszą nawet o tym mówić. Tacy są ludzie i tyle.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez silence_sadness 28 gru 2012, 00:17
Saiga, jak już pisałam.. Jest całosć i są wybrane jednostki.. Wolę zdecydowanie jednostki..

Bonus, pełno jest takich..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inbvo 28 gru 2012, 00:22
silence_sadness napisał(a):Saiga, jak już pisałam.. Jest całosć i są wybrane jednostki.. Wolę zdecydowanie jednostki..
szkoda że mało takich....
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Sorrow 28 gru 2012, 01:30
silence_sadness napisał(a): Sorrow, nie zawsze trzeba flirtować aby kogoś zapoznać..
Po prostu bądź sobą.. :D

Powiedziałem filtrować, nie flirtować.

Jak w odsiewać niepożądany element.

przez geralt84 28 gru 2012, 01:49
Wiele stron przeczytałem z tego tematu i pamiętam, że smutno mi się zrobiło kilka razy. Ja mam odmienną sytuację, bo mogę(nigdy nie szukałem, a mimo to sam byłem podrywany), a nie chcę, a tutaj wiele osób bardzo chce, a jednak nie może. To tylko pokazuje jakie to życie jest dziwne, niesprawiedliwe :( . W każdej dziedzinie życia można zauważyć, że im bardziej komuś zalezy tym większa klęska, a ci którym na czymś nie zależy, to to osiągają :roll: . Paradoksalnie może niektóre dziewczyny zauważają moją obojętność i stąd te zainteresowanie moją osobą? Pokręcone to wszystko.
Zadbajcie też o siebie, bo wygląd zewnętrzy to jest podstawa, chociaż wiele osób próbuje sobie wmawiać, że jest inaczej. Ja miałem zerowe powodzenie aż do końca szkoły średniej, potem zacząłem ćwiczyć, bardziej dbać o siebie(nie mogłem na siebie w lustrze patrzeć taki byłem cherlawy) i wtedy nagle to się zmieniło na lepsze, choć w moim przypadku na gorsze, bo nie chcę z nikim być i irytują mnie sytuacje, gdy jakaś dziewczyna próbuje ze mną flirtować. Tak wiem, powalony jestem, ale nic na to nie poradzę :(.

przez silence_sadness 28 gru 2012, 02:15
Sorrow, źle przeczytałam.. mój błąd.. napisz jeszscze raz co dokładnie masz na mysli.. :smile:

geralt84, tak niestesty też się zdarza..
Jesteś niedostępny i dlatego tak się dzieje.. :D To nie powód do smutku.. :P nie Ty jedyny tak masz..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Sorrow 28 gru 2012, 03:10
silence_sadness napisał(a):Sorrow, źle przeczytałam.. mój błąd.. napisz jeszscze raz co dokładnie masz na mysli.. :smile:

Ogólnie rzecz biorąc nie chcę mieć do czynienia z żadnym smrodem papierosów, dziwnymi zachowaniami po alkoholu, stworami pałętającymi się po domu i dziwnymi rytuałami związanymi z czczeniem istot z poza tego świata. Poza tym nie podoba mi się widok wbitych w ciało kawałków metalu, farby wstrzykniętej pod skórę, usuniętych cech płciowych, kolorowych substancji rozmazanych na twarzy, odbarwionych włosów, itp. chciałbym takich rzeczy uniknąć przez nie wdawanie się w związek z osobą której takie rzeczy się podobają.

No i nie wiem jak się zabrać za poznawanie przy unikaniu bliskiej znajomości z osobą która mi nie pasuje jako partnerka.
Przepytywać na początku, czy co?

przez Arhol 28 gru 2012, 11:14
geralt84, zgadzam się,wygląd przy 1 wrażeniu czy poznaniu ma,największe znaczenie.
silence_sadness, dużo spotkałaś takich jednostek?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Marsal2 28 gru 2012, 12:23
kolorowych substancji rozmazanych na twarzy

Sorrow, to będziesz musiał się zacząć spotykać z facetami, bo nie sądzę abyś znalazł w dzisiejszych czasach kobietę w ogóle nie robiącą sobie makijażu. ;)
Marsal2

przez wiejskifilozof 28 gru 2012, 14:16
Byłem dziś z Magda w szpitalu, na chirurgi .Po tym jak "ojciec " nie mal nie złamał jej nosa .Oboje , byśmy chcieli spotkać się w innych okolicznościach . O seksie nawet nie myślę .A o jej "rodzicach " , to tak, i to tak myślę ,że najgorszy menel gdyby słyszał moje myśli to by się zaczerwienił ze wstydu .

przez girl anachronism 28 gru 2012, 14:44
Marsal2 napisał(a):
kolorowych substancji rozmazanych na twarzy

Sorrow, to będziesz musiał się zacząć spotykać z facetami, bo nie sądzę abyś znalazł w dzisiejszych czasach kobietę w ogóle nie robiącą sobie makijażu. ;)

Jest takich sporo. Zwracam na nie uwagę, bo dla mnie makijaż jest częścią tak podstawowego dbania o siebie jak czesanie włosów i golenie nóg.

-- 28 gru 2012, 14:45 --

detektywmonk, masakra :(
wild hearts can't be broken.

F31

przez Hans 28 gru 2012, 15:09
Makijażowi nie mówię nie, choć to dla mnie pewien rodzaj sprytnie przemyconego i mocno zakorzenionego atawizmu (? czy to dobre określenie). A może potrzeba upiększania i odmienności?
Feed your head
Feed your head

przez Siddhi 28 gru 2012, 15:15
(? czy to dobre określenie)
Chyba nie, bo kobiety neandertalczyków do pięknych nie należały, piękno fizyczne nawet 200 lat temu w niższych warstwach społecznych nie miało aż takiego jak dzisiaj znaczenia.
Siddhi

Sortuj wg