Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez tahela 10 paź 2012, 04:35
No tak teraz pewnie mi napiszes ze sama jestem podła i tak dalej i a ty taki biedny i tak sie starasz , dobry chłopczyk i żadna nie chce i jak ja moge tak do Ciebie pisac bidulek i jak to ja głupia jestem i jak nic ie rozumiem i księzniczka i jakie wymagania, przeczytaj jeszcze raz co napisałes i moze zrozumiesz o co chodzi jak nie zrozumiesz to sorki, silnie masz to wdrukowane w swiadomosc, idź na terapie a nie watki na forum zakłądąć,
wierzysz w testy IQ hehe, to tez tendencyjne i słabe takie sztampowe, i dalaej nie rozumiesz, to juz nie zrozumiesz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez bakus 10 paź 2012, 04:36
tahela napisał(a):No tak teraz pewnie mi napiszes ze sama jestem podła i tak dalej i a ty taki biedny i tak sie starasz , dobry chłopczyk i żadna nie chce i jak ja moge tak do Ciebie pisac bidulek i jak to ja głupia jestem i jak nic ie rozumiem i księzniczka i jakie wymagania, przeczytaj jeszcze raz co napisałes i moze zrozumiesz o co chodzi jak nie zrozumiesz to sorki, silnie masz to wdrukowane w swiadomosc, idź na terapie a nie watki na forum zakłądąć,
wierzysz w testy IQ hehe, to tez tendencyjne i słabe takie sztampowe, i dalaej nie rozumiesz, to juz nie zrozumiesz

Dobrze już już :) Spokojnie... Wdech i wydech. Lepiej?
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Mara_ 10 paź 2012, 04:39
Bakus ma trochę racji, facet nie może być takim 'kapciem', co to będzie skakał koło dziewczyny jak tylko ona pstryknie palcem, sama bym takiego faceta nie chciała. Dbać znaczy starać się, też nie sprowadzajmy tego do owego skakania, bo księżniczka tak chce. Nie o to w tym chodzi, chodzi o to by dziewczyna czuła, że jest dla swojego faceta naprawdę ważna. Niektórzy myślą, że już 'zdobyli' laskę i na tym basta, można odpuścić. To tak nie działa.

No ale nie o tym chciałam pisać. Bakus, czy Ty starałeś się flirtować z tymi dziewczynami? Czy były to raczej luźne gadki? Bo skoro z żadną nic nie poszło do przodu, poza propozycjami przyjaźni... Może na taki tor kierowałeś rozmowę. I też koło dziewczyny trzeba trochę poskakać, no umówmy się, to, że staniesz przed nią 'oto jestem ja taki zajebisty i co ty na to' nie wystarczy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 10 paź 2012, 04:42
bakus,
No tak najlepiej nic nie rób, nie staraj sie , nie otwieraj drzwi , obrazaj, nie szanuj , wtedy Cie pokocha , to nie jest żadne kupowanie serca to szacunek a skoro nie chcesz w sobie rozkochac kobiety dobrymi uczynkami to rozkochuj złymi uczynkami , twoje szanse znacznie wzrosna w srodowisku patologicznym.

-- 10 paź 2012, 03:43 --

Acha szacunek jest czescia miłosci.

-- 10 paź 2012, 03:45 --

pij, pal, obrazaj, pij, wyzywaj, sam sobie zaprzeczasz albo jesteś dobry albo zachowuejsz sie olewajaco bo twierdzisz jak Ty to nazwałęs ze to kupowanie serca , zastanow sie w końcu jaki masz byc i sie tego trzymaj
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez bakus 10 paź 2012, 04:46
Mara_ napisał(a):No ale nie o tym chciałam pisać. Bakus, czy Ty starałeś się flirtować z tymi dziewczynami? Czy były to raczej luźne gadki? Bo skoro z żadną nic nie poszło do przodu, poza propozycjami przyjaźni... Może na taki tor kierowałeś rozmowę. I też koło dziewczyny trzeba trochę poskakać, no umówmy się, to, że staniesz przed nią 'oto jestem ja taki zajebisty i co ty na to' nie wystarczy.

Nie flirtowałem, bo uwierzyłem w mit, że muszę być przemiły, przeuprzjemy, przesłodki, traktować jak księżniczkę, kupić kwiatka a flirt jest dla playboyów. Zamierzam to zmienić.
To też próbuje tu powiedzieć, że nie można tak postępować mimo, że takie jak tahela i pare innych kobiet(zresztą bardzo wiele tak twierdzi a wybiera i tak odwrotnie) inaczej.

tahela napisał(a):Acha szacunek jest czescia miłosci.

ale ja cie nie kocham :(

tahela napisał(a):pij, pal, obrazaj, pij, wyzywaj
no... morduj, gwałć, oszukuj, zdradzaj, kradnij rower... a co!
Ostatnio edytowano 10 paź 2012, 04:55 przez bakus, łącznie edytowano 3 razy
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Mara_ 10 paź 2012, 04:54
No ale przecież bycie miłym, uprzejmym czy słodkim nie gryzie się z flirtem. No może ta słodycz;) Co za dużo, to niezdrowo, bo zemdli. Jak ma zaiskrzyć skoro nie starasz się jej uwodzić, ona musi widzieć, że na nią lecisz, trywialnie mówiąc. Pierwszy raz słyszę, że flirt jest dla playboyów...

przez tahela 10 paź 2012, 04:54
bakus,
a skad ty wiesz co ja wybieam , ja akurat wybieram miłych, otwierajacych drzwi i przynoszacych kwiatki, nie lubie jak ktos mnie obraza wiec nie wmawiaj mi czegos , jak ktos do mnie klnie i sie zachowuje źle to raczej nie kipie ze szczescia , drażni mnie to, zawsze wole czytajacego ksiazki faceta a flirt to bardzo stara i zapomniana cecha , a szkoda.grzecznych facetów lubie i jestem wrecz przewrazliwiona na tym punkcie grzecznosci,
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Mara_ 10 paź 2012, 04:57
Widzę, ze edytowałeś:] To dobrze, ze chcesz to zmienić, może 'coś' wpadnie;)

przez bakus 10 paź 2012, 05:01
Mara_ napisał(a):No ale przecież bycie miłym, uprzejmym czy słodkim nie gryzie się z flirtem.

Nie musi. Jednak przesadne bycie miłym + flirt rzadko kiedy jest traktowane poważnie. Myślę, ze po prostu byłem "miły do przesady" i dlatego raczej rzygać się chciało zamiast smakować.
Jak ma zaiskrzyć skoro nie starasz się jej uwodzić, ona musi widzieć, że na nią lecisz, trywialnie mówiąc.

Ba. Teraz to wiem. Wcześniej mnie przekonywali o czym innym. Najbardziej obrazowo mówiąc, dali mi do zrozumienia, że lepszy jest Clark Kent niż Superman. A wiemy jak ciapowaty był Clark Kent.

Pierwszy raz słyszę, że flirt jest dla playboyów.

Tak mi dali do zrozumienia więc się tak nie zachowywałem.

Teraz tylko muszę przełamać kilka lęków... przed podchodzeniem do dziewczyn i przed związkami(i zdradą). Bo niestety... ale studentem już nie jestem, to jedyna szansa na poznanie kobiety, podchodzenie i "flirtowanie".

przez tahela 10 paź 2012, 05:05
bakus,
Żeby pokochac musisz sie postarac pare postów to zamało , kochałęś w ogóle kogos kiedys z tego co piszesz mozna wniskowac ze nie, a czy ja cos pisałm o miłosci do Ciebie pisałam ze musisz byc miły i szanowac kobiete od pierwszej randki jak chcesz zeby Cie jakas pokochała bo na razi8e rzdna Cie n ie pokochała a nawet na tyle nie polubiła zeby drugi raz sie umowic. Jak facet sie zachowuej juz duzo swiadczy,żle mowi o swojej siostrxe matce , bez braku szacunku rozmawia z kimś przez telefon przy tobie to tylko kwestia czasu jak zacznie tak mowić do mnie, przeciez w zwiazku nie zawsz ejest fajnie i madra kobieta to wie a wiele dziewczyn nie zwraca uwagi na takie rzeczy skoro tak sie zachował do kogoś zachowa sie do ciebie tez pprzy pier5wszej powaznej kłotni. nie lubie chamstwa.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez bakus 10 paź 2012, 05:14
tahela napisał(a):bakus,
Żeby pokochac musisz sie postarac pare postów to zamało , kochałęś w ogóle kogos kiedys z tego co piszesz mozna wniskowac ze nie, a czy ja cos pisałm o miłosci do Ciebie pisałam ze musisz byc miły i szanowac kobiete od pierwszej randki jak chcesz zeby Cie jakas pokochała bo na razi8e rzdna Cie n ie pokochała a nawet na tyle nie polubiła zeby drugi raz sie umowic. Jak facet sie zachowuej juz duzo swiadczy,żle mowi o swojej siostrxe matce , bez braku szacunku rozmawia z kimś przez telefon przy tobie to tylko kwestia czasu jak zacznie tak mowić do mnie, przeciez w zwiazku nie zawsz ejest fajnie i madra kobieta to wie a wiele dziewczyn nie zwraca uwagi na takie rzeczy skoro tak sie zachował do kogoś zachowa sie do ciebie tez pprzy pier5wszej powaznej kłotni. nie lubie chamstwa.

Akurat muszę coś sprostować... one chętnie się ze mną potem spotykały, ale jako "przyjaciółki" bo często pomiędzy pierwszym a drugim spotkaniem poznawały swoich facetów. Zatem twoje podejrzenia, że byłem chamski czy nie miły są nietrafione, zwłaszcza, że byłem zbyt nieśmiały, żeby dużo gadać. Kochałem kogoś w ogóle. Kochałem dwie kobiety. Ale to nie znaczy, że będę jej chłopcem na posyłki. Już nie. Nie wmówi mi nikt, że tak jest.
Niemniej zrobiło się sympatyczniej. Ja idę spać i poddać się przy okazji autohipnozie(polecam każdemu). Więc tym miłym i sympatycznym gestem zakończmy dyskusję.

przez tahela 10 paź 2012, 05:14
bakus,
a skad Ty wiesz ze nie jest traktowane poważnie, Tworzysz sobie teorie i zakłądasz ,ze sa prawdziwe , a to po prostu nieprawda, mnie sie zdarza dosc czesto ze ktoś mnie zaczepia i sie umawiam,ale bardzo rzadko an druga randke , jak idę na druga to znaczy ,ze bardzo lubię , ale jak sie z kimś nie umawiam na druga randke to nie znaczy ze ejst zły tylko ,ze po prostu nudziło mi sie bardzo i nie było zadnych wspólnych tematów,ba
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez bakus 10 paź 2012, 05:16
tahela napisał(a):bakus,
a skad Ty wiesz ze nie jest traktowane poważnie, Tworzysz sobie teorie i zakłądasz ,ze sa prawdziwe , a to po prostu nieprawda, mnie sie zdarza dosc czesto ze ktoś mnie zaczepia i sie umawiam,ale bardzo rzadko an druga randke , jak idę na druga to znaczy ,ze bardzo lubię , ale jak sie z kimś nie umawiam na druga randke to nie znaczy ze ejst zły tylko ,ze po prostu nudziło mi sie bardzo i nie było zadnych wspólnych tematów,ba

Oj no... po prostu mamy różne wizje pojęcia osoby która jest "przesadnie miła". Taki co sługus i latawiec staje się wrzutem na dupie.

przez tahela 10 paź 2012, 05:20
bakus,
spoko dogadalismy sie jakoś, ja twierdze ,że ty fajny jestes po prostu chciałam ci pokazac ze za bardzo czasem wyostrzasz pewne rzeczy i jestem bardzo jakoś tez włąsnie przerawzliwona na pewne zachowania meskie, jak sie zachowujesz tak jak piszesz to ja bym sie z toba umowiłą, ja chyba nie zasne ide po wenlaflaksyne rano, nie mam drugi dzien i czuje skutki jej braku kurde :? ,

-- 10 paź 2012, 04:23 --

bakus, grzeczny nie znaczy sługus, pozatym jak zalezy to sie nie traktuje kogos jak sługusa i nawet sie nie mysli w tych kategoriach o kims takim, mysli sie jak o męzczyźnie na którym zlezy,
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg