Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bakus 05 wrz 2012, 20:52
No ale jesteś nudny i nie masz nic do zaoferowania(sam to mówisz). Ale zamiast mówienia co masz zrobić, jak się zniemiać, czy nawet iść do dziwki i poczuć że wiesz co to seks to te .... przekonują Cie, że jesteś wartościowy dla kobiet i one takich uwielbiają... no /cenzura/ mać :/ Nie bądź idiotą facet, widzisz jak życie weryfikuje wsystkie bzdury które tutaj jakieś panny które nei wiedzą czego chcą piszą.

Nie możesz iść na dziwki bo przekonują Cie, że żadna Cie nie zechce, ale jak twoja "przyszła" będzie byłą dziwką to będzie dobrze, bo to ty będziesz ten zły jak Ci będzie przeszkadzać jej przeszłość, czy jakakolwiek przeszłość. Powiedzą "to jej sprawa co robiłęś kiedyś" albo powiedzą "co Cie obchodzi co robiłą kiedyś' albo "no super, ty niedoświadcozny ona CIe nauczy" i inne taki pierdolenie.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez carlosbueno 05 wrz 2012, 21:00
Ja nie jestem wartościowy dla nikogo a zwłaszcza dla samego siebie. U dziwki byłem oczywiście po pijaku bo na trzeźwo bym nie poszedł no ale nie skorzystałem bo byłem zbyt pijany :evil:
Mój szwagier jest daleko nudniejszy niż ja no i wygląda nie najlepiej a jednak ma żonę więc różne cuda się zdarzają jak się ma pozytywne nastawienie do życia a u mnie jest z tym problem.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 05 wrz 2012, 21:09
Pisałem , kiedyś że nie poszedłbym na dziwki .Nie wiem, może kiedyś się skuszę .Bo , nie znajdę takiej co pokocha rencistę .Tylko ,nie skorzystam z usług dziecka z gimnazjum .Raczej wybrałbym panią , od 30 w górę .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 05 wrz 2012, 21:10
Twój facet
moze nie lubić imprez, na pewno nie jest cichym, spokojnym facetem, który najchętniej przemilczalby cały dzień.

Wlasnie taki jest :) Ale jest tez inteligentny, ma swietne poczucie humoru, potrafi sie dyskretnie wylaczyc kiedy ja gadam wiec moge sie wygadac :mrgreen: potrafi zajac sie soba i nie wisi na mnie oczekujac, ze wymysle mu rozrywki, ma wlasne zainteresowania i jego ogromnym plusem jest to ze NIE MARUDZI jaki to jest beznadziejny, bo godziloby to w moj dobry gust. Nie wybralam go dlatego, ze ma kupe forsy i jest imprezowy chociaz na imprezy chodzimy bo jest czas i na prace i na wyciszenie i na zabawe. https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 4058_n.jpg
a tymczasem mamy milego Carlosa,

Fakt jest mily :) I gdyby bardziej wierzyl w siebie i nabral wiekszej pewnosci siebie nie moglby opedzic sie od dziewczyn. Carlos nie potrafi sie sprzedac a szkoda
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Relatywista 05 wrz 2012, 21:20
Candy14 napisał(a):Carlos nie potrafi sie sprzedac a szkoda

Rozumiem, że zamierzasz zaoferować mu non profit swoje usługi z zakresu public relations ? A może jakieś darmowe coachingi ? Motyw przewodni seminarium - "Czego pragną kobiety?" ? :D
Relatywista

przez bakus 05 wrz 2012, 21:22
No jakie to przewidywalne... teraz czekam na kolejne teksty, które będą mnie miały przekonać, że to nie wada bycie nudnym... chcoaiż candy14 twój facet chociaż chodzi na imprezy.

Fakt jest mily :) I gdyby bardziej wierzyl w siebie i nabral wiekszej pewnosci siebie nie moglby opedzic sie od dziewczyn. Carlos nie potrafi sie sprzedac a szkoda
Jak każdy z nas, wiec ameryki żadnej nie odkryłaś.
Jakby był pewne siebie to nie bałby się wyjść do ludzi i do kobiet i z nimi rozmawiać.

Ja tam do dziwki pójdę czuję, że prędzej niż później. I tak nikogo mieć nie będe a najlepsze lata i tak stracone. Teraz w ogóle to i czasu nie będzie na nic... Wiec poznać nawet jakby sie chciało kogos to i tak nie ma kiedy bo trzeba zapierdalać, żeby uzbierać na chleb i rachunki.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez wiejskifilozof 05 wrz 2012, 21:30
Ja nie jestem rozrywkowy , nigdy nie byłem .Nie chodzę , na disco .Nigdy nie byłem, na zabawie . Wiem,że to jest dla wielu , nie możliwe , a jednak to prawda . Nie umiem się bawić , nie umiem zorganizować , żadnej imprezy .

przez bittersweet 05 wrz 2012, 21:31
bakus, idź wreszcie na te dziwki i przestań nam truć, bo strzykasz jadem, aż się niedobrze robi :evil:. Masz niekonwencjonalną radę :evil:.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez carlosbueno 05 wrz 2012, 21:34
I tak nikogo mieć nie będe a najlepsze lata i tak stracone.
ja bym mógł tak powiedzieć ale Ty z tego co pamiętam masz 23 lata i bycie prawiczkiem w tym wieku może nie jest nazbyt częste ale też nie jest jakąś totalną ujmą no i jeszcze masz okazję na te panny co nie patrzą na pozycje społeczną, zaradność życiową a zresztą ty pracę masz.
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 05 wrz 2012, 21:37
Relatywista, :lol:

Jak każdy z nas, wiec ameryki żadnej nie odkryłaś.

Nie jak kazdy z was.. on jest fajniejszy :P
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Relatywista 05 wrz 2012, 21:40
Candy14 napisał(a): Nie jak kazdy z was.. on jest fajniejszy :P

Carlos jest naj naj :D
Relatywista

przez Candy14 05 wrz 2012, 21:46
Relatywista, nie.. naj naj to jest MOJ mezczyzna :mrgreen:

przez Relatywista 05 wrz 2012, 21:52
Candy14, Legendarnego już Mushrooma nie wliczamy do klasyfikacji :P Operujmy wśród zwykłych śmiertelników :D Mityczni herosi to już wyższa liga jest ;) Gdzieżbyśmy śmieli, my niegodni, sięgać absolutu :D
Relatywista

przez Candy14 05 wrz 2012, 21:55
Oj tam.. ma swoje wady np. kregoslup mu ostatnio strzelil :P ale nie marudzil tylko zdrowial po cichutku jak przystalo na mezczyzne 8)

Sortuj wg