Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 04 kwi 2012, 02:10
Yay<boi się>,zawsze boje się takich sytuacji kiedy coś mam komuś pokazywać na realu...Jeju a jak bym coś pokazywać osobie płci przeciwnej to bym się ze wstydu zapadł pod ziemię..
:)

przez Zenonek 04 kwi 2012, 08:57
ajajaj89 napisał(a):A ja od pieciu lat walcze ze swoją nerwicę. I moje mysli nawet nie dochodza do tego by zawalczyć o jakąś kobietę. Owszem marze o udanym zwiazku, ale jak dotad nie bylem w zadnym. Moja choroba zbyt mocno mnie pochłania :(

Walczysz tzn ? Leczysz się czy na własną rękę próbojesz coś zrobić ?

Jezeli nie próbowałeś to warto spróbować jakiegoś lajtowego leku z grupy SSRI np Fluoksetynę, Sertralinę...

Często trochę pomagają na takie problemy.

przez Kiya 04 kwi 2012, 11:46
człowiek nerwica, w tym wieku już się nie pokazuje :hide:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ajajaj89 04 kwi 2012, 11:47
No coż - od 2,5 roku biorę paroksetyna. Niby stan się poprawił. Ale leki maskują tylko objawy, a przyczyny problemów nie sięgaja.
Chodziłem cały rok na terapię behawioralno-poznawczą, ale sam zerwałem , gdyż jej efekty były przemijające.
Od grudnia siedzę w psychoanalizie Karen Horney i na własną rękę siebie analizuję.

Po napisaniu postu, dzisiaj doznałem olsnienia , niestety smutnego.
Po pierwsze znowu sobie przypomnialem moje odkrycie sprzed kilku miesięcy. Odryłem wtedy, że nie mozna miec stuprocentowego wpływu na to kiedy i jak pozna sie ta jedyna. Uswiadomilem sobie ze caly czas staralem sie panowac nad sytuacją - tak aby moje zycie bieglo torem jaki sam wyznaczam. Ale zaobserwowalem ze wielu chlopakow poznaje swoje dziewczyny przypadkiem . W przypadku szukania partnera istnieje zbyt wiele zmiennych aby calkowicie sprojiektować czas i miejsce poznania milosci. A co najsmutniejsze jezeli los nam nie sprzyja jakbysmy sie nie starali i tak mozemy nie spotkac milosci swojego zycia :(
Po drugie, zdalem sobie dzis sprawe jak mocno blokuje mnie moja nerwica w poznaniu milosci. A idąc o krok dalej doszedlem do wniosku iz mpomimo tego iz staram sie leczyc nigdy nie bede mial pewnosci ze moj stan zdrowia poprawi sie na tyle iz bede mol utowrzyc szczesliwy zwiazek :(
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Zenonek 04 kwi 2012, 12:27
ajajaj89, Jak na mój gust to zbyt dużo analizujesz i myślisz o tym temacie...

Wyluzuj....rozejrzyj się dookoła - praktycznie każdy facet nawet niski , brzydki i z nadwagą może mieć dziewczyne...wszystko siedzi w psychice...

OUN nie wyleczysz, nie ma leku , który trwale wzmocni psychikę...i nigdy czegoś takiego nie będzie.

Dlatego nie ma co sie martwić tym, że leki działają objawowo...własnie tak mają działać...lekarstwa na inne schorzenia też tak mają.

Na pewno potrzebna ci jest psychoterapia, ale w moim przekonaniu taka, która spowoduje, ze przestaniesz tak wszystko analizować, że wrzucisz na luz...

Co do leków jak Paro nie pomaga to próboj co innego.

przez carlosbueno 04 kwi 2012, 12:39
Zenonek
a ja jestem wysoki, nie gruby ani brzydki ani ładny i nie mam dziewczyny naprawdę musi być ze mną coś nie tak. :mrgreen: no może gdybym miał auto i pracę to by było co innego, ale jak miałem pracę to też nie miałem z prostym robolem żadna zadawać się nie chciała.
Największy Forumowy Maruda

przez Zenonek 04 kwi 2012, 12:46
carlosbueno, A co to za ujma być normalnym pracownikiem ? W tym kraju 3/4 ludzi to normalni pracownicy tzw podstawowego szczebla...I nie słyszałem jakoś żeby tylko pracownicy wysokiego szczebla tworzyli związki :mrgreen: .

przez Kiya 04 kwi 2012, 12:50
carlosbueno, może zacznij od SZANOWANIA kobiet?

przez carlosbueno 04 kwi 2012, 12:55
normalni pracownicy a pracownik śmietniska segregujący śmieci czy niewykwalifikowany robotnik budowlany jakim byłem to jednak jakaś różnica. Oczywiście żadna praca nie hańbi ale która niewiasta zwłaszcza w miarę inteligentna by się na takiego skusiła

-- 04 kwi 2012, 13:00 --

kiya to też ale najpierw muszę zacząć szanować siebie samego żebym mógł innych.
Największy Forumowy Maruda

przez ajajaj89 04 kwi 2012, 13:50
Carlos!
Ja za to jestem przystojny, koncze studia medyczne - i co z tego! Nigdy nie mialem powodzenia u kobiet!

-- 04 kwi 2012, 12:51 --

Zenonek napisał(a):ajajaj89, Jak na mój gust to zbyt dużo analizujesz i myślisz o tym temacie...

Wyluzuj....rozejrzyj się dookoła - praktycznie każdy facet nawet niski , brzydki i z nadwagą może mieć dziewczyne...wszystko siedzi w psychice...

OUN nie wyleczysz, nie ma leku , który trwale wzmocni psychikę...i nigdy czegoś takiego nie będzie.

Dlatego nie ma co sie martwić tym, że leki działają objawowo...własnie tak mają działać...lekarstwa na inne schorzenia też tak mają.

Na pewno potrzebna ci jest psychoterapia, ale w moim przekonaniu taka, która spowoduje, ze przestaniesz tak wszystko analizować, że wrzucisz na luz...

Co do leków jak Paro nie pomaga to próboj co innego.

Ale sam psychiatra mowi mi iz mam dokonywac takiej analizy.

-- 04 kwi 2012, 12:52 --

Kiya napisał(a):carlosbueno, może zacznij od SZANOWANIA kobiet?

Jak dotąd to kobiety mnie nie szanują . A moj brak szacunku jest odpowiedzia na ichnie zachowanie.
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Kiya 04 kwi 2012, 13:54
ajajaj89, dlaczego Cię nie szanują? W jaki sposób to okazują?

przez ajajaj89 04 kwi 2012, 13:58
Olewają mnie i to w bardzo niekulturalny sposob. Maja do mnie wyolbrzymione wymagania. Nie szanują mojego czasu. Nie doceniaja tego ze sie dla nich poswiecam. Mowie o 95 procentach kobiet, ktore mi sie podobaja

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez shinobi 04 kwi 2012, 14:04
ajajaj89, możesz podać jakieś bardziej konkretne przykłady?

przez ajajaj89 04 kwi 2012, 14:09
Mowiac szczerze to czy kobiety mni szanuja czy nie nie jest teraz dla mnie najwiekszym problemem.

Natomiast najbardziej druzgocze mnie fakt iz pomimo 22,5 lat nie wiem wogole czym pachnie sex.

Tak sobie pomyslalem ze jesli dluzej ma to tak trwac no do 25 lat to niby dlaczego nie moglbym skorzystac z uslug prostytutki?

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Sortuj wg