Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez zmoriartyz 31 maja 2012, 23:39
Marsal2 napisał(a): No i jesteś w czarnej dupie i możesz robić wszystko, zeby ta piękna się Tobą zainteresowała, ale jak jesteś szpetny, to nie licz na wiele.

Nie mówię o sobie, bo akurat wygląd to nie jest mój największy problem, chodziło mi tylko o przykład.

przez ladywind 31 maja 2012, 23:42
zmoriartyz, a to cos dla Ciebie :lol: :P :

NEUROTYZM NIEJEDNO MA IMIĘ, czyli kochaj mnie, bo inaczej zginę!

Mają na koncie wiele nieudanych związków albo tkwią w toksycznych relacjach, bez pomysłu, jak z nich wybrnąć. Nie sprawdzają się na długich dystansach i znajomości urywają bardzo szybko, najczęściej bez wyjaśnienia, albo są porzucani przez kolejnych partnerów. Zdolni do miłości, ale nie potrafiący kochać. Wymagający zbyt wiele od innych, a przede wszystkim – samym sobie stawiający poprzeczkę za wysoko. Z fascynującym światem przeżyć wewnętrznych i okropną manierą – całkowitej uległości albo nieznoszącej sprzeciwu dominacji. Są prawdziwym wyzwaniem.

-- 31 maja 2012, 22:43 --

zmoriartyz, no to jeśli jestes Bell Mondo to dlaczego masz problem z tą tapl madl?? :lol:

-- 31 maja 2012, 22:43 --

zmoriartyz, no to jeśli jestes Bell Mondo to dlaczego masz problem z tą tapl madl?? :lol:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 31 maja 2012, 23:44
ja też jestem neurotykiem no ale moja nieśmiałość przyblokowała mi liczne możliwe nieudane związki
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 31 maja 2012, 23:48
zmoriartyz, ja /ci chłopie tłumacze poraz setny, że Ty dajesz sobie przyzwolenie że podobają Ci sie piekne kobiety, ale wg Twojego myslenia nieco zaściankowego, wynika że kobiety nie mają prawa do tego by podobały im się piekni, przystojni faceci.

I to jest w Tobie cholernie egoistyczne :pirate:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez zmoriartyz 31 maja 2012, 23:50
ladywind napisał(a):
Ja uważam że Kiya dobrze napisała, jak ktoś nie reperezntuje sobą urody maczo to niech nie wymaga ze jakas super ładna dziewczyna zwróci na niego uwagę, takie coś idzie w dwie strony. Jeśli szukasz super laski a sam nie wygladasz super ładnie, tzn ze nie szukasz miłosci, masz wygórowane ambicjea w sobie cholernie niskie poczucie wartości. Z takim podejsciem bedziesz zawsze sam

A potem:
ladywind napisał(a):Apropo wyglądu, to akurat jest tez taka tenedencja, że nieatrakcyjne kobiety mają zajebistych facetów i odwrotnie :P

Czyli jak to jest, że rzekomo nie ma szans, a praktyka pokazuje co innego?

ladywind napisał(a):Poprostu nie potraficie sie zakochać w kims spontanicznie, szczerze, bez wygórowanych oczekiwań, tylko pełzacie po nieralnych marzeniach, stąd mój wniosek, że jesteście egoistycznymi neurotykami którzy nie potrafią kochać prawdziwie tylko zyją nierealnymi marzeniami.

A sama napisała:
ladywind napisał(a):carlosbueno, akurat sie mylisz bo ja patrze bardzo na wygląd u faceta

ladywind napisał(a):
Dlaczego ja nie mam miec prawa do tego, że podobaja mi sie przystojni faceci??

Czyli Ty możesz pożądać tylko przystojnych facetów, a my nie możemy pożądać pięknych kobiet. Super logika.

przez Adam Smith 31 maja 2012, 23:50
Takie życie , jeden śpi z Naomi Campbell a drugi z Jadzią spod "4" ;)
Adam Smith

przez ladywind 31 maja 2012, 23:51
..... Ale bywa i tak, że przytłoczenie poczuciem absolutnego braku własnej wartości, podsycone przez lęk i niepewność, skumulowane wrogością, manifestuje się ostatecznie w postaci potrzeby miłości. Tyle, że neurotycznej......

przez zmoriartyz 31 maja 2012, 23:52
ladywind napisał(a):zmoriartyz, ja /ci chłopie tłumacze poraz setny, że Ty dajesz sobie przyzwolenie że podobają Ci sie piekne kobiety, ale wg Twojego myslenia nieco zaściankowego, wynika że kobiety nie mają prawa do tego by podobały im się piekni, przystojni faceci.

I to jest w Tobie cholernie egoistyczne :pirate:

Gdzie ja tak napisałem? Dlaczego mi wtykasz słowa, których nie wypowiedziałem?

Ja uważam, że to całkiem naturalne, że podobają Ci się przystojni faceci, ale nie wiem dlaczego Ty nas obrażasz za to, że chcemy mieć piękną kobietę.

Dlaczego Ty masz takie przyzwolenie, a my nie?

przez Marsal2 31 maja 2012, 23:52
zmoriartyz, chłopie! Gdzie ona napisała, że podobają Jej się TYLKO przystojni?
Marsal2

przez zmoriartyz 31 maja 2012, 23:53
Dobra starczy już tej dyskusji... Jestem ten zły, po chciałbym mieć dziewczynę, która mi się podoba. Przepraszam.

przez ladywind 31 maja 2012, 23:53
zmoriartyz, czy Ty jestes człowiek rozumny?? czy trzeba Ci tłumaczyc zdanie po zdaniu jak krowie na granicy??
nie napisałes tego dosłownie, ale z Twoich wypowiedzi to wynika, aż się leje jak woda z wanny....

przez Kiya 31 maja 2012, 23:55
ladywind, spokojnie, wyraźnie się po prostu nie zrozumieliście.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Marsal2 31 maja 2012, 23:56
zmoriartyz, /cenzura/... ile razy trzeba Ci powtórzyć, że ten system tyczy się podrywu na noc czy tydzień znajomości, a nie szukania partnerki na życie!
Do tego, jak masz charyzmę, kasę i inne takie, to będąc 1 możesz startować nawet do 10.
Marsal2

przez carlosbueno 31 maja 2012, 23:56
już nie ogarniam tej całej kłótni to przecież jasne że wszyscy by chcieli mieć pięknych partnerów ale dla wszystkich nie starcza i trzeba obniżyć wymagania albo kierować się czym innym.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg