NK - chwalenie się bachorami i partnerami

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: NK - chwalenie się bachorami i partnerami

przez depresyjny86 11 sty 2011, 22:34
Mnie wkurzają zdjęcia typu: ja z moim misiem:***********<3
:)

przez LitrMaślanki 11 sty 2011, 22:37
człowiek nerwica, a co powiesz o " Ja przy bryce/ścigaczu mojego miśka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: "?
LitrMaślanki

przez Apii 12 sty 2011, 01:08
A mnie tam tez wkurza to jak Pluta, powinien byc nakaz wystepowania solo bez plusiaczków (:* <3 robi mi to cisnienie, moze z zazdrosci, nie wiem)
czesto jak ogladam nk to prawie wyje tacy na tych fotach wszyscy szcesliwi
wszyscy maja misiaczki, kurczaczki, osiagniecia itp. tylko nie ja

harpagan83 napisał(a): Albo zdjecia kolesi co pozują sobie przy fajnych bryczkach które oczywiscie nie są ich. :lol:

taaaaa, to tez dobre :lol:
Apii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LitrMaślanki 12 sty 2011, 01:14
Obrazek
LitrMaślanki

przez zappa 12 sty 2011, 11:05
Mój kolega to jest żałosny. Ma 800 znajomych a tylko z 30 może widzi się jako tako. Reszta to osoby, które raz z spotkał i chwilę zagadał i już dodaje do znajomych.
zappa

przez agusiaww 12 sty 2011, 11:33
Kurde, a ja mam zw swoim parterem jak sie caluje i bimbam na to, jak ktos jest zazdrosny :mrgreen: Nie pasuje to bym nie patrzyla, i tyle.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez linka 12 sty 2011, 13:41
Mnie tam to śmieszy jak się ludzie rzucają o to, ze ktoś ma wielu znajomych ale ich nie zna, ma dużo zdjęć - co się chwali.....itd. co przez to przemawia - zazdrość? Zal ?

Każdy ma jakieś tam hobby internetowe tak? My piszemy na forum o nerwicy ( co dla wielu osób może być żałosne - " o nie mają znajomych w życiu realnym to się wyrzygują tutaj, to jest dopiero żal") a inni kolekcjonują ludzi na FB czy NK :) wstawiają masę fotek z lubym czy lubą - chcą podzielić się ze światem swoim szczęściem...czy to złe? :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez agusiaww 12 sty 2011, 13:51
Linka wlasnie, ja sie ciesze z mojego szczescia i nie epatuje fotkami gdzie sie obsciskuje, mam w sumie 1...ale mam znajomych gdzie maja pelno zdjec, z rodzina, jak sie caluja, przytulaja itd, maja wystawione mercedesy itd. Mnie to akurat nie przeszkadza. Wiem ze zarobili uczciwie i dlatego niech sie chwala :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Korba 12 sty 2011, 13:54
linka, nie, to nie jest złe, ale jak ktoś zaczyta robić fotograficzny raport z własnego życia albo /o zgrozo/ z życia własnego psa, to to jest juz chore.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 12 sty 2011, 14:02
Korba, ale to jest bardziej śmieszne i zabawne i chyba świadczy o braku zajęcia niż wkurzające...... ;)
ps. Mnie do łez doprowadzają osoby które mają miliony zdjęć z cyklu "ja i mój misiu" i "mój skarb" (kot, pies czy chłopak). Ale z drugiej strony bardziej wkurza mnie wysyłanie mi nagminnych zaproszeń do gier na FB :P
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez siódmy 12 sty 2011, 16:04
Powiem wam że takie zachowanie wymusza sama przynależno

[Dodane po edycji:]

Takie zachowanie wymusza sama przynależność do portalu bo co innego tu robić jak nie wrzucać zdjęć,kiedyś nie było neta i każdy oglądał albumy i było ok. Tak mi się wydaje,chodziasz chwalenie się różnymi rzeczami materialnymi to dla mnie lekki obciach.
Pzdr
Gdy człowiek jest na tyle stary żeby wszystko zrozumieć-umiera.

przez Alienated 12 sty 2011, 17:41
paradoksy napisał(a):kurna.. może ja założę mojemu psu, kotce, kotu i 4 panom szczurasom... :pirate:

Śmiejecie się, ale kiedy ktoś już założy takie konto swojemu psu, kotu, szczurowi, zawsze może później dodać sobie cały ten inwentarz do listy znajomych. A licznik bije :mrgreen:.
Podchodząc do sprawy nieco bardziej poważnie napiszę, że mało mnie interesuje co kto wstawia, iloma wirtualnymi znajomościami się chełpi itd... Na jakąś kompletną paranoję zakrawa mi natomiast zjawisko wysyłania zaproszeń osobom, których kompletnie nie widziało się na oczy. Wkurza mnie kiedy otwierając pocztę, zamiast konkretów otrzymuję informacje o tym, że ktoś tam zasugerowawszy się moim zdjęciem, wspólnymi znajomymi, czy chociażby treścią materiałów, jakie zamieszczam czasami na YouTube, zaprosił mnie do grona znajomych. W wyjątkowych przypadkach zdarza mi się takiej osobie odpowiedzieć, że kompletnie nie zdaje sobie sprawy z tego kim tak naprawdę jestem i przy bliższym poznaniu mogłaby się mocno rozczarować... :twisted:
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez zappa 14 sty 2011, 19:30
Zauważyłem, że najbardziej chwalą się dziećmi te osoby, które urodziły przed 18. Ciekawe skąd i po co się to bierze.
zappa

przez harpagan83 14 sty 2011, 20:25
najbardziej nienawidzę w tego typu portalach społecznościowych łańcuszków typu- jak nie prześlesz tego dalej do 20 osób to zdechnie twój pies, albo jak nie wyślesz tej wiadomości do 50 osób to uschnie ci ręka.

/cenzura/ zajebał bym tych co takie rzeczy wysyłają :evil:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Sortuj wg