Kicz i kiepski gust

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Kicz i kiepski gust

przez isabella_28 10 sie 2010, 11:42
suicidesilence, oj chyba zazdroscisz:)
isabella_28

przez Magdaa 10 sie 2010, 12:42
suicidesilence napisał(a):Mówię o takich co jadą tam na miesiąc/dwa do roboty i od razu każdy musi wiedzieć i ogólnie lubią się "szczycić" nie tylko tym. Dla mnie żałosne to jest, widać, że to jest na pokaz.

Dokładnie. To jest tak żałosne że aż żal pisać :roll:
Mieszkają na stałe w Polsce, jadą na kilka miesięcy do roboty na zmywak do Anglii i już sobie wpisują miejsce zamieszkania- London, Anglia.

:roll: No litości. A co, wstyd że Polska? Czy chcą się w Polsce przylansować że w UK mieszkają?
Ja rozumiem jak ktoś tam na stałe siedzi i wpisze sobie np Poznań/Londyn no bo wiadomo- z Poznania jest a w Londynie mieszka. Ale nie jak się jedzie na kilka miesięcy do roboty...
Magdaa

przez Shadowmere 10 sie 2010, 12:44
Sorrow, ubranie też :mrgreen: bo nie jest ono "naturalne",jak biżuteria zresztą?
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sean1 10 sie 2010, 13:05
Haha, no Magdaa właśnie o tym mówię.

isabella_28 - Wydaje ci się :)

przez Goldielocks 10 sie 2010, 18:40
Sorrow napisał(a):Makijaż, piercing, tatuaże, farbowanie włosów, biżuteria, solarium.

Wychodzi na to, że prawie każda kobieta jest kiczowata... :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Shadowmere 10 sie 2010, 18:42
czyli najfajniejsze są takie supernaturalne dziewczyny :) włochate nogi i pachy pewnie też są na topie :105:
Shadowmere

przez Goldielocks 10 sie 2010, 18:47
Be natural - Be perfect. :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez pete_27 10 sie 2010, 18:48
Spodnie typu sindbad. :roll: Beznadziejnie wyglądają kobiety, które to noszą.
pete_27

przez CzarnaZebra 10 sie 2010, 19:35
suicidesilence napisał(a):Mówię o takich co jadą tam na miesiąc/dwa do roboty i od razu każdy musi wiedzieć i ogólnie lubią się "szczycić" nie tylko tym. Dla mnie żałosne to jest, widać, że to jest na pokaz.

A to nie jest logiczne, że jak jestem z Wawy, a jadę na miesięczną delegację do np. Suwałk, to sobie pozmieniam profile forów na których siedzę na Warszawa/Suwałki? Wtedy jesli ktoś ma jakąś sprawę a mieszka w okolicy Suwałk, to wie, że może się zwrócić np do mnie, bo fizycznie przez jakiś czas tam się znajduję.
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez linka 10 sie 2010, 19:47
Ja też jak CzarnaZebra, raczej dopatruję się tutaj możliwości lokalizacji. Mam kolegę, który często jeździ po Polsce, UK i Holandii - do pracy. Zawsze zmienia w opisach na portalu społecznościowym czy w opisie komunikatora gdzie jest - co jest istotne bo wiem kiedy i gdzie jest, jakbym miała sprawę bez dzwonienia.

Za to spędziłam 4 dni nad morzem i co do kiczu i braku gustu........wieczorami podobało mi się jak lachony chodziły w sukieneczkach ledwo pupcię zakrywających, a tu chłodno, wiaterek, a one jeszcze na plażę po ciemku w obcasikach 10 cm :lol:

Straszne są na straganach wielkie kosze z muszlami.....i wiozą to turysty do domu, że znad Bałtyku przywieźli - a wszystkie te muszelki z drugiego końca świata....i te posuszone rozgwiazdy......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez CzarnaZebra 10 sie 2010, 20:07
czytałam że ciupagi znad morza tego roku wyszły z mody :mrgreen:
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez Shadowmere 10 sie 2010, 20:13
hehe pamiętam jak pojechalam do zakopanego,a tam hit robily plastikowe delfiny :twisted:
Shadowmere

przez linka 10 sie 2010, 20:48
Ojezu i te tandetne "kule śnieżne" ze śniegiem z brokatu i niebieskimi delfinkami :lol:
Obrazek
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Monika* 11 sie 2010, 02:12
linka, jak byłam mała...to mi się one podobały :)
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg