Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kicz i kiepski gust


Gość Natascha

Rekomendowane odpowiedzi

Heh no tak jest, z każdą opalenizną można przegiąć- i z tą naturalną, i z tą z solarki i z tą z tubki.

To, że opalenizna jest naturalna to nie znaczy od razu że jest ładna :smile: W lato bardzo wiele można takich kobiet nad morzem właśnie spotkać- chodzą takie buraki i myślą, że są zajebiste :lol:

I też prawda, że przed Studniówką ludzie chodzą tłumnie na solary- szkoda tylko, że nie zaczynają się opalać pół roku wcześniej, aby zrobić to stopniowo, tylko chcą się opalić w tydzień.

Ja przyznam, że kiedyś zdarzało mi się chodzić na solarium, ale rzadko- właśnie raczej tylko przed jakimś ważnym wydarzeniem, i chodziłam np przez kilka miesięcy raz w tygodniu, tak, aby opalenizna była stopniowa i aby nie wyglądać jak burak.

Wg mnie opalenizna jest ok, ale bez przesady. Np taka jak poniżej- super.

 

830.jpg

89d795be002159e3492079f9

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. Hahaha dobre foto :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda ja mam podobne podejście do opalenizny, z tym, ze do solarium poszłabym tylko, gdyby mi ktoś pistolet przystawił do głowy. :P

 

Ludzie zapomnieliśmy wymienić Mandaryny i niejakiego Michała W. a to przecież megashit :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie komedie romantyczne typu: Powiedz Tak ,Dlaczego Nie,A może tak,Nigdy w życiu,Teraz nie ,Byc moze jutro itp

oraz ta daam:MTV obecne i wspaniale reality tv-date my mom,co na to tata,itd.

Aczkolwiek przyznam bez bicia:Ogladam "Milosc w rytmie rocka",zdając sobie sprawę jakiej klasy jest to rozrywka.Każdy ma swoje male cos tam cos tam.

:blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie komedie romantyczne typu: Powiedz Tak ,Dlaczego Nie,A może tak,Nigdy w życiu,Teraz nie ,Byc moze jutro itp

oraz ta daam:MTV obecne i wspaniale reality tv-date my mom,co na to tata,itd.

:blabla:

:lol::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo tak Shadowkaa, dobrze napisane ! Ogólnie polskie komedie romantyczne to największa klapa kina jaką tylko mogę sobie wyobrazić ! Choć ogólnie nie lubię wszelakich komedii romantycznych.

Jedynie jako tako podchodzi mi 'Tylko mnie kochaj'- ale to ze względu na to, że mam słabość do bmw, Michałów i architektów :oops::P

 

Ja do bezguścia zaliczam jeszcze gust wielu polaków dotyczący wystroju wnętrz.

Swego czasu z racji pracy odwiedziłam naprawdę setki polskich mieszkań. Może z 5% to były mieszkania naprawdę pięknie urządzone (czasem skromnie, ale z dużym wyczuciem), kolejne 15% to były mieszkania urządzone skromnie, ale powiedzmy poprawnie- było czysto i na miejscu, ale nic ciekawego, kolejne 20% to totalny syf- brudne ściany, stare podłogi, stare i brudne okna, rozlatujące się meble pamiętające pierwszą wojnę światową a pozostałe 60% to totalny KICZ- kolory niebieski z żółtym i różowy z zielonym, jelenie na ścianie, zawalone gratami i ogólnie taka tandeta że mi się płakać chciało. Najlepsze jest to, że każdy miał minimum 42' na ścianie- czy to w spelunie czy w nowym domu. Brawo, na farby 50zł nie mają ale na plazmę owszem. Polacy...

 

 

p.s. Co do solarium- nie byłam od liceum wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie komedie romantyczne typu: Powiedz Tak ,Dlaczego Nie,A może tak,Nigdy w życiu,Teraz nie ,Byc moze jutro itp

oraz ta daam:MTV obecne i wspaniale reality tv-date my mom,co na to tata,itd.

Aczkolwiek przyznam bez bicia:Ogladam "Milosc w rytmie rocka",zdając sobie sprawę jakiej klasy jest to rozrywka.Każdy ma swoje male cos tam cos tam.

:blabla:

 

Dodam jeszcze seriale, takie jak: M jak miłość, Pierwsza Miłość, Barwy Szczęścia, Złotopolscy, Klub Szalonych Dziewic.

 

Programy TV - Taniec z Gwiazdami, Jak Oni Śpiewają, Big Brother, Gwiazdy tańczą na lodzie.

 

:silence::silence::silence::silence::silence::silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wspaniale reality tv-date my mom,co na to tata,itd.

Ej, to było fajne, jak miałem 16 lat to jarałem się tym wszystkim jeszcze :lol:

 

 

Kolejna wieś i kicz: włosy na żel z wzorkami na głowie + niebiesko biała bluza w paski i dresy.

Oraz... tadam, gra aktorów w W11 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wspaniale reality tv-date my mom,co na to tata,itd.

Ej, to było fajne, jak miałem 16 lat to jarałem się tym wszystkim jeszcze :lol:

 

 

Kolejna wieś i kicz: włosy na żel z wzorkami na głowie + niebiesko biała bluza w paski i dresy.

Oraz... tadam, gra aktorów w W11 :lol:

 

Gorsza jest gra aktorów w programie Sędzia Anna Maria Wesołowska i programie Dlaczego Ja? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wspaniale reality tv-date my mom,co na to tata,itd.

Ej, to było fajne, jak miałem 16 lat to jarałem się tym wszystkim jeszcze :lol:

 

 

Kolejna wieś i kicz: włosy na żel z wzorkami na głowie + niebiesko biała bluza w paski i dresy.

Oraz... tadam, gra aktorów w W11 :lol:

 

Gorsza jest gra aktorów w programie Sędzia Anna Maria Wesołowska i programie Dlaczego Ja? :mrgreen:

 

Faktycznie ''aktorzy'' z tych programów prezentują iście oskarowe umiejętności. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ..taki sąsiad ,jak zaprosi dziewczynę to kupuje wino za 10-15 zł i przelewa w kilka służbowych butelek .Po winach za plus 50 :)

Wszystkie koneserki delektują się i są zachwycone bukietem i klarownością :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ..taki sąsiad ,jak zaprosi dziewczynę to kupuje wino za 10-15 zł i przelewa w kilka służbowych butelek .Po winach za plus 50 :)

Wszystkie koneserki delektują się i są zachwycone bukietem i klarownością :D

 

 

Hiahiahiahia... :mrgreen: Czyli wychodzi na, to że opakowanie jest jednak najważniejsze. :lol:

 

Kolejne przykłady "kiczy":

-pryskanie się, przez co niektórych facetów hektolitrami wody kolońskiej (szczególnie latem) - można zemdleć od tych oparów,

-podróbki znanych marek, o nazwach tj. Sadida, Pama,

-usta napomowane silikonem, wyglądające jak u suma jakiegoś (bez obrazy dla sumów, bo to fajne rybki :mrgreen: ),

-klapki basenowe noszone np. na miasto (uważam, że nazwa basenowe, jednak coś sugeruje...),

-makijaż a'la Kleczkosia ze Złotopolskich (niebieska powieka, czerwone lica i różowe usteczka),

-beżowe lub brązowe rajstopy do butów "bez palców" (szczególnie, jak widać przedni szew na stopach),

-makijaż a'la zombie, czy emo,

-program "Ekipa z New Jersey" i ludzie w nim występujący,

-stringi wystające spod jeansów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam na tym punkcie uraz. Do pip-tołów, jeśli w ogóle już jakiekolwiek rajtki to muszą być kolorowe, lub czarne i mocno kryte.

 

Kolejna masakra......zakładanie torebki do sportowych butów lub co gorzej a jest nagminnie robione przez gimnazjalistki w zimę, but na obcasie + plecak........ :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te rajstopy do sandałków czy odkrytych to okropnie wygląda, szczególnie te babciowe brązowe :hide:

Ja dodam jeszcze "trend" który zauwazyłam, mianowicie: górna partia włosów pofarbowana na blond a dolna na jakiś ciemny (czarny, brązowy), coś w stylu Cruelli de Vil ale poziomo :hide: I co 3 dziewczyna tak chodzi, taśmowo je robią gdzieś czy jak?

Albo platyna na włosach odbiegająca dużo od prawdziwej platynki, masakra, jak słysze ide sobie platynke strzelić na włoski, a wraca siwo-żółty alien :lol:

I jeszcze wszystkie amatorki "Przydymionego oka", co z tego, że mają oczy jak miś panda, albo jak górnik po pracy i takie malusiee wyjebane czarna kredka dookoła, emo-sremo.

Czasem sobie myśle, że w liceum powinny byc obowiązkowe zajęcia z wizażu albo czegoś, żeby niektóre dziewczyny nie ośmieszały sie i nie wyglądały jak klaun cyrkowy.

A wczoraj natknęłam sie na taką blink blink : bluzeczka z dżetami dookoła dekoltu, cekiny na rękawkach, kamizelka dżinsowa z dżetami, dżinsy z cekinami przy kieszonkach, i torebka z czym? ... z błyszczącymi cekinami :mrgreen: do tego tona srebrnej biżuterii. Ogólnie musiałam wyjść z tego sklepu coby nie stracic wzroku.

Widziałam jeszcze taką dziewczyne, z zielonymi pasemkami na grzywce, miała ciemne włosy, ale byłam mile zaskoczona bo dziewczyna wyglądała z tą grzywką super! :D Takie delikatne te pasemka, naprawdę ciekawie i bez kiczu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam na tym punkcie uraz. Do pip-tołów, jeśli w ogóle już jakiekolwiek rajtki to muszą być kolorowe, lub czarne i mocno kryte.

 

Kolejna masakra......zakładanie torebki do sportowych butów lub co gorzej a jest nagminnie robione przez gimnazjalistki w zimę, but na obcasie + plecak........ :-|

 

hmm..no to jestem kolejną masakrą :pirate: moj staly zestaw to punkowa czarna sukienka,trampki i duż torba :lol:

Nie widzę siebie z plecakiem :why:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×