Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

przez dogomaniaczka 20 gru 2010, 09:54
a ja właśnie wróciłam z psem z długiego spaceru..i nikt mi nie powie że pies mi nie pomaga na depresje i że spacery dobrze nie robią..mam banana na twarzy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :105: :105:
dogomaniaczka

przez Nortt 20 gru 2010, 10:58
ten szczurek to Gambian, są one z natury bardzo dzikie, ale i inteligentne, można je nauczyć załatwiania się do kuwet ^^, w Afryce zaś stosuje się je do wykrywania min.
Nortt

przez paradoksy 20 gru 2010, 13:36
Panna_Modliszka napisał(a):A ja nie mam co zrobić z kocią od 26go grudnia do 3go stycznia :(
Nie wiem co to będzie.. :-|

masz już trochę mało czasu ale możesz na kocich forach poszukać jej domu tymczasowego na ten okres.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 20 gru 2010, 13:47
Panna_Modliszka, ja bym mogła niby Ci niby pomóc tylko czy by mi nie zjadł szczurów :P
dogomaniaczka

przez lakuda 22 gru 2010, 15:28
paradoksy, ja pracuję jako petsitter
szczerze mówiąc - polecam się

ale musiałabyś dowieść "żywinę" pod łódź
lakuda

przez ALEKS*OLO 22 gru 2010, 16:04
Panna_Modliszka, Iza nie żebym się czepiała, nie obraź sie, ale biorąc kicię trzeba było wziąść pod uwagę wyjazdy, święta, a nie że teraz nie mam co z nią zrobić.
A nie może z Tobą jechać na święta ?? Szkoda, że nie mieszkasz bliżej bo bym służyła pomocą :(
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez dogomaniaczka 22 gru 2010, 16:08
ja niestety nie mogę wziąć bo pies by kota zamęczył albo się rzucał, ew. mogę transporter koci pożyczyć :D
dogomaniaczka

przez pasazer02 22 gru 2010, 18:09
Witam,
temat adekwatny dla mnie 3 psy i kot(do dzisiaj).
Pozdrawiam wszystkich zwierzo-maniaków! ;)

P.S.
przy okazji prosze o wpisy do petycji na str. http://www.ptroa.co.il/petition/
film dla osób o mocnych nerwach, wiec generalnie nie polecam.

przez coma 22 gru 2010, 18:53
Mój chomik jeszcze się nie oswoił, chyba mnie nie lubi. Ale z niego ważniak :lol:
coma

przez dogomaniaczka 22 gru 2010, 19:24
coma, może trzeba czasu :D ja też myślałam że mój królik mnie nie lubi bo mnie tak dziabnęła że aż krew się lała strumieniami :) a teraz jest wielka miłość:D
dogomaniaczka

przez *Wiola* 22 gru 2010, 20:27
Ja pamiętam, jak kiedyś miałam chomiki, że były bardzo wrażliwe na zapach rąk. Tak, że czasem może ugryźć po prostu dlatego, że mu coś nieładnie pachnie:)
Moderator

przez coma 22 gru 2010, 20:58
Kochane, to jest chomik dżungarski. Podobno ten gatunek jest trudniej oswoić. Kiedyś miałam syryjskiego, nie było z nim takich problemów. Mój dżungarek na początku wręcz piszczał, syczał i prychał.
Może i się już zaczyna przyzwyczajać. Bo obwąchał mi rękę, nawet wchodził na nią ale jeszcze go nie wyjmowałam, patrzał się na mnie i wcale się nie chował pod trociny.To chyba jakiś przełom, zobaczymy co jutro będzie.
Czasem mnie gryzie, ale baaardzo delikatnie, z j jakąś taką sympatią. Urocze :105:
coma

przez fobia 22 gru 2010, 22:03
coma, dżungarskie są kochane, strasznie mi się podobają :105: ,ale fakt ,że gorzej się je oswaja niz sytryjskie, są też chyba bardziej żywotne jak na mój gust ;)

przez coma 22 gru 2010, 22:05
fobia, Racja, spieprza czasem przede mną aż się kurzy :mrgreen: Są żywotne, lubią się wspinać itd.
coma

Sortuj wg