Co Wam daje to forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Co Wam daje to forum..?

przez Feith 27 gru 2009, 21:25
Mój chłopak cierpi na nerwicę lękową, a dzięki temu forum nauczyłam się lepiej rozumieć jego problemy, bliżej poznałam to schorzenie i przede wszystkim - nabrałam nadziei, że jego choroba nie przekreśli naszego związku
Feith

przez VasqueS 04 mar 2010, 12:00
Mi daje kontakt z ludźmi i pozytywnie się nastawiam że jeśli mogę to pomagam inni i inni mnie :)
VasqueS

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 mar 2010, 18:23
Ostatnimi czasy tylko irytuje mnie zachowanie co niektórych. Brak możliwości swobodnego wypowiadania się. Leczenia kompleksów dnia codziennego przez moderatorów.
old-Wujek_Dobra_Rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VasqueS 04 mar 2010, 19:20
Wujek_Dobra_Rada, Tak zgodzę się z tym dostałem ostrzeżenie choć rozmawialiśmy w moim dzisiejszym dniu o moim podejściu do postów :/

Za darmo je dostałem !
VasqueS

przez paradoksy 04 mar 2010, 19:22
Vasques napisał(a):Wujek_Dobra_Rada, Tak zgodzę się z tym dostałem ostrzeżenie choć rozmawialiśmy w moim dzisiejszym dniu o moim podejściu do postów :/

Za darmo je dostałem !

nie za darmo, tylko weźże przeczytaj sobie treść pw :roll:
paradoksy

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 mar 2010, 19:24
paradoksy jest moderatorem ! nie zapominać ! milczeć! <bije pokłony>
old-Wujek_Dobra_Rada

przez VasqueS 04 mar 2010, 19:25
paradoksy, Ale tam w tym poście była wypowiedź o moim dniu bo napisałem mam nadziejęże będę mógł się skupić to jest o moim dniu
VasqueS

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 mar 2010, 19:29
ja sie chciałem skupić na perswadowaniu paradoksy kilku rzeczy, to też była moja koncepcja na część dnia :D
old-Wujek_Dobra_Rada

przez paradoksy 04 mar 2010, 19:30
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):ja sie chciałem skupić na perswadowaniu paradoksy kilku rzeczy, to też była moja koncepcja na część dnia :D

o dzieki Ci, wspaniały użytkowniku.
cmok.
paradoksy

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 mar 2010, 19:33
paradoksy napisał(a):
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):ja sie chciałem skupić na perswadowaniu paradoksy kilku rzeczy, to też była moja koncepcja na część dnia :D

o dzieki Ci, wspaniały użytkowniku.
cmok.

I co? Czujesz się lepiej? usatysfakcjonowana?

[Dodane po edycji:]

Ostatnio edytowany przez paradoksy, Dzisiaj, 19:34, edytowano w sumie 1 raz
żenada.. tyle powiem.

No co? Wygrałaś. Gdy kończą się argumenty zaczynają się rękoczyny (w tym przypadku nadużywanie moda). No napisz chociaż że Ci lepiej ;)
Ostatnio edytowano 04 mar 2010, 19:34 przez old-Wujek_Dobra_Rada, łącznie edytowano 1 raz
Powód: żenada.. tyle powiem.
old-Wujek_Dobra_Rada

przez VasqueS 04 mar 2010, 19:44
Za darmo dostałem czy cofniesz czy jak mam do tego dojść?!
VasqueS

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 mar 2010, 19:46
Vasques napisał(a):Za darmo dostałem czy cofniesz czy jak mam do tego dojść?!

Jesteś winny zbrodni przeciwko ludzkości w postaci delikatnego off topu (pomijam merytoryczną część twoich postów)
old-Wujek_Dobra_Rada

przez linka 04 mar 2010, 19:46
Vasques, nikt nic nie cofnie, usilnie offtopowałeś po zwróceniu uwagi.Wielkimi literami pięknie napisałam że proszę o zaprzestanie tego tematu. Trzeba było założyć nowy na swój temat i byłoby git.
Ostrzeżenie dostałeś słusznie.

Wujek_Dobra_Rada, och pokłony biję, gdyby nie twoja obecność, nie wiem jakby to forum istniało...... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 mar 2010, 19:52
linka napisał(a):Vasques, nikt nic nie cofnie, usilnie offtopowałeś po zwróceniu uwagi.Wielkimi literami pięknie napisałam że proszę o zaprzestanie tego tematu. Trzeba było założyć nowy na swój temat i byłoby git.
Ostrzeżenie dostałeś słusznie.

Wujek_Dobra_Rada, och pokłony biję, gdyby nie twoja obecność, nie wiem jakby to forum istniało...... :roll:

Tak, jak wcześniej gdy mnie nie było :roll:
old-Wujek_Dobra_Rada

Sortuj wg