Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

1.Bardzo dobrze
64
32%

2.Dobrze.
51
26%

3.Srednio.
41
21%

4.Źle.
16
8%

5.Bardzo źle.
27
14%

Liczba głosów : 199

przez Niktita 20 paź 2013, 20:50
Masked_Man napisał(a):Niktita, trzeba byc glupim, zeby wierzyc, ze cos takiego jest za darmo, ale ja rozumiem - niech maja te swoje pieniazki. Tylko po co kryc ten fakt, ze sie na tym zarabia?

Tak, ale skoro dostają za to pieniądze i pełnią pewną funkcję administracyjną, to WINNI się zachowywać nie jak gówniarze z gimbazy, lecz PROFESJONALNIE. Profesjonalnie, to znaczy odpisywać kulturalnie na posty. Wnerwiłem się o dwie sprawy. Banowania kogoś, kto potrzebuje pomocy i jak wyraziłem kulturalnie sprzeciw ,to mi z takimi chamskimi tekstami wyjechała moderatorka, że aż mi gałki oczne z oczodołów wypadły. Pieniążki do czegoś zobowiązują. To NICZYM nie różni się od Sejmu i partii rządzącej. Zacytuję tylko słowa pewnego mądrego człowieka.
"Władza korumpuje , zaś władza absolutna korumpuje absolutnie".
Ostatnio edytowano 20 paź 2013, 20:52 przez Niktita, łącznie edytowano 1 raz
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez barsinister 20 paź 2013, 20:51
Czytam i czytam i serio nie potrafię sobie wyobrazić, skąd te pomysły na ratowanie potencjalnych samobójców. Nikt na forum (włączając w to administrację i moderatorów) nie ma kwalifikacji, żeby interweniować w takich sprawach, do licha ciężkiego. Co da zawiadomienie policji w przypadku anonimowych osób? Jak szybko policja jest w stanie takie osoby wyśledzić? Można wrzucić PW z numerem telefonu zaufania, nic więcej się w takiej sytuacji nie da zrobić. Dyskutowanie na forum jest bezsensowne i ryzykowne, jak napisałem wyżej - do tego trzeba mieć praktykę i umiejętności.

W przypadku użytkowników ze stażem na forum również PW są sensowniejsze, w dyskusji otwartej mogą się pojawić tony lekceważące, które tylko pogłębią problem. Odezwie się ktoś najebany, napisze bzdury i co wtedy?
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Artemizja 20 paź 2013, 20:51
abraxas, z off-topem próbujemy walczyć. Czasami jest potrzebny i nic nie mówimy. Najczęściej jednak jest tak, że reagujemy, a Userzy sobie z tego nic nie robią. I wtedy co? Ostrzeżenie? Ban? Zamknięcie tematu? Ostatnio zaostrzyliśmy politykę odnośnie off-topu, ale też nie uśmiecha mi się kogoś wywalać z forum na stałe, bo off-topuje. Teraz po prostu jak ostrzeżenie nie pomaga, to dajemy tymczasowe bany.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Variable 20 paź 2013, 20:51
Masked_Man, zapewniam cię, że nasi admini i moderatorzy nie zarabiają na tym. Uczepiliscie sie jak rzepy tego zarabiania kasy. To już nie można niczego za darmo robic? Kręci się tutaj ten temat o pieniądzach jak gówno w przeręblu, a wy dalej nie dacie sobie powiedzieć tego co wam moderatorzy tłumaczą.
Variable

przez *Wiola* 20 paź 2013, 20:51
abraxas, oftop można zgłaszać, nie pilnujemy wszystkiego , chocby dlatego , że nie siedzimy tu 24 na dobę, zresztą jestesmy tylko ludźmi i pewnie sami dajemy się nieraz ponieść ;) jest on jednak mniej szkodliwy niż posty na temat samobojstw, żeby nie zachęcać innych do ich pisania postanowilismy je po prostu usuwać, może to zła decyzja, naszym zdaniem jednak słuszna i tego się trzymamy ,
Moderator

przez Day&Night 20 paź 2013, 20:53
Niktita napisał(a):Ja nie mogę uwierzyć, że ludzie wierzą, że administracji i moderacji chce się tutaj bawić za darmo xD. Ogarnia mnie po prostu szał, jak można manipulować ludźmi. Jak pisałem, zanim miałem próbę samobójczą studiowałem informatykę i wiem mniej więcej ile można zarobić na reklamach, szczególnie na YT. (...) Pomyśleć tylko, że potem tak zmanipulowani ludzie idą na wybory, a potem mają pretensje, że w kraju coraz gorzej...

Długo siedzę tutaj i do tej pory się nie odzywałem ale już nie mogę cię czytać. Może przestań już pieprzyć o tym samym i po prostu stąd wyjdź, nikogo nie obchodzi to, że studiowałeś informatykę i wiesz jakie są profity z reklam a tym bardziej nikt nie ma zamiaru się przejąć twoimi pretensjami, po prostu skończ waść wstydu oszczędź. Jakbyś nie zauważył to właścicielem forum jest NextWeb poprzez portal abczdrowie, pośrednik pośrednika pośrednikiem pogania i to oni zbierają profity z reklam, niestety tak to działa. W tym kraju zawsze znajdą się takie kukły jak ty, dla których nigdy nie będzie dobrze, i zawsze będą miały jakieś "ale". Jestem ciekaw jak ty byś "rządził" tym forum. Jestem przekonany, że po tygodniu byś chciał zrezygnować, jak to było wcześniej powiedziane moderatorzy dostają ponoć multum wiadomości, na które muszą odpisywać. Do tego muszą użerać się ze spamerami i innym elementem uprzykrzającym życie, między innymi z takimi jak ty. Nawet nie obraziłbym się gdyby osiągali z tego tytułu jakiś profit, bo jednak robią swoje, zobaczyłbyś jaki syf dopiero by się zrobił gdyby nie było administracji. Co do twojego komentarza odnośnie głosowania w wyborach, niestety Ci z problemami z głową (już nie będę pokazywał palcem) też idą i głosują i dlatego jest jak jest w tym chorym kraju.

przez Artemizja 20 paź 2013, 20:53
Niktita, ile razy mam powtarzać, że nie dostajemy za to pieniędzy? :roll:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez carlosbueno 20 paź 2013, 20:54
"Władza korumpuje , zaś władza absolutna korumpuje absolutnie".
Wszędzie korupcja nawet na forum ;)
A kolega Niktita to albo za dużo bierze jakiś substancji albo wręcz odwrotnie zapomina o lekach bo takie brednie zwykle piszę że nawet komentarza nie wymagają.
Największy Forumowy Maruda

przez Anna Maria 20 paź 2013, 20:54
barsinister, zapewniam Cię, nikt nie jest anonimowy w sieci dla policji
Anna Maria

przez NieznanySprawca 20 paź 2013, 20:56
abraxas, ale przeciez jest masa watkow, w ktorych forumowe trolle/zartowisie nie robia specjalnego balaganu, a cale sweetasne towarzystwo, lubiace sweetasne posciki i smutasne rozmowki (za to zawsze z kropka i przecinkiem, i bez brzydkich slowek typu "/cenzura/"), tez maja swoja przestrzen, wszak forum jest duze, dla kazdego jest miejsce :mrgreen:
NieznanySprawca

przez barsinister 20 paź 2013, 20:57
kasiątko napisał(a):barsinister, zapewniam Cię, nikt nie jest anonimowy w sieci dla policji

a ty sobie wyobrażasz, że policjant ma w komisariacie cudowną maszynkę, natychmiast ustalającą czyjąś tożsamość na podstawie wpisu na forum? w jakim ty świecie żyjesz?
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez NieznanySprawca 20 paź 2013, 20:58
barsinister, zapewniam Cię, nikt nie jest anonimowy w sieci dla policji

see google: TOR
podejrzewam, ze amfce tam mieszka :P stad jest nieuchwytny.
NieznanySprawca

przez Anna Maria 20 paź 2013, 20:58
barsinister, przecież masz internet na swoje nazwisko, jakąś umowę. Wszystko da się ustalić.
Anna Maria

przez abraxas 20 paź 2013, 20:59
To znaczy że jak ktoś jest dłużej to może łamać regulamin, a jak jest krócej to jest wywalany?

Była propozycja kolejnego moda i nie rozumiem czemu jest wciąż odrzucana. Argument - bo modów jest wystarczająco dużo, a potem znów widzę posty pt. "nie jesteśmy tu 24h" - jak dla mnie to jest poza wszelką logiką.

Nie sądzę, żeby offtop był taki nieszkodliwy, postawcie się na miejscu kogoś z problemem alkoholowym który wchodzi teraz do wątku o uzależnieniu - a tam żarciki o wódeczce. Super, aż chce się pisać. Nie wiem jak została zaostrzona polityka, bo tego nie widzę, no ale nie przeglądam wszystkich tematów.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

Sortuj wg