Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez wiatr 08 lut 2007, 15:12
Witam.Oczywiście że jestem.To na tym forum znajduję wyciszenie w sobie.Dodaje mi wiele sił by przetrwać każdą chwilę wśród ludzi w miejscach publicznych. Naszczęście, oni nawet nie mają bladego pojęcia jak gotuje się we mnie. To forum jest dlamnie lekarstwem na wszystkie rany ktorych oni nie widzą. Jestem śwęcie przekonana,że mieliby świetnego kozla ofiarnego na którym mogliby się wyrzyć. Pozdrawiam Wszystkich gorąco.
"mój przyjaciel wiatr"

przez ~Maja 13 lut 2007, 16:03
Całkowicie zgadzam się z powyższą wypowiedzią. :) Chociaż nie mam dużo czasu na surfowanie po internecie, to i tak staram się jak najczęściej tu wpadać ;) Szczególnie jak mam jako taki dostęp... <a dodam, że za jakiś miesiąc będę tu częściej. :) I żałuję, że nie było mnie taak długo.! moze lepiej by było, gdybym nie wracała? :roll: >
No i dodam jeszcze, że traktuję to forum jako formę terapii. Daje mi wiarę w to, że ludzie nie są tacy źli, i w ten sposób otwieram się na nich...

nigdy nie spotkałam podobnego forum.
..trzeba być gorszym... by potem stać się lepszym
trzeba być głupim... by móc stać się mądrzejszym... (...)
by czuć upadek... z wysoka spaść trzeba
być na dnie... by móc sięgnąć nieba... (...)

przez wiatr 14 lut 2007, 09:18
Witam . j/w pisalam dobrze się czuję na forum
~Maja napisał(a):moze lepiej by było, gdybym nie wracała?
, nawet tak nie myśl Maju :shock: , jestem bardzo szczęśliwa że mogę ciebie poznać bo jeśli chodzi
~Maja napisał(a):traktuję to forum jako formę terapii. Daje mi wiarę

~Maja napisał(a):nigdy nie spotkałam podobnego forum.
dokladnie 100% mam te samo uczucie. :mrgreen:Pozdrawiam.
"mój przyjaciel wiatr"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pati3107 11 mar 2007, 22:00
jestem tu jakies 20 minut a juz odkrylam ze bardzo szybko ludzie tu reaguja i mimo ze jestem jedna z pewnie tysiaca osob kogos obchodzi to ze jest mi zle ... a moze tylko mi sie wydaje
"... jest taki uśmiech co się nawet na cmentarzu kryje,
każdy świętej pamięci umiera więc żyje"

przez IceMan 11 mar 2007, 22:33
Ja też jestem zadowolony z tego forum - dzięki temu, jakich ludzi tu poznałem i jak pozytywnie wiele z nich nastroiło mnie do życia. Jestem tu pół roku i od tego czasu czuję się o niebo lepiej.
Przyjaciel forum

przez pati3107 11 mar 2007, 22:36
gdzie jest jawor ?? :)
"... jest taki uśmiech co się nawet na cmentarzu kryje,
każdy świętej pamięci umiera więc żyje"

przez IceMan 12 mar 2007, 00:55
zobacz na mapa.szukacz.pl
Przyjaciel forum

przez Makcia 12 mar 2007, 15:00
Również jestem zadowolona z tego forum...dzięki ludziom których tu spotkałam czuje sie o niebo lepiej. Mam poczucie że wreszcie gdzieś przynależe i że nie jestem "śmieszna" ze swoimi problemami..moge liczyć na dobre słowo i "doładowanie" energii ;) dzięki :D

przez Pstryk 12 mar 2007, 15:49
Największą zaletą forum jest anonimowość. Od lat się tak nie wyżaliłam, nie wy-jęczałam, nie wygadałam. A dlaczego anonimowość? Ponieważ od lat mam wrażenie, że jak tylko ruszę wśród znajomych temat trochę głębszy niż ciuchy, fryzjer, kosmetyczka, problemy sercowe itp. oni patrzą (i nie tylko patrzą) na mnie jak na kosmitę! Jakbym gadała o żeczach nieistniejących.
Nawet im zazdroszczę. Chciałabym poprostu nie myśleć...
Jedno co mnie irytuje to to, że wszyscy piszą mi że jestem silna, dam rady itd...a prawda jest taka, że jakbym taka była to by mnie tu nie było. Mam wrażenie że i tu - na forum - oczekują odemnie że będę supermenem. A ja tu zaglądam w chwilach słabości bo tylko tu mogę sobie na nie pozwolić...
Denerwują mnie również rady: musisz coś z tym zrobić, musisz wziąść się w garść... Jasne ale jakbym wiedziała co to (jak już pisałam) niebyło by mnie tu...
Najcenniejszą zaletą forum jest WASZE doświadczenie. Piszcie więć PROSZę "jak" a nie "co".

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:52 pm ]
Boże, znowu ten mój niewyparzony język! Jakby 26 lat dostawania w du... za szczerość nic mnie nie nauczyło... Jeśli ktoś poczuł się urażony moim postem to bardzo bardzo bardzo przepraszam!
Pstryk

przez IceMan 14 kwi 2007, 12:06
ostatnia napisał(a):chciałabym się tutaj jakoś znaleźć ale nie wiem od czego zacząć

Zacznij od działu Witaj. Na odpowiednich subforach i w odpowiednich tematach po prostu pisz o swoich problemach czy czymś, co cię nurtuje, co Ci przyjdzie na myśl.
ostatnia napisał(a):Wszystkie rozmowy jakie do tej pory czytałam na tym forum wydaja się jakieś sztuczne

Hmmm... a mi nie.
ostatnia napisał(a):obawiam się również ze nikt nigdy nie przeczyta mojego postu bo przyłączyłam sie do forum 13 a wtedy to był piątek

No jak widzisz przepowiednia się nie spełniła :P
Przyjaciel forum

przez IceMan 14 kwi 2007, 13:07
Nic trudnego... zakładaj temat w odpowiednim subforum i pisz.
Przyjaciel forum

przez ostatnia 16 kwi 2007, 13:04
Wiem jestem upierdliwa i okropna, ale jednak okazaliście mi dużo cierpliwości. Od nienawiści do miłości tak to już ze mną jest. Jesteście kochani że wytrzymujecie ze mną, mam nadzieje że nikt nie wziął sobie do serca tego co wczoraj wypisywałam w temacie"nie nawadze was". Jeżeli jest to jakaś pociecha to obiecuje że już nigdy więcej nie założę nowego tematu, bo i po co ten który mam jest idealny. Dzięki czarodzieju jesteś wielki.( cukierki prześle pocztą ) :D ..a ha żeby nie było tekst jest bez ironii :)
...i proroka można ogolić
Lec be friends

re

przez AronFtv 11 cze 2007, 01:02
nom dokładnie co do tych powitań to tak samo sie zastanawiałem odpowiedzi cześć witaj:/

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:03 am ]
forum jest rewelacyjne pomaga i można sobie pogadać
Podpis usunięty przez administratora.

re

przez AronFtv 30 cze 2007, 00:32
Dla mnie Forum jest jak grono przyjaciół. Wiem niektórym może sie wydawać że jet tu jakieś grono zamknięte- lecz tak nie jest. Wszyscy jesteśmy jednością bo to forum to MY. Czasem są sprzeczki ale nudne by było forum, gdyby wszyscy mieli takie same poglądy.
Forum dla człowieka nowego jest jak wielka studnia tyle postów, tematów ale daje poczucie bezpieczeństwa że nie jest się samemu.
Mi forum pomogło w leczeniu, bo dostrzegłem problemy innych.
Forum jest jak nasza mała kawiarenka, wstając rano pijąc kawę i czytać posty, jest to na bank lepsze zajęcie niż czytanie o naszych politykach :)

Ja mogę tylko podziękować ludziom z forum za pomoc w trudnych chwilach i teraz wiem na pewno choć jestem zdrowy, że nadal będę pisał na forum po to aby pomóc ludziom nowym, wystraszonym nerwicy.
Jeśli ludzie mieli czas dla mnie aby mi pomóc ja teraz zawszę będę miał czas aby pomagać innym.
Dzięki wielkie za to że Forum stało sie czymś jak jedna wielka rodzina.
Podpis usunięty przez administratora.

Sortuj wg