Na co masz ochotę?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Na co masz ochotę?

przez rotten soul 09 sie 2013, 15:10
Na lepsze samopoczucie. Ma ktoś jakiś sprawdzony, uniwersalny przepis :?: Alkohol, narkotyki, leki, jedzenie, seks, sen odpadają. Coś w ogóle zostaje? :?
rotten soul

Na co masz ochotę?

przez ladywind 09 sie 2013, 15:17
może obejrzenie filmu?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Na co masz ochotę?

przez deader 09 sie 2013, 15:24
rotten soul napisał(a):Na lepsze samopoczucie. Ma ktoś jakiś sprawdzony, uniwersalny przepis :?: Alkohol, narkotyki, leki, jedzenie, seks, sen odpadają. Coś w ogóle zostaje? :?

Nie.

:D

No chyba że sport cię kręci.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Na co masz ochotę?

przez rotten soul 09 sie 2013, 15:27
ladywind,
Zapomniałem dodać, że hobby też nie wchodzi w rachubę.

deader,
Nie

Tak też sądziłem. Pozostaje mi w tym tkwić.
No chyba że sport cię kręci.

Jakby go nagle zdelegalizowali to nawet bym się nie zorientował. Poważnie.
rotten soul

Na co masz ochotę?

przez ladywind 09 sie 2013, 15:43
rotten soul napisał(a):ladywind,
Zapomniałem dodać, że hobby też nie wchodzi w rachubę.

jak się czuje źle to mi też nawet hobby nie pomaga. teraz to nawet nie wiem czy mam jakiekolwiek hobby, bo te co
miałam się wykruszyły. :(
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Na co masz ochotę?

przez rotten soul 09 sie 2013, 15:59
ladywind,
teraz to nawet nie wiem czy mam jakiekolwiek hobby, bo te co
miałam się wykruszyły

Witaj w klubie ludzi nie mających hobby. :(
U mnie została tylko muzyka, choć nie wiem czy można nazwać to zainteresowaniem. To raczej jedna z moich podstawowych potrzeb jak jedzenie czy spanie. Wiem, że bez niej można żyć, ale dla mnie to by była niepowetowana strata gdybym nie przestał mieć do niej dostęp.
Siedzenie na forum można wziąć jako hobby? Jeśli tak, no to mam jedno, chociaż z weną do pisania ostatnio jakby słabiej. :?
rotten soul

Na co masz ochotę?

przez Abbey 09 sie 2013, 16:43
Bo tak prawdę mówiąc cholernie mało jest ludzi z prawdziwą pasją...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Na co masz ochotę?

przez ladywind 09 sie 2013, 16:47
rotten soul, muzyka tak, jako jedyna ostatnio daje namiastke lepszego samopoczucia.

Na co masz ochotę?

przez mark123 09 sie 2013, 16:52
ladywind napisał(a):muzyka tak, jako jedyna ostatnio daje namiastke lepszego samopoczucia.

U mnie muzyka wywołuje trochę jakby sprzeczne ze sobą emocje, a gdy się mocno w nią wczuję, to czasem drgawki.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Na co masz ochotę?

przez rotten soul 09 sie 2013, 16:55
ladywind,
Albo też gorszego, bo smutnej (mimo, że nastrój się wtedy pogarsza) też lubię posłuchać i robię to chyba za często, biorąc pod uwagę mój stan. Nie zważam jednak na to, dlatego, że muzykę naprawdę bardzo, bardzo lubię bez względu na to czy poprawia czy obniża mój nastrój.
rotten soul

Na co masz ochotę?

przez carlosbueno 09 sie 2013, 17:01
znowu jakiś off top, ja też nie mam żadnego zajmującego hobby, niby jeżdżę na rowerze, śledzę światową islamską inwazję i inne wydarzenia społ- polityczne ale to nie jest to co mi by dawało jakąś radość i cel, raczej zwykły zapełniacz czasu.
Największy Forumowy Maruda

Na co masz ochotę?

przez khaleesi 09 sie 2013, 17:06
Moje hobby od bardzo dawna to grafika. Już będzie prawie 8 lat. Wcześniej robiłam ręczne bransoletki dla siebie ale teraz krucho z kasą więc nie mam z czego kupić dodatków. Jak zarobie to z powrotem do tego wrócę.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Na co masz ochotę?

przez rotten soul 09 sie 2013, 17:11
carlosbueno,
znowu jakiś off top

I znowu ja maczałem w tym swoje długie palce. :D
Chyba mam takie same odczucia jak Ty. Kiedyś filmy, serial, gry, komputer (branża IT) były moimi zainteresowaniami, niestety z czasem stały się właśnie tymi "zapełniaczami wolnego czasu" a teraz nie nawet tego już nie stanowią. Chyba zbyt wiele czasu musiałem zapełnić tymi czynnościami i stąd też pojawiło się znudzenie.
rotten soul

Na co masz ochotę?

przez amelia83 09 sie 2013, 17:13
żeby mózg mi wrócił na swoje miejsce, jeśli kiedykolwiek tam był :evil:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg