Częste żartowanie o seksie

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez gregor_r 14 maja 2010, 22:20
Witam
Często tematy moich rozmów z innymi schodzą na tematy seksualne (głównie rozmowy z kobietami), np. gdy dziewczyna je banana, ja lubię pożartować na jego temat przyrównując go do członka. Co może oznaczać skupianie się na seksie i żartowanie z niego? Czy świadczy to o problemach seksualnych? Chociaż wydaje mi się, że jak ktoś ma problem z seksem to raczej unika takich rozmów. Chodzę obecnie na terapię i często wkurzam jedną z uczestniczek, żartujać o seksie, mimo że ona ma z nim problemy.

Re: Częste żartowanie o seksie

przez zalamka87 14 maja 2010, 22:36
w żartowaniu nie ma nic złego, seks jest bardzo ważną częścią życia i tak jak inne sprawy jest powodem do żartów, aczkolwiek gdy ktoś robi to ciągle i cieszy go ogromnie gdy ktoś sie zawstydza tymi żartami to podpada to pod ekshibicjonzm psychiczny czy jakoś tak :smile:

przez patikati 15 maja 2010, 01:24
przy mnie woogole nie poruszac takiego tematu mam schizofrenię
koledze w domu wylecialy okna wybite butelka po piwie.jak mnie zapytał czy chcialem go trafic odpowiedzialem ze w szybe i ze szklo mialo spasc na niego ; najlepiej zabijajac d rozmow o seksie i związkach więcej nie bylo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 15 maja 2010, 11:41
patikati napisał(a):przy mnie woogole nie poruszac takiego tematu mam schizofrenię
koledze w domu wylecialy okna wybite butelka po piwie.jak mnie zapytał czy chcialem go trafic odpowiedzialem ze w szybe i ze szklo mialo spasc na niego ; najlepiej zabijajac d rozmow o seksie i związkach więcej nie bylo

Mógłby mi to ktoś przetłumaczyć z polskiego na nasze? Bo niestety nic nie rozumiem...
Chciałeś zabić kolegę?... Czy co?
Magdaa

przez yans 15 maja 2010, 11:48
lepiej się nie przyznawaj - za usiłowanie zabójstwa grozi od 8 do 15 lat więzienia :D (chociaż ze schizofrenią pewnie się od wszystkiego wymigasz ;))
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Alienated 15 maja 2010, 13:46
W zasadzie tak jak o wszystkim, również na tematy związane z seksem można sobie pożartować. Pozostaje jeszcze tylko kwestia w czyim towarzystwie i jakich okolicznościach możemy sobie na tego rodzaju żarty pozwolić. Jeśli bowiem brak nam odpowiedniego wyczucia, jedyną rzeczą o jakiej takie zachowanie świadczy jest wystająca z buciorów słoma...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez patikati 17 maja 2010, 16:44
yans napisał(a):lepiej się nie przyznawaj - za usiłowanie zabójstwa grozi od 8 do 15 lat więzienia :D (chociaż ze schizofrenią pewnie się od wszystkiego wymigasz ;))

hie dokladnie tak pisac moge co chce w koncu polska to nie chiny i za to nie wsadzają a z papierkami jakie mam od psychiatry sędzia by sie zastanowił czy warto sobie ściągać media na głowe.
raczej pare lat psychiatryka niz więzienie :> a za pisanie w necie z goffnianego tepsianego łącza i to nie mojego to zupelnie nic zaden sędzia nie zajmowal by sie kims tam z netu zwłaszcza ze nie padło rzadne nazwisko co najwyzej moglby w wiadomo co sie pocałować :P :P biore tak duze dawki lekow ze naprawde czasami ledwo stoje na nogach.
Raczej sędzia mialby klopot bo ktos do celi musial by dostarczac leki :D
niepadlo nawet nazwiso potencjalnej ofiary więc... grozby karalnej nie bylo sędzia popisal by sie debilizmem wsadzając osobe ze schizofrenią wstyd na i czarna plama na karierze sędziego

[Dodane po edycji:]

Magdaa napisał(a):
patikati napisał(a):przy mnie woogole nie poruszac takiego tematu mam schizofrenię

Mógłby mi to ktoś przetłumaczyć z polskiego na nasze? Bo niestety nic nie rozumiem...
Chciałeś zabić kolegę?... Czy co?

si

przez Sean1 13 cze 2010, 20:32
Moim zdaniem to dobra sprawa, dopoki jej nie bedziesz naduzywal, mozesz z tego czerpac korzysci, gdyz kobiety lubia jak facet nie krepuje sie o tym mowic prosto.

przez miki74 13 cze 2010, 22:43
Alienated napisał(a):W zasadzie tak jak o wszystkim, również na tematy związane z seksem można sobie pożartować. Pozostaje jeszcze tylko kwestia w czyim towarzystwie i jakich okolicznościach możemy sobie na tego rodzaju żarty pozwolić. Jeśli bowiem brak nam odpowiedniego wyczucia, jedyną rzeczą o jakiej takie zachowanie świadczy jest wystająca z buciorów słoma...

Właśnie.
miki74

przez brokenwing 14 cze 2010, 00:21
Żarty z seksu w takim samym stopniu jak dowcipy o Jasiu o blondynkach,policjantach ,babie i lekarzu ..są ok . Do czasu kiedy ktoś bez poczucia humoru zacznie je opowiadać .Lub ktoś przesadzi opowie nie tej osobie ,nie w tym miejscu,nie w tym czasie .Znam głąba który opowiadał dowcip o wisielcu ,przy dziewczynie której ojciec powiesił się rok wcześniej,dowcip był śmieszny ,to fakt. Niestety dziewczyna przepłakała cały wieczór.Moim zdaniem, na tym to polega ,masz wyczucie to możesz żartować na każdy temat ..nie masz wyczucia ..klapa ..nic śmiesznego .
brokenwing

przez nieboszczyk 05 sie 2012, 12:26
yans napisał(a):lepiej się nie przyznawaj - za usiłowanie zabójstwa grozi od 8 do 15 lat więzienia :D (chociaż ze schizofrenią pewnie się od wszystkiego wymigasz ;))

nie prawda.ze schizofrenią nie pójdziesz wprawdzie do więzienia tylko zamiast do więzienia pójdziesz do zakładu zamkniętego na oddział sądowy o wzmocnionym zabezpieczeniu a z niego wyjdziesz tylko na cmentarz.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez New-Tenuis 05 sie 2012, 17:19
Racja, przecież jeśli ktoś posuwa się do tak ostatecznego działania, musi być zaburzony. Jestem przekonana, że więzienia na całym świecie są pełne ludzi zaburzonych.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez maciejas 16 sie 2012, 09:50
no fakt, można żartować o sexie, no ale jak tylko widzi się dziewczynę jedzącą banana, bądź loda i pierwsza myśl jaka sie nasuwa, to sex i dzieje się taka za każdym razem, bez wyjątku, to już jednak pewna przesada :P

Sortuj wg