Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez dlugi 28 gru 2007, 17:57
Głowa do góry! - rzekł kat zarzucając stryczek.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:03 pm ]
Nie ma kobiet nie do zdobycia, są jedynie mężczyźni do dupy.
Trudno powiedzieć sobie samemu prawdę, gdy się ją zna.Kto wisiał nad przepaścią, powinien już umieć się huśtać.

przez Zagubiona=> 28 gru 2007, 18:05
Ja też nigdy nikogo nie miałam.Nie wiem co to znaczy zakochać się :shock: Chyba już nie wierzę,że ktoś taki się pojawi,bo myślę,że chyba nie zasługuję.Po prostu to jest niemożliwe,jak mam kogoś poznać skoro boję się odzywać do obcych,nie potrafię podtrzymać rozmowy,jak kiedyś usłyszałam od kogoś jestem zamknięta i odstraszam tym ludzi.Tylko to nie takie proste z dnia na dzień stać się duszą towarzystwa i osobą otwartą.Wiele razy obiecałam sobie,że muszę się zmienić,muszę być bardziej śmiała,pewna siebie,i na tym się kończyło,na moich postanowieniach.Jak przyszło co do czego to klapa... :(
Zagubiona=>

przez dlugi 28 gru 2007, 18:08
No co ty ile masz lat?
Trudno powiedzieć sobie samemu prawdę, gdy się ją zna.Kto wisiał nad przepaścią, powinien już umieć się huśtać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez luthien 28 gru 2007, 18:30
Zagubiona=> napisał(a):Ja też nigdy nikogo nie miałam.Nie wiem co to znaczy zakochać się :shock: Chyba już nie wierzę,że ktoś taki się pojawi,bo myślę,że chyba nie zasługuję.Po prostu to jest niemożliwe,jak mam kogoś poznać skoro boję się odzywać do obcych,nie potrafię podtrzymać rozmowy,jak kiedyś usłyszałam od kogoś jestem zamknięta i odstraszam tym ludzi.Tylko to nie takie proste z dnia na dzień stać się duszą towarzystwa i osobą otwartą.Wiele razy obiecałam sobie,że muszę się zmienić,muszę być bardziej śmiała,pewna siebie,i na tym się kończyło,na moich postanowieniach.Jak przyszło co do czego to klapa... :(

Po 1 - Zasługujesz jak najbardziej, każdy z nas zasługuje na miłość.
Po 2 - Nie tylko ludzie towarzyscy się zakochują, fakt poznawanie ludzi przychodzi im łatwiej, no ale cóż na to poradzić.
Po 3 - Nie trzeba być duszą towarzystwa, żeby inni cię lubili. Ja nie jestem, czasem się wyłączam, bo czuję się gorzej, lub nie pasuje mi sytuacja, ale ludzie mnie lubią. Może ty nie trafiłaś na razie na odpowiednich po prostu.
Po 4 - Nie wszystko przychodzi od razu, ja męczyłam się z fobią społeczną ładnych parę lat. Pomogły mi dopiero studia, chociaż pewne objawy zostały.
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez Zagubiona=> 28 gru 2007, 18:38
dlugi napisał(a):No co ty ile masz lat?

18
Dzięki luthien,mam nadzieje,że też mi to przejdzie jak pójdę na studia.
Zagubiona=>

przez depresyjny86 28 gru 2007, 18:40
Ja też się męcze z fobią społeczną bardzo<od dziecka,przynajmniej tak stwierdzam>,ale wierze ze uda mi się jakoś zacząć odzywać do ludzi,Zagubionajak napisała Luthien każdy zasługuje na miłośc i Ty też ,no i nie trtzeba być duszą towarzystwa aby się zakochać....aczkolwiek jest wtedy o wiele łatwiej kogoś spotkać...ale my też znajdziemy miłość.
:)

przez nierzeczywista 28 gru 2007, 18:45
ja zasługuję chyba tylko żeby mnie wykorzystać i potraktować jak szmatę...
black flowers blossom
feathers on my breath

przez luthien 28 gru 2007, 18:46
człowiek nerwica napisał(a):ale my też znajdziemy miłość.

Alleluja i do przodu :D .

Przyznam się bez bicia, ostatnio podoba mi się ktoś :oops:

Zagubiona całe życie przed tobą, ja mam 25 lat i nie mam nikogo :roll:

nierzeczywista napisał(a):ja zasługuję chyba tylko żeby mnie wykorzystać i potraktować jak szmatę...

Wcale nie!!! Zasługujesz na wszystko co najlepsze.
Ostatnio edytowano 28 gru 2007, 18:53 przez luthien, łącznie edytowano 1 raz
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez dlugi 28 gru 2007, 18:52
18 lat to piękny wiek masz jeszcze dużo czasu żeby się zakochać i napewno poznasz wspaniałego mężczyznę który Cię pokocha i bedziesz szczęśliwa.

przez nierzeczywista 28 gru 2007, 18:52
Najwyraźniej nie w oczach tych, co te rzeczy rozdają.
black flowers blossom
feathers on my breath

przez Zagubiona=> 28 gru 2007, 19:06
długi,wzruszyłam się :smile:

luthien,skoro jest ktoś na horyzoncie,to ja trzymam kciuki :P

Człowieku nerwica
Masz rację im jest łatwiej.Ja tez mam nadzieję,że kogoś takiego znajdziesz ;)

nierzeczywista widocznie tamci są niegodni Ciebie,nikt nie zasługuje na takie traktowanie.To z nimi jest coś nie tak,a nie z Tobą.
Zagubiona=>

przez dlugi 28 gru 2007, 19:08
Dziękuję Zagubiona jesteś pierwsza która wzruszyła się dzięki mnie już Cię Kocham.

przez jaaa 28 gru 2007, 20:17
fiufiu napisał(a):
człowiek nerwica napisał(a):Wiesz...masz racje...ale nie chce być całę zycie sam,nie chce czuć całe zycie samotności.Ale wiem też,że jeszcze minie pewnie dużo czasu zanim kogoś znajde,więc masz racje musze nauczyć się żyć sam ze sobą<zresztą w sumie nie wiadomo czy ta moja zmiana coś da.....bo przecież i to jest mozliwe ze nadal będe sam po zmianach,no ale jak już powiedziałem trzeba myśleć pozytywnie Very Happy Very Happy Very Happy >
A dzisiaj czuje się dobrze Wink Wink Wink

Nie mozesz watpic....musisz sie starac z calych sile, dopiero wtedy beda widoczne efekty zmian. A czy bedziesz sam to tego nie wiesz.....nie wiesz tez czy jutro kogos nie poznasz, czy za rok....milosc spada jak grom z nieba i przewaznie w takich momentach kiedy sie jej najmniej spodziewamy :) Tak to juz jest.....ale ciesze sie ze myszlisz pozytywnie - wiara czyni cuda. Pozdrawiam!!!

a ja musze przyznac ze przestalam sie poceszac ze kogos poznam- teraz walcze o to by dobrze czuc sie samej ,spadnie to spadnie nie to nie- ja sie szykuje juz na to ze mnie nie dotknie ten zaszczyt ... :roll:

przez dlugi 28 gru 2007, 20:28
jaaa co ty opowiadasz zastanów się

Sortuj wg