Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez namiestnik 19 paź 2008, 13:44
Jak każdy to tak. :)

przez eligojot 19 paź 2008, 14:12
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygląd, ani to, że piersi są zbyt małe. W Sieci obraz siebie kreuje się słowami. Własnymi słowami. Nigdy się nie wie, jak długo wtyczka będzie w gniazdku, więc nie traci się czasu i od razu przechodzi do rzeczy, i zadaje naprawdę istotne pytania. Zadając je, tak do końca chyba nie oczekuje się zupełnej szczerości.

S@motność w sieci.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez namiestnik 19 paź 2008, 14:28
Oj tak - szukanie w sieci drugiej połowy może być złudne. Choć mam znajomych którzy w ten sposób się poznali już są małżeństwami, a niektórzy mają nawet dzieciaczki już. :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 19 paź 2008, 17:43
Jak szukać kogoś przez Sieć?dajcie jakieś pomysły proszę:)[Przez cp szukać itp?.,tzn gdzie szukac
:)

przez samotna_zagubiona 19 paź 2008, 19:03
gg, rozne strony typu sympatia, jakas fotka, ale to dla ludzi ktorzy akceptuja swoj wyglad, przez nasza klase nawet moi znajomi sie poznawali... rozne sa opcje - poszukaj a znajdziesz jesli ci zalezy ;)
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez namiestnik 19 paź 2008, 19:28
Mi się wydaje, że strony typu sympatia i inne randkowe to raczej na sex się można umówić a nie znaleźć na związek.

przez depresyjny86 19 paź 2008, 20:20
No tak,zapomniałem że trzeba fotke dać:(
:)

przez zepsuta 19 paź 2008, 20:30
Akurat tym, że połowa moich koleżanek ma lub miała chłopaków, a ja nie miałam i nie mam teraz, się nie przejmuję. Chociaż czasami nachodzą mnie takie myśli, że to przez mój wygląd....

przez samotna_zagubiona 19 paź 2008, 20:33
niekoniecznie trzeba i nie mow namiestniku ze tylko na sex bo serio znam osoby ktore sie tak poznaly i sa happy... problemw tym tylko, ze porzadni lduzie jakich potrzebujemy i szukamy przewaznie na takich stronach nie sa zalogowani, albo sa z bardzo daleka... a na gg przewaznie siedza osoby typu mam 19 lat skonczylem gimnazjum i pracuje bo mi sie dalej uczyc nie udaje.... [zey nie bylo nie wszyscy, ale ja na takich trafiam] ale poznalam tez wiele ciekawych osob, nie koniecznie na zwizek, bo tak to mi sie nie udalo jeszcze, ale przyadtnych w niektorych chwilach znajomych zyskalam. mozna sprobowac - to siec, nikt nie musi od razu adresu zamieszkania i nr buta podawac ;)

zpesuta- a do mnie wlasnie te mysli znowu wrocily :( ze ONE/ONI maja a ja ? nie bo nikt mnie nie chce zaakceptowac :( a moze mnie sie poprostu nie da zaakceptowac?
;(
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

przez zepsuta 19 paź 2008, 20:38
Ja mam 15 lat i nigdy jeszcze nie miałam chłopaka... Ostatnio myślałam, żeby się 'otworzyć' i poszukiwać. Ale mnie to nie kręci... Chyba jeszcze jednak nie odczuwam potrzeby kochania :? Może po prostu nie umiem kochać? Boje się, że będzie tak zawsze.... Że będę chciała być sama na zawsze... :cry:

przez samotna_zagubiona 19 paź 2008, 20:41
teraz ci wszyscy powiedza ze 15 lat to masz jeszcze hohohooo czasu przed soba zeby pokochac i byc kochana.... wiadomo do pewnych uczuc trzeba dorosnac... ale ja np nie umiem sobie mowic ze mam czas by kogos poznac, ze jeszcze TYLE lat przede mną... przeciez jutro moge umrzeć ....

przez namiestnik 19 paź 2008, 21:01
zepsuta pokaż się na forum ludzie - ocenimy, skrytykujemy :)

człowiek nerwica się już pokazał i imo może wklejać jak najbardziej. Zawsze chyba lepiej się podpicować. Ale weź pod uwagę, że jak jakaś dziewczyna Cię polubi za fotkę i kilka podstawowych danych to.. niewiele to będzie warte takie lubienie. Tak to się możesz na wspólną noc umówić a nie na wspólną przyszłość.

---- EDIT ----

samotna_zagubiona - ej! nie czas umierać gdy tyle przed Tobą!

przez samotna_zagubiona 19 paź 2008, 21:12
nie mowie ze chce tylko ze tak moze byc.... nie chce reszty zycia spedzic samotnie przed komputerem stukajac tu ze jestem samotna i mi zle z sama soba bo mnie nikt nie chce.... :(

przez cadarxx 19 paź 2008, 21:15
namiestnik napisał(a):Przestaniesz szukać to ona Cię znajdzie i się jako kawaler i tak nie zestarzejesz.

Ridllic napisał(a):racja sama/sam się znajdzie :!:

Dokładnie. Dziś do mojego mieszkania zapukała nieznajoma, długonoga blond piękność, od razu wskoczylismy do łóżka, oświadczyłem się jej, a za tydzień mamy ślub. Najlepiej właśnie całe dnie siedzieć w domu, wtedy jest największe pradopodobieństwo, że zdobędziemy idealną kobietę lub idealnego faceta.

Sortuj wg