Mój schemat- dlaczego przyciągam mężczyzn co nie chcą związk

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez refren 24 cze 2015, 01:56
Jeśli kontynuujesz tę znajomość mimo tego, jak Cię traktuje, to nie ma moim zdaniem sensu mu się żalić, że mogłaś go zostawić miesiąc temu, skoro nie masz zamiaru go zostawić, to takie słowa są bez pokrycia i nic nie zmienią, tak samo jak wyrzucanie mu, że nie szanuje Twoich uczuć, jeśli nie poniesie żadnych konsekwencji mimo że dalej będzie Cię ranił, to takie narzekanie jest po próżnicy.
Dziwna jest dla mnie ta sytuacja, że to on o wszystkim decyduje, wyrokuje, Ty tylko czekasz czy się przestał gniewać, czy się raczy z Tobą spotkać czy właśnie zerwał z Tobą czy nie, on ma szanować Twoje uczucia, mimo, że sama ich nie szanujesz - to wygląda tak, jakbyś nie miała własnej woli i była temu facetowi podporządkowana.

przez dar 24 cze 2015, 02:43
Trochę tylko przejrzałem temat ale wydaje mi się, że mam podobne wnioski do niektórych użytkowników...
Daj sobie spokój z takimi relacjami. Wychodzenie z założenia, że musisz z kimś być i to uzależnianie się od bycia z kimś zabiera za wiele zdrowia i życia. Jak to często jest mówione najpierw trzeba nauczyć się żyć samemu aby móc układać sobie życie z kimś innym. Zakończ te relacje bo one nie wyglądają dobrze a z czasem może być coraz trudniej.

Wydaje mi się, że sporo osób może mieć w głowie takie pytanie jakie zadałaś w temacie. Pewnie większość z nich łatwo znalazła odpowiedź, że najlepszym rozwiązaniem jest nie angażowanie się zbyt często w związki i racjonalne podejście co do sensu tego całego randkowania...
Wiem, że łatwo powiedzieć ale jestem przekonany, że wiele da się uniknąć wystarczy tylko popracować trochę nad własnymi emocjami.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez NN4V 24 cze 2015, 07:07
bedzielepiej napisał(a):.....
A on na to po jakichś 20 minutach"Nie zadzwonię. Nie chcę rozmawiać po prostu"
Ja na to że "No właśnie. Nic Cię nie obchodzą moje uczucia. No to ja poczekam na kogoś kto będzie chciał ze mną rozmawiać i będzie ze mną też w gorszych chwilach."
...

Ciebie obchodzą jego uczucia? Raczej nie wynika to z powyższego.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez warrior11 24 cze 2015, 10:19
bedzielepiej,
Cała ta relacja,którą opisujesz od początku wydaje się być chora i fakt,że powracasz tutaj
co jakiś czas i żalisz się,jak to znowu źle zostałaś potraktowana,nie zmieniając przy tym niczego
i nie przyjmując danych Ci tutaj rad też jest dla mnie chore..Być może nawet Ci to paradoksalnie
odpowiada,bo przynajmniej coś się w twoim życiu dzieje i wypełniasz w ten sposób swoją
wewnętrzną pustkę.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez bedzielepiej 24 cze 2015, 11:51
NN4V napisał(a):
bedzielepiej napisał(a):.....
A on na to po jakichś 20 minutach"Nie zadzwonię. Nie chcę rozmawiać po prostu"
Ja na to że "No właśnie. Nic Cię nie obchodzą moje uczucia. No to ja poczekam na kogoś kto będzie chciał ze mną rozmawiać i będzie ze mną też w gorszych chwilach."
...

Ciebie obchodzą jego uczucia? Raczej nie wynika to z powyższego.

Obchodzą, nawet bardzo. Tyle że on zamyka się w sobie, obraża się jak dziecko zamiast powiedzieć o co mu chodzi.

przez Arhol 24 cze 2015, 12:34
Ta relacja to trup,gnijący trup na sznurkach,im prędzej to obetniesz i zakończysz,tym szybciej zakończy się ta iluzja która ci przynosi ból i cierpienie.
Ale to jak mniemam proste tylko na papierze.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez bittersweet 24 cze 2015, 13:52
Obchodzą, nawet bardzo. Tyle że on zamyka się w sobie, obraża się jak dziecko zamiast powiedzieć o co mu chodzi.
To po co zadajesz sie z gostkiem, który zachowuje sie jak dziecko ? Uprzedzam, stwierdzenie "bo go kocham" to wyjasnienie na poziomie zony alkoholika.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Po prostu maciek 25 cze 2015, 18:49
Mój schemat-dlaczego przyciągam kobiety które chcą coś więcej niż związku....
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez bedzielepiej 25 cze 2015, 23:28
Nie wiem o co kaman. On pisze mi smsy troskliwe w stylu "jak się czujesz", potem dzwoni i zaczyna narzekać. Zaczął się skarżyć że go plecy bolą. Zaproponowałam że może jutro przyjadę i mu wymasuję, a on na to że nie, bo jest wnerwiony i zły i w ogóle nie powinniśmy się spotykać. Ja p i e r d o l ę ani tej znajomości uciąć ani rozwinąć.
Zrobiło mi się smutno że nie chce mnie widzieć. W sumie to się nawet poryczałam.
Płakać mi się chce nad swoim życiem, zrąbany umysł i przyciąga się zrąbanych ludzi.

przez ChrisMessina 26 cze 2015, 11:49
Ja p i e r d o l ę ani tej znajomości uciąć ani rozwinąć.

:shock: :shock: :shock:
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

przez Candy14 26 cze 2015, 13:13
warrior11, dobrze napisane
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez refren 27 cze 2015, 00:57
Zaproponowałam że może jutro przyjadę i mu wymasuję, a on na to że nie, bo jest wnerwiony i zły i w ogóle nie powinniśmy się spotykać.

bedzielepiej, to już lepiej mi wymasuj, przynajmniej to docenię. Nie masz co robić, tylko się płaszczyć przed tym gościem?

przez NN4V 27 cze 2015, 19:10
refren napisał(a):
Zaproponowałam że może jutro przyjadę i mu wymasuję, a on na to że nie, bo jest wnerwiony i zły i w ogóle nie powinniśmy się spotykać.

bedzielepiej, to już lepiej mi wymasuj, przynajmniej to docenię. Nie masz co robić, tylko się płaszczyć przed tym gościem?

No właśnie. To jest dobry pomysł wbrew pozorom.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez bedzielepiej 27 cze 2015, 23:18
Dzisiaj znów pisał do mnie jak samopoczucie i zadzwonił, gadał już całkiem normalnie. W pewnym momencie powiedziałam mu że chciałabym mieć chłopaka i że chyba założe profil na jakimś portalu matrymonialnym. Zero reakcji z jego strony, tak jakby nawet aprobował ten pomysł. Po tym wszystkim wyłam jakieś pół godziny aż w końcu stwierdziłam że dość i napisałam mu smsa, gdzie poprosiłam żeby już do mnie więcej nie pisał, ani nie dzwonił bo wiem że jestem mu obojętna, a nie umiem udawać że nic miedzy nami nie bylo. Wysłalam i nic mi jeszcze nie odpisał. Pewnie nic nie odpowie. Boże nie wiem jak ja to zniosę nie wyobrażam sobie bez niego żyć, mam myśli samobójcze i nienawidze siebie, ryczę całymi dniami. To wszystko jest chore, jak się odkochać ze świadomością że ta druga strona nas nie chciała i że pewnie odetchnęła z ulgą kiedy się od nas uwolniła.

Sortuj wg