Różnica wieku i wzrostu między partnerami.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez merc84 18 paź 2013, 08:45
carlosbueno napisał(a):Ja tam mam szerokie granice od 18- 40 lat( 45 przy młodym wyglądzie) a wzrost między 155-190. Oczywiście nie musi to być od razu jakiś poważny związek, a zresztą w chwili obecnej to nie mam nawet na żadne kobiety chęci. :twisted:

carlos jestes kawalerem?

przez libertynka 18 paź 2013, 09:58
zima, mieszkam w Warszawie i jest tu co najmniej 7 przedszkoli udostępniających dietę wege, w tym co najmniej jedno typowo wegańskie i eko, nie chce mi się o tym tutaj dyskutować bo skończy się tak jak zwykle, jak będę miała dziecko to z pewnością się zainteresuję bardziej tematem, ale wiem np że dr Małgorzata Desmond prowadziła badania nad wpływem diety roślinnej na zdrowie dzieci i nie wyklucza kontynuacji, o opiekę medyczną dzieci wegańskich jestem spokojna.
tu masz stanowisko Ministerstwa Zdrowia jak Cię to interesuje http://wegemaluch.pl/index.php?option=c ... Itemid=411
chyba, że źródło wydaje Ci się niezbyt pewnie, ale o tym nie ma sensu dyskutować, bo i tak każdy ma swoje zdanie.

Vian, jak mi dziecko powie, ze chce spróbować mięsa to je sama zaprowadzę do sklepu, żeby sobie wybrało odpowiedni kawałek. i jak stwierdzi, że mu smakuje i chce to jeść to nie ma problemu, ale samo je sobie będzie przygotowywać, w osobnych garnkach, a najlepiej poza domem.

i wróćmy do tematu wątku. więc dla mnie najlepszy byłby facet powyżej 180 wzrostu i 3-5 lat starszy, chociaż zawsze mi się podobali tacy 10 lat starsi, ino ostatnio stwierdziłam, że tacy szybko zdziadzieją, a starego dziada nie chcę :)
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez ladywind 18 paź 2013, 10:03
tacy 10 lat starsi, ino ostatnio stwierdziłam, że tacy szybko zdziadzieją, a starego dziada nie chcę :)
hehe rozśmieszyłaś mnie :lol: :lol:

A co do wrostu to również lubię takich powyżej 180 wzrostu.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 18 paź 2013, 10:06
bo tacy najlepsi 8)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez ladywind 18 paź 2013, 10:07
Mushroom napisał(a):bo tacy najlepsi 8)
zgadza się :mrgreen:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez wiejskifilozof 18 paź 2013, 10:32
W Polsce się nie toleruję związku, gdy kobieta jest starsza.Ja tego nie rozumiem.Mi nie przeszkadza, miłość i seks kiedy on ma lat 30,a ona ma lat 45.Jestem strasznie tolerancyjny.

przez Pieprz 18 paź 2013, 10:34
W Polsce się nie toleruję związku, gdy kobieta jest starsza

nie spotkałem się z brakiem tolerancji. Może kilka komentarzy i to wszystko.
Król Balu

przez libertynka 18 paź 2013, 10:43
ja bym nie mogła być z młodszym nawet o rok, nie pasowałoby mi i już. u innych jeszcze ujdzie, ale wiadomo ludzie zawsze sobie coś "pomyślą" i przyznam, że pewnie też bym sobie coś tam pod nosem pomyślała, tak samo jak jest facet dużo starszy, że mógłby być ojcem, to wtedy niby kobieta szuka tatusia, taki stereotyp ale może coś w tym jest. ale najbardziej mnie razi jak facet koło 30 mówi, że mu się podobają nastolatki, takie co dopiero zaczęły dojrzewać, brrr.
vel veganka

przez ladywind 18 paź 2013, 10:45
veganka, bez przesady rok młodszy ;)

przez libertynka 18 paź 2013, 10:54
nawet jakby był z tego samego rocznika tylko miesiąc młodszy to też bym miała lekki problem :P chyba, że by był wysoki, dojrzały, odpowiedzialny, silny i stabilny, to wtedy może być minimalnie młodszy :)
vel veganka

przez Arhol 18 paź 2013, 11:13
ladywind napisał(a):
tacy 10 lat starsi, ino ostatnio stwierdziłam, że tacy szybko zdziadzieją, a starego dziada nie chcę :)
hehe rozśmieszyłaś mnie :lol: :lol:

A co do wrostu to również lubię takich powyżej 180 wzrostu.

NOOOOO! My life is destroyed. :lol:
A tak na poważnie,ze wzrostem troche kijowo jak większość przeciętnych dziewoj ma te 165-170,ja zaś 172,z tym jest bieda :lol:

A może jestem dziwny i chooj mi do tego,ale widząc pare - dziewuszka 155-160 z 2 metrowym kolosem wygląda to nietypowo : P.
Ale czy to aż tak ważne.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Pieprz 18 paź 2013, 11:18
A może jestem dziwny i chooj mi do tego,ale widząc pare - dziewuszka 155-160 z 2 metrowym kolosem wygląda to nietypowo : P.

natura to juz tak wykombinowała ze jak sie położą to te różnice nie maja znaczenia 8)
Król Balu

przez merc84 18 paź 2013, 11:18
ja mialem mozliosc spotykac sie z dziewczyna gdzie roznica wzrostu 28 cm, jednak wydawalomi sie ze to jest zbyt duzo

przez ladywind 18 paź 2013, 11:22
veganka, ja kiedyś poznałam 5 lat młodszego i swoją dojrzałością i inteligencją przewyższał niejednego starszego od niego chłopaka. Dlatego dla mnie czy facet jest młodszy czy starszy w granicach tych 5-7 lat nie ma wiekszego znaczenia.

Kestrel, to że się gustuje w wyższych nie znaczy wcale, że się nie pokocha niższego chłopaka, spokojnie ;)

Sortuj wg