Czy istnieją mężczyźni, którzy nie traktują kobiet jak zabaw

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez aguskaguska 19 wrz 2013, 01:55
anna.anakaia napisał(a):
A próbowałaś z kimś pogadać w realu o tym co Cię trapi?
Mam na myśli Twój strach i poczucie wartości.

Próbowałam, ale zazwyczaj następuje wtedy zmiana tematu. Przepraszam za taką powagę, ale po prostu nie jestem teraz w nastroju do żartów i nawet ich nie wyłapuję.

przez anna.anakaia 19 wrz 2013, 01:59
aguskaguska, myślałam o psychologu. Można iść na parę spotkań i pogadać (nie mówię o psychoterapii bo nie polecam jej każdemu jako jedyne słuszne rozwiązanie).

Przepraszam za taką powagę, ale po prostu nie jestem teraz w nastroju do żartów i nawet ich nie wyłapuję.

To odpowiadaj tylko na te posty, które Cię interesują -wszystko się da pogodzić ;) Zawsze możesz też się odezwać na PW, ja np. wieczorami odpowiadam na prywatne wiadomości, gdybyś chciała pogadać.
anna.anakaia

przez aguskaguska 19 wrz 2013, 02:08
anna.anakaia napisał(a):aguskaguska, myślałam o psychologu. Można iść na parę spotkań i pogadać (nie mówię o psychoterapii bo nie polecam jej każdemu jako jedyne słuszne rozwiązanie).

Przepraszam za taką powagę, ale po prostu nie jestem teraz w nastroju do żartów i nawet ich nie wyłapuję.

To odpowiadaj tylko na te posty, które Cię interesują -wszystko się da pogodzić ;) Zawsze możesz też się odezwać na PW, ja np. wieczorami odpowiadam na prywatne wiadomości, gdybyś chciała pogadać.

Dzięki:) Chodzę na psychoterapię, ale kolejne spotkanie dopiero za dwa tygodnie więc kawał czasu... Lecę spać bo strasznie mnie ten ostatni okres wykańcza. wiem, że problem brzmi dziecinnie, ale dla mnie osobiście jest bardzo ważny. Dobranoc.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sorrow 19 wrz 2013, 02:13
aguskaguska napisał(a):Wiem, dziecinne pytanie, ale jednak moje doświadczenia wskazują na to, że mężczyźni traktują kobiety albo jak koleżanki, albo jak przedmiot. Właściwie to w związku byłam tylko raz w życiu, przez 4 miesiące (mam 24 lata). Związek był niedojrzały więc tak na prawdę nie przekonałam się o możliwości darzenia mnie miłością przez mężczyzn (wyłączając miłość ojca do córki). Miałam już ofertę seksu od żonatego mężczyzny, kiedy jego żona była w drugim budynku, miałam też ofertę zarobku w wiadomy sposób od nieznajomego na ulicy, po której nastąpiło jeżdżenie za mną samochodem. Wejście kolegi z którym mieszkałam przez kilka dni w domku do mnie do toalety (nie robiłam wówczas nic intymnego więc miałam otwarte drzwi) i obmacanie mnie też już było. Jeszcze tylko gwałtu chyba brakuje do kolekcji. Jakiś czas temu - dosyć dawno - poznałam głęboko zakorzenione biologiczne mechanizmy wchodzenia w związku. Wszystko jest tak na prawdę interesowne, a więc cały czar prysł. Nie wiem, czy jest w ogóle sens wchodzić w jakiekolwiek związki, zresztą dla mnie jest to - przynajmniej teraz - nierealne.

Może spróbuj z prawiczkiem? Oni raczej nie są żonaci i nie zajmują się obmacywaniem koleżanek. Mamy tu temat w którym można takich znaleźć.

przez depresyjny86 19 wrz 2013, 02:13
Istnieją,ale zazwyczaj takich kobiety nie chcą,bo są "mało męscy" :).Podobno.
:)

przez fe43 19 wrz 2013, 09:13
Legendy mówią że istnieją.
ale też inne podania mówią że zwykle mają za dużo innych wad i brakó by brać ich pod uwagę.
jeszcze inne legendy mówią że nawet jeśli egzemplarz jest wierny i mało wybrakowany.
Jest dawno temu zajęty.
I koło się zamyka,i powstają kolejne bzdetne tematy :D
fe43

przez aguskaguska 19 wrz 2013, 10:38
fe43 napisał(a):I koło się zamyka,i powstają kolejne bzdetne tematy :D

No widzisz, dla mnie ten temat jest wbrew pozorom problemem, całkiem poważnym, a poglądy o tym że faceci lecą tylko na wygląd a kobiety na kasę jak się okazała wcale takie bzdurne nie są.

przez Powietrzny Kowal 19 wrz 2013, 10:39
refren napisał(a):Super! Wpisz sobie "Tworki" w GPS-a :mrgreen:
;)

Eeee... To z "Bolka" polecę jak szczała! (moment i będę!). Bi redi for seszyn! Obrazek Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez Pieprz 19 wrz 2013, 10:45
Może spróbuj z prawiczkiem? Oni raczej nie są żonaci i nie zajmują się obmacywaniem koleżanek.

Nie zajmują się tym bo nie mają jaj a nie dlatego że nie chcą.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez fe43 19 wrz 2013, 10:46
aguskaguska napisał(a):
fe43 napisał(a):I koło się zamyka,i powstają kolejne bzdetne tematy :D

No widzisz, dla mnie ten temat jest wbrew pozorom problemem, całkiem poważnym, a poglądy o tym że faceci lecą tylko na wygląd a kobiety na kasę jak się okazała wcale takie bzdurne nie są.

Bo tak jest,tylko potem dochodzi do kwestii związku,czy ten bogaty osobnik,czy też pięknej urody osobniczka mogą coś więcej zaoferować,jeśli potem tworzą zdrową relacje,to ok,jeśli jednak facetowi chodzi tylko o dupe,a kobiecie tylko o banknoty,to ta relacja nie przetrwa.
Chyba że komuś pasuje taka namiastka związku,sztucznie podtrzymywana przez kilka czynników które są jego elementami tylko (finanse,współżycie).
W mojej opinii,jeśli ludzie sie nie dogadują czy nie pasują do siebie,nie wiem jak to nazwać,to tylko iluzja związku.

prawda jest taka że szczerej miłości nie kupisz,bo facet będzie kochał ciało kobiety,zaś w drugim przykładzie,majątek owego pana.

zaprzeczyć nie mogę stan majątkowy czy aparycja zwiększają szansę.
fe43

przez zmęczona_wszystkim 19 wrz 2013, 10:51
anna.anakaia napisał(a):Zazwyczaj chcemy mieć w swoim otoczeniu osoby, z którymi się dogadujemy, rozumiemy etc.
Jeśli chcemy poznawać takich ludzi to chyba nie czekamy aż sami znikąd się pojawią.
Dla mnie po prostu nie jest to skomplikowane, bo jeśli chcę mieć znajomych, z którymi chcę się dogadywać - załóżmy, że interesuję się filcowaniem wełny to chodzę na zajęcia z filcowania wełny i tak poznaję ludzi mnie podobnych. Jeśli studiuję kulturoznawstwo to w grupie będę miała przynajmniej parę osób, które to interesuje. Jest pole wyboru.
Tylko trzeba chcieć. Zupełnie bez wysiłku i naszego zaangażowania nic się samo nie stanie. No chyba, że wolimy nic nie robić, czekać co los przyniesie i narzekać (to nie jest skierowane do kogoś personalnie).

Tylko, że jeśli ktoś ma problemy z nawiązywaniem kontaktów, to szukanie znajomych jest problemem i to poważnym. gdyby tak nie było, to zapewne wielu z ludzi na forum, zamiast siedzieć przed komputerem i tworzyć kolejne posty, umawiałoby się ze znajomymi w realu. Jeśli jakaś jednostka jest samotnikiem, nie potrafi wychodzić do ludzi, albo mieszka w miejscu, gdzie nie ma znajomych, to raczej nie za wiele można zrobić, oprócz internetowych znajomości. wiem, ze jest wiele wymówek, ale być może patrzysz się z innej perspektywy. Ja patrzę się z punktu widzenia osoby, która ma swoje lata, mieszka na zadupiu, nie widzi miejsc, w których można wspólnie dzielić się pasjami. A gdybym chciała zapisać się na interesujacy kurs, to po pierwsze, takich u mnie nie ma, a po drugie, nie byłoby mnie na niego nawet stać. To, co dla jednych nie jest skomplikowane, dla innych jest prawie nie do przebycia.

przez bittersweet 19 wrz 2013, 11:25
Wiem, dziecinne pytanie, ale jednak moje doświadczenia wskazują na to, że mężczyźni traktują kobiety albo jak koleżanki, albo jak przedmiot. Właściwie to w związku byłam tylko raz w życiu, przez 4 miesiące (mam 24 lata). Związek był niedojrzały więc tak na prawdę nie przekonałam się o możliwości darzenia mnie miłością przez mężczyzn
Sama zauważyłas, że własciwie nie masz doświadczeń w tej kwestii, więc skąd te daleko idące wnioski ? zreszta każda generalizacja jest z gruntu błędna :bezradny:
Miałam już ofertę seksu od żonatego mężczyzny, kiedy jego żona była w drugim budynku, miałam też ofertę zarobku w wiadomy sposób od nieznajomego na ulicy, po której nastąpiło jeżdżenie za mną samochodem. Wejście kolegi z którym mieszkałam przez kilka dni w domku do mnie do toalety (nie robiłam wówczas nic intymnego więc miałam otwarte drzwi) i obmacanie mnie też już było.
I co z tego ? ofert na seksik będziesz jescze miała na pęczki, faceci czesto próbuja nawiazywac znajomosci tylko w celu; tym bardziej że wiele kobiet idzie na takie układy, więc czemu maja nie próbowac ?
Jakiś czas temu - dosyć dawno - poznałam głęboko zakorzenione biologiczne mechanizmy wchodzenia w związku. Wszystko jest tak na prawdę interesowne, a więc cały czar prysł. Nie wiem, czy jest w ogóle sens wchodzić w jakiekolwiek związki, zresztą dla mnie jest to - przynajmniej teraz - nierealne.
chcesz przełamywac biologiczne imperatywy atrakcyjności ? nikt Ci nie broni - zawsze możesz wejsc w związek z chorym, starym i bezdomnym, z którym połączy Cię czysta więź duchowa :angel:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez tahela 19 wrz 2013, 11:45
bittersweet,
to dowaaliłaś na końcu:) :smile: :D :mrgreen: ;) :arrow: :idea:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Autodestrukcja 19 wrz 2013, 11:54
pytaniem jest czy serio, albo na ile mozliwe jest dla mezczyzny umiejscowienie fantazji seksualnych i emocjonalnej czy tam duchowej więzi w jednym , tym samym obiekcie : P ( kobiecie, nie zabawce! )

-- Cz wrz 19, 2013 10:55 am --

jestem wątpiąca nalogowo.. ;p
Autodestrukcja

Sortuj wg