Zauroczenie dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Zauroczenie dziewczyny

przez N7Inferno 27 lip 2013, 02:37
Minęło cztery dni i hmm... widzę u niej zmianę, w sumie w całym naszym związku ale i tu miłe zaskoczenie na lepsze mam nadzieję, że to nie jest przejściowe. W poniedziałek wylatujemy na dwutygodniowe wakacje do Hiszpanii - postanowiłem, że gdzieś nas zabiorę, odpoczniemy od tego wszystkiego, spędzimy więcej czasu razem. Może właśnie tego nam brakowało kiedy ciągle jakoś ten kontakt był strasznie ograniczony. Oby zostało już tak jak jest teraz.

Zauroczenie dziewczyny

przez Saraid 27 lip 2013, 02:40
Tego Wam zycze ale mimo wszytko pamietaj problemy nie znikaja same.Udanej wycieczki.!
Saraid

Zauroczenie dziewczyny

przez Variable 27 lip 2013, 13:17
Chryste! Dziewczyna flirtuje z innymi facetami, a ty ja jeszcze za to na wakacje zabierasz :hide: Mimo wszystko powodzenia
Variable

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zauroczenie dziewczyny

przez Ferdynand k 27 lip 2013, 13:21
aaaaaaaa
gościu jesteś na endorfinowo dopaminowo pea haju
a jak ona cię oszukuje to adrenalinowym
daj se z nią spokój
Naczelny Użyszkodnik

Zauroczenie dziewczyny

przez Variable 27 lip 2013, 13:27
wykończony, taaaa, dziewczyna dopiero teraz dostala furtke do bezkarnego flirtowania. Jesli zrobila to dwa razy, to na pewno bedzie dziesiaty raz i dwudziesty itd dopóki autor nie zauwazy w koncu, ze jest zwyczajnie wykorzystywany. Ona dobrze wie , ze nie poniesie z jego strony konsekwencji za swoje zachowanie wiec nic nie stoi na przeszkodzie zeby to robila dalej, oczywiscie jak tylko wroca z Hiszpani... Takie jest moje skromne zdanie.
Variable

Zauroczenie dziewczyny

przez Ferdynand k 27 lip 2013, 13:29
virgo i w Hiszpanii ;)

k..... jak te andorfinki i pea , dopamina mogą szajbę zaślepić
Naczelny Użyszkodnik

Zauroczenie dziewczyny

przez Kalebx3 27 lip 2013, 13:32
Chryste! Dziewczyna flirtuje z innymi facetami, a ty ja jeszcze za to na wakacje zabierasz Mimo wszystko powodzenia

Jesli zrobila to dwa razy, to na pewno bedzie dziesiaty raz i dwudziesty

Ja stawiam na to ,że tym razem naszemu koledze przyprawi rogi jakiś przystojny Hiszpan i z dorodnym sprzętem.
Dziewczyna , która tutaj występuje to taki rodzaj damskiego światka , który lubi takie bajki z innymi. Ją to keręci i chjcuje . Straciłes stary kasę na wyjazd . Ja bym na Twoim miejscu szukał innej , porządnej ,( ale szukał intensywnie , tak zeby jak najszybciej znależć ) a do tego czasu korzystał z jej ciała ile wlezie .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Zauroczenie dziewczyny

przez Variable 27 lip 2013, 13:34
wykończony, niestety, to jest wlasnie to dziwne uczucie zwane miloscia. Niestety ludzie to wykorzystuja jak tylko moga. Wystarczy, ze jedna strona jest zaslepniona i bezgranicznie zakochana i mamy piekny zestaw do zabawy druga osoba.
Variable

Zauroczenie dziewczyny

przez Kalebx3 27 lip 2013, 13:35
wykończony, niestety, to jest wlasnie to dziwne uczucie zwane miloscia. Niestety ludzie to wykorzystuja jak tylko moga. Wystarczy, ze jedna strona jest zaslepniona i bezgranicznie zakochana i mamy piekny zestaw do zabawy druga osoba.

Skoro tak , to życzyc Ci tylko Powodzenia i miękkkiego upadku , bezbolesnych cierpień ,,, i twardej skóry.

Zauroczenie dziewczyny

przez Variable 27 lip 2013, 13:36
Kalebx3, chcialam zachowanie tej dziewczyny inaczej ujac w slowa, ale stwierdzilam, ze to jest publiczne forum, facet jest zakochany wiec sie powstrzymalam. Nienawidze takiego zachowania.

-- 27 lip 2013, 13:37 --

Kalebx3, mnie? Ale tu nie o mnie jest rozmowa.
Variable

Zauroczenie dziewczyny

przez Kalebx3 27 lip 2013, 13:42
Nienawidze takiego zachowania.

Byłem raz w życiu Zauroczony Kobietą mlodszą od siebie o 22 lata. Obydwoje mysleliśmy o ostrym zjednoczeniu w miłosnej ekstazie ciał i orgazmów nieskończonych ,cudownych światów rozkoszy. Niestety , byla jeszcze żona...morale
Wiem jedno TO BYŁO OPĘTANIE. OPETANIE>>> dosłownie , które może uleczyć TYLKO trwający czas .Zauroczenie , które nie pozwala logicznie myslec , które na samą myśl o tym Drugim powoduje taki wyrzut endomorfin ,że głowa się gotuje , paruje mózg , paraliżuje wszystko w duszy i ciele ,w dodatku genitalia napływaja krwią na maxa , a pragnienie seksu , jako najpełniej wyrażonej bliskości jest Wszystkim czego sie pragnie ,,,ach ( stare czasy) Tak więc rozumiem kolegę,,, ROZUMIEM! Stan zakochania , o którym niektórzy marzą ,,, marzą i marzą,,,,,,, co niektórzy pragną tego haju przez całe życie . Morze twoja Pani tez szuka czegos takiego u innych? Nie wiem.

Zauroczenie dziewczyny

przez Variable 27 lip 2013, 13:49
Powstrzymam sie od komentarza :bezradny:
Variable

Zauroczenie dziewczyny

przez Kalebx3 27 lip 2013, 13:50
Kalebx3, mnie? Ale tu nie o mnie jest rozmowa.

Rozumiem , nie Ciebie miałem na mysli , tylko kolegę. ;)
Kolega , przynajmniej na starośc , ajk będzie widział mlode laski idące ulicą to przynajmniej będzie miał co wspominac . Swiat bez wspomnien jest do dupy i bez smaku . ja mam co wspominać , często przypomniaja mi się dopaminowe skoki porządania ,,, ale ja już 43 lata , i niech tera młodsi używają.

-- 27 lip 2013, 13:51 --

Powstrzymam sie od komentarza

To mi sie najbardziej podoba w moich wpisach , rozłozone rece i brak komentarza . Tak wygląda moje ADHD, ,,

Zauroczenie dziewczyny

przez Variable 27 lip 2013, 13:54
Kalebx3, ja poprostu staram sie szanowac swoje zdanie i zdanie innych :P Gdybym uzyla swojego ADHD to bym pewnie bana dostala za zbyt brutalna opinie ;)
Variable

Sortuj wg