czy prostytutka zasługuje na taka miłość?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Korba 12 mar 2011, 21:27
okropnie nie podoba mi się ta dyskusja i cały ten wątek.
dziewczyna nie radzi sobie z przeszłością, ale usiłuje jednak ułożyć sobie życie, skończcie z ocenianiem i dyskusjami na temat prostytucji, gdybym była na miejscu tej dziewczyny odechciałoby mi się wszelkiej walki po przeczytaniu tych kilku stron.
zresztą wątek zamienił się w przepychanki i już nie wiem, czym jestem bardziej zdegustowana - brakiem wyrozumiałości czy tym, że znowu macie okazję, by się kłócić.
zrobiłam w swoim życiu parę rzeczy z których nie jestem dumna i jedno jest pewne NIGDY WAM O TYM NIE NAPISZĘ. bo doprowadziłoby mnie to do rzeźni w łazience lub/i nałykania się wszelkich tabletek, które mam w domu.

a jako moderator - proszę o spokój.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez depresyjny86 12 mar 2011, 21:35
Na zakończenie chciałem tylko napisać,że ani razu nie oceniłem tej dziewczyny.Nawet mi to przez myśl nie przeszło.Szkoda tylko,że niektórzy widzą to co chcą widzieć,i czytają wszystko na swój sposób.Wcale nie umniejszam tego faktu,że przez to co robiła teraz cierpi.Zresztą,od początku tłumaczyłem o co dokładnie mi chodziło.
Btw.Jak ktoś chce mi nawrzucać,wiecie gdzie to zrobić(przynajmniej część)
Ostatnio edytowano 12 mar 2011, 21:43 przez depresyjny86, łącznie edytowano 2 razy
:)

przez *Wiola* 12 mar 2011, 21:36
Korba, :brawo:

A odpowiadając na pytanie autorki postu: tak , zasługujesz na miłość i szczęście. Z mojej strony: bardzo Cię podziwiam i zasługujesz na duży szacunek za to ,że urodzisz to dziecko i życzę Ci wszystkiego najlepszego:)
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jansol 12 mar 2011, 21:50
kotka21 życzę Ci wszystkiego najlepszego - przyj do przodu i pozwolę sobie tu zacytować słowa byłego premiera Anglii , niemniej znanego - Winstona Churchilla , który swego czasu został poproszony o wygłoszenie wykładu na temat sukcesu (być może niektórzy słyszeli) ...
Churchill wszedł na scenę , zapdła cisza rozejrzał się po widowni ze spokojem i powiedział : Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj - po czym zszedł ze sceny..

Pozdrawiam

To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.

przez depresyjny86 12 mar 2011, 21:56
zasługujesz na miłość i szczęście. Z mojej strony: bardzo Cię podziwiam i zasługujesz na duży szacunek za to ,że urodzisz to dziecko i życzę Ci wszystkiego najlepszego:)

Też tak twierdzę,i życzę Ci tego zebyś była szczęśliwa.
I mam nadzieję,że jak kiedyś wejdziesz w ten temat zrozumiesz,że moim celem,nie było ocenianie Ciebie<nie tak jak reszta to widzi...>.Chodziło mi o sam zawód który wykonywałaś.Cieszę się,że z tego wyszłaś i jeszcze raz życzę szczęścia,bo każdy na nie zasługuje.

przez jansol 12 mar 2011, 22:09
człowiek nerwica napisał(a):Cieszę się,że z tego wyszłaś i jeszcze raz życzę szczęścia

popieram..

człowiek nerwica napisał(a):bo każdy na nie zasługuje.

ale każdy ma do niego prawo ..

przez depresyjny86 12 mar 2011, 23:06
A czy ja mówię,że nie ma prawa?....ma prawo.

przez Lili-ana 12 mar 2011, 23:55
kotka21 - a mi się płakać zachciało kiedy przeczytałam Twoją historię. Doceń to co masz teraz, tego wspaniałego chłopaka i jego rodziców.
Nie wiem co Cię skłoniło do tego, by zająć się prostytucją ale dobrze, że chcesz z tym skończyć. Radzę wizytę u psychologa i to koniecznie!!! bo możesz mieć problem z zaakceptowaniem tego dziecka, skoro zdecydowałaś się urodzić, to będziesz musiała zaakceptować ten fakt ale myślę, że może być to trudne, dlatego zgłoś się do poradni psychologicznej.

BTW to straszne co się teraz dzieje z młodymi dziewczynami :( Ja myślę, ze to niestety media kreują taki obraz. Te teledyski na vivie, czy mtv ociekające seksem, w necie seks, to stało się takie "zwykłe" i mało powiązane z miłością.
Tragedia. Ja mam córkę i sobie nie wyobrażam czegoś takiego, dlatego u mnie w domu nie ma TV, żadnej vivy czy innych bzdetów i moja córka na to nie patrzy i kontroluję to co ogląda w necie.
Ale myślę, że to jest też kwestia wychowania...
Lili-ana

przez Pinkii 13 mar 2011, 00:03
Lili-ana napisał(a):Tragedia. Ja mam córkę i sobie nie wyobrażam czegoś takiego, dlatego u mnie w domu nie ma TV, żadnej vivy czy innych bzdetów i moja córka na to nie patrzy i kontroluję to co ogląda w necie.

Lili, taka jesteś chrześcijańska (przynajmniej tak się tutaj kreujesz na taką Matkę Polkę), ale aborcji to dokonałaś z tego co pamiętam.... Dla mnie to hipokryzja, wybacz...
Obrazek
zbanowany

przez Lili-ana 13 mar 2011, 00:04
chrzescijańska?? ja jestem niewierząca! Odp... się :P

-- 12 mar 2011, 23:05 --

mi chodzi o zepsucie, o seks na sprzedaż. Co ma do tego aborcja????!!!
Nic ci do tego poza tym, do kogo innego się dowal. Nie znasz mnie i nie wiesz czemu to zrobiłam więc spadaj!
Lili-ana

przez Pinkii 13 mar 2011, 00:06
Tak ten post zaleciał że ten świat dzisiejszy to taki niepoprawny, że złe wychowanie, że nie doceniają dzieci jakie mają itd... Po prostu dziwnie to brzmi z Twojej strony. Ale to nie moja sprawa w zasadzie...

btw-Pisanie mi 'odpierdol się' jest niegrzeczne, ale mniejsza o to, nie gniewam się.
Obrazek
zbanowany

przez Pinkii 13 mar 2011, 00:08
Sorry, nie miałam na celu zrobienia dymu, dopiero teraz zobaczyłam że się tu przepychacie od kilku stron :mrgreen:
Dobranoc wszystkim.
Obrazek
zbanowany

przez jansol 13 mar 2011, 00:09
Lili-ana napisał(a):
BTW to straszne co się teraz dzieje z młodymi dziewczynami :( Ja myślę, ze to niestety media kreują taki obraz. Te teledyski na vivie, czy mtv ociekające seksem, w necie seks, to stało się takie "zwykłe" i mało powiązane z miłością.
Tragedia. Ja mam córkę i sobie nie wyobrażam czegoś takiego, dlatego u mnie w domu nie ma TV, żadnej vivy czy innych bzdetów i moja córka na to nie patrzy i kontroluję to co ogląda w necie.

zgadzam się media mają znaczący wpływ , zwłaszcza na młodych - bo co ma wspólnego w pół naga panienka wymachująca tym czy tamtymi ;) - z miłością ? :nono: ...a wartości takie jak szacunek do innego nigdzie indziej jak z domu rodzinnego się wynosi , później otoczenie, szkoła ...

P.S
też nie mam TV (vivy , itp) :papa:

przez Lili-ana 13 mar 2011, 00:10
Pinkii napisał(a):Sorry, nie miałam na celu zrobienia dymu, dopiero teraz zobaczyłam że się tu przepychacie od kilku stron :mrgreen:
Dobranoc wszystkim.

ciekawe wogle ile masz lat, pewnie gó... w życiu przeżyłaś, jeszcze nie wiesz jakie ciężkie decyzje bedziesz musiała w zyciu podjąc
Lili-ana

Sortuj wg