Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy prostytutka zasługuje na taka miłość?


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie widzisz w prostytucji nic złego, to można się domyślić że masz zachwiane poczucie moralności :-|

Osoba z normalną, ogólnie przyjętą piramidą wartości widzi zło w prostytucji i to jest naturalne... Jeśli odbierasz to inaczej to znaczy że coś jednak jest nie tak z Twoją moralnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nobodyme, radzę poczytać czym jest moralność, jak klasyfikuje się zasady moralne - są takie które zależą od kultury, wychowania ale i są takie które są niezmienne....nie zabijaj, nie kradnij....mam podawać dalej?

To nie jest tak, że każdy ma swoją moralność i postępując według niej jest fair.........

Owszem obie osoby korzystają - ale w tej chwili, w tym temacie nie mówimy o rzeźni i o panach korzystających z prostytucji - nikt tu ich nie wybielał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajak, :P

Ja jestem tolerancyjna i uważam że prostytucja jest, była i będzie, powinna być zalegalizowana - tak ( może) byłoby chyba bezpieczniej. No ale niech mi nikt nie wciska, ze to zwykły, normalny zawód .... te kobiety się nie szanują, do tego zwykle ktoś przy tym cierpi..poza nimi, rodzina......... i to nie jest tak, ze czuję do nich nienawiść, jest mi ich szkoda i żal - i bardzo fajnie czyta się takie posty jak ten założycielki, że można....że znajdzie się ktoś kto zaakceptuje, że poda dłoń, że pokocha - i szacunek należy się za to, że się z tego wygrzebała i że do tego nie wróci. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linko jeszcze nigdy Cie tak nie lubiłem jak w tej dyskusji ;)

 

Nie wiem czy dobrze napisałem bo już praktycznie zasypiam - zawsze Cie lubiłem a teraz lubię Cię jeszcze bardziej :) Jak czytam Twoje posty to zgadzają się w 100% z moimi poglądami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrek_d04, No zwykle dla kasy...... :-|

To taki prosty przykład:

- przeszkadzałoby ci gdyby twoja żona w przeszłości była prostytutką?

- przeszkadzałoby ci gdyby twoim dzieckiem zajmowała się opiekunka która w nocy jest prostytutką - lub nauczycielka w szkole twojego dziecka była w nocy prostytutką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotka21, no weź nie żartuj - Ty nie masz mieć żadnych dylematów, trafiło ci się coś szczególnego w życiu - trafiła ci się miłość, a do tego facet akceptuje cię taką jaka jesteś. :smile:

Masz prawo, a nawet obowiązek ;) postarać się i stworzyć swojemu maluchowi pełną rodzinę - wiesz jak niewielu osobom udaje się znaleźć kogoś do kochania w życiu? I to nie zależnie od tego jaką miały przeszłość.

Było, minęło, czasu nie cofniesz, ale możesz zrobić teraz tak, żeby już więcej nie decyzji nie żałować :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×