Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy prostytutka zasługuje na taka miłość?


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj ty jesteś nienormalna... ja ci mówie że laska umie się w życiu ustawić bo daje za kasę, zachodzi w ciążę (normalnie zero wyobraźni czy tego chciała ??) a potem kołuje sobie frajera do wychowywania tego dzieciaka

 

Facet jak można się domyślać młody, naiwny i troche ciapowaty to się dał wkręcić (nie żebym go źle oceniał - raczej zwyczajnie żal mi go). Ale ty myślisz tylko w kategoriach laski co dała o kilka/kilkanaście razy za dużo i teraz będzie się usprawiedliwiać postami.

 

Jak widzę zero empatii dla otoczenia i innych. Chłopak ma obcego dzieciaka na szczęśliwy start życia, będzie się starać pewnie i gó### z tego będzie miał... a jedyne na co cię stać to wycieczki osobiste...

 

Ja myślę modzi powinni raczej twoje posty wywalić bo to co sobą pokazujecie to jest:

a) brak empatii

b) chamskie wycieczki osobiste

c) zachęcanie dziewczyn do odwalania (no bo przecież można sobie i komuś życie rozpdolić a potem i tak psiapsiółki z forum cię pocieszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Anene, pobawiłeś się a teraz już daj spokój, bo znamy te twoje teksty już na pamięć i uwierz nam- nikogo to nie bawi. Za to dziwimy się że tobie się ta szopka jeszcze nie znudziła. Doskonale wiesz, że od tych którzy cię kojarzą możesz dostać tylko jedną radę- idź ty chłopie wreszcie do psychiatry, bo uwaliłeś się kobiet i tego forum jak lep do muchy- w kółko tylko nawijasz jak poparzony te swoje dziwactwa zamiast iść wreszcie zacząć się leczyć. Z mojej strony to tyle. Szkoda że autorka tematu znowu zniknęła, ciekawa jestem jak sobie radzi.

 

Modliszka- ten typ jest tu znany już od kilku chyba nawet lat, do niego nic nie dociera, jak grochem o ścianę, swój świat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol jasne ja jestem śmieszny... stwierdzam fakt któego udajecie że nie widzicie

(powinno mnie dziwić że piszą tu same kobiety?? :-D)

 

 

jak grochem o ścianę, swój świat
No to cie dziwi ja mam swój świat nie twój... różnica jest taka że jestem na tyle inteligentny że potrafię na to i owo spojrzeć z czyjejś perspektywny.... ty nie

 

Obcy jest mi szowinizm ale w chwilach takich jak ta uświadamiam sobie że na świecie są ludzie i kobiety ;-)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mcps ależ ty jesteś skrzywdzony przez te wstrętne kobiety co?

myślisz że wszystkie prostytutki powinno się spalić na stosie?

co ty w ogóle wiesz o życiu?

ile ty masz w ogóle lat?

każdy ma prawo ułożyć sobie życie?

ja byłam prostytuętką i narkomanką i nie boję się do tego przyznać bo z tego wyszłam

a teraz mam własną szczęśliwą rodzinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×