Toksyczne związki !!!! (związki które was wykańczają)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Bonus 02 lis 2012, 23:00
A duże chociaż masz te cycki, koleżanko? Wyjaśniłem wszystko? Lat mam 29. Mam ciemne, bardzo gęste włosy, ciemne oczy, 177 cm, 79 kg.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez majaks 02 lis 2012, 23:38
w takim razie zgadzam się z Candy14,
Bonus, poczytaj sobie o aspergerze... czytajac Twoje posty mam pewnosc, ze na to cierpisz. To nie jest zlosliwe ale mialam do czynienia z aspergerpowcami

przez frytka 02 lis 2012, 23:44
w pewnym sensie kolega znalazł się we właściwym temacie poniekąd...
Anioły są wśród Nas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bonus 02 lis 2012, 23:49
Ja jednak myślę, że tego problemu nie mam, o którym tu pisała koleżanka. Ja nie mam problemów z relacjami dobrymi, z mojej strony oczywiście. Ale inni ludzie tez mają do mnie dobre relację.

przez Saraid 03 lis 2012, 00:01
*Wiola* napisał(a):Ręce mam już do kolan, nie czytam więcej bo boję się o cycki :P

padłam :lol: :lol:

-- 03 lis 2012, 00:03 --

Bonus napisał(a):Ja jednak myślę, że tego problemu nie mam, o którym tu pisała koleżanka. Ja nie mam problemów z relacjami dobrymi, z mojej strony oczywiście. Ale inni ludzie tez mają do mnie dobre relację.

Nie masz problemu ....hm to ciekawe dlaczego ciagle piszesz o tym samym? :P
Saraid

przez *Wiola* 03 lis 2012, 00:13
Bonus napisał(a): Ja nie mam problemów z relacjami dobrymi, z mojej strony oczywiście. .

Bonus wiesz co to są relacje??????????????????
Moderator

przez carlosbueno 03 lis 2012, 10:16
Bonus jak jesteś taki normalny i nie masz żadnych problemów to co robisz na tym forum i po co wałkujesz w koło ten sam temat.
Największy Forumowy Maruda

przez monk.2000 03 lis 2012, 10:34
Snejana coś pisała, że nie utożsamia się z chorobą. Ja sam nie wiem co lepsze.

"Toksyczne związki !!!!" hmm. Nie wiem czy mam takowe. Nie mam chyba głębszych relacji z ludźmi. Ale że tu chodzi raczej o związki damsko-męskie to chyba za dużo na oglądałem się różnych toksycznych związków u innych i nie spieszy mi się z szukaniem dziewczyny. Mam dość popularne tu podejście, że najpierw uporządkuję pewne sprawy a potem dopiero będę mógł narzucać się innym ludziom. Taka dziewczyna, która by mnie rozumiała to byłby skarb.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Bonus 03 lis 2012, 10:49
Jakbym nie wiedział co to są relacje, to chyba bym o tym tu nie pisał, tak? A ja nie zupełnie piszę ciągle o tym samym, tylko wyjaśniam swoją sytuację życiową i to wszystko jest prawdą. A jak te cycki u koleżanki? Jakie one są? Jestem ciekawy, bo mi się podobają duże cycki, ha ha ha! Może moją wadą jest to, że ja bardzo długo się rozpisuje na forum, jakbym miał pisać jakąś książkę. Ale na forum można.

przez Saraid 03 lis 2012, 10:58
Bonus, zacznij pisać dziennik o tym co czujesz przezywasz każdego dnia,skoro tak lubisz pisać mam nadzieje,że Ci to w jakimś stopniu pomoże uświadomić sobie swoje emocje,a pomoc psychologa zalecałabym bo masz problem wiele osób Ci na to tutaj zwraca uwagę,więc może warto się nad tym
zastanowić?
Saraid

przez monk.2000 03 lis 2012, 11:02
Popieram, parę osób już tu pisze blogi i chyba niedługo je poczytam. Musze tylko czuć tę potrzebę.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Bonus 03 lis 2012, 11:42
Ja psychologa to mam i już z nim rozmawiałem, gdy byłem na turnusie rehabilitacyjnym. Staram się sam uporać z moimi problemami, ale jest to bardzo trudne. A poza tym, jeśli ja jestem do ludzi otwarty, umiem z nimi rozmawiać, lubię rozmawiać o wszystkim, to chyba źle nie jest, tylko dobrze? A z samotnośći nie potrafię wyjść, to jest takie cholerstwo, które panuje nad człowiekiem.

-- 03 lis 2012, 10:46 --

Przebywam z ludzmi, byłem na turnusie, nawet teraz w listopadzie mam jeszcze wyjazd w góry, do Zakopanego, potem będę miał wyjazd do Warszawy, tam będę w grupie z ludzmi, a i tak czuje się samotny i zawsze wracam do swojego nudnego życia. A w grupie z ludzmi rozmawiam, jest miło, fajnie, ale to tylko chwila. Więc jest bardzo dobrze, ale samotność i tak zawsze pozostaje, moje problemy też pozostają, zawsze.

-- 03 lis 2012, 11:15 --

Byłem teraz u rodziny za Bydgoszczą na Kujawach na Wszystkich Świetych, przebywałem z rodziną, rozmawiałem z nimi i też czułem się tam samotny. Jakoś ta moja rodzina nie przejmuje się moim życiem, ale są bardzo mili, w porządku dla mnie. Wszędzie widzę samotność, gdziekolwiek przebywam, bo ja ze swoimi problemami jest zawsze sam i nikt mi w tym nie pomoże, nawet rodzina. Gdyby nie samotność, to być może inaczej bym się czuł, ale ona mnie bardzo przytłacza psychicznie i jest źle. Przebywanie w grupach z ludzmi, wyjeżdżanie gdzieś, nie rozwiążą mojego problemu samotnośći. Bo moja samotność to głębsza sprawa, nie tylko brak bliskiej osoby, czy związku. Ale staram się z tym jakoś sobie radzić, a to jest własna praca.

przez Saraid 03 lis 2012, 12:17
Bonus, :P
Obrazek
Saraid

przez Bonus 03 lis 2012, 12:25
Ja się spotykam z wieloma ludzmi. Spotykam znajomych, spotykam rodzinę, jeżdżę do znajomego daleko i w każdym miejscu jest samotność, którą ma się przed oczami. Moja sytuacja niedobra, moje problemy nikogo nie obchodzą, a ja z tym nie mogę sobie dać rady, bo sam sobie nie poradzę. Nawet nie ma takiej osoby, z którą mógłbym tak prawdziwie i szczerze o tym wszystkim porozmawiać, bo musi to być osoba, która potrafi dobrze słuchać i rozumieć. Chyba ciężko o taką osobę-dziewczynę?

Sortuj wg