Przestać żreć słodycze !!!

Inne zaburzenia.

przez Druid 07 lis 2014, 22:07
Pieprz, banany i daktyle by nie przeszły, może winogrona pomogą?
Druid

przez *Wiola* 07 lis 2014, 22:24
Winogrona i banany to najslodsze owoce akurat :? Zerknijcie na IG , im IG niższe tym lepiej.
Moderator

przez Reiben 07 lis 2014, 22:53
o a ja już nie wpierdalam, jak chcę batona to idę zalać białko w prochu, tam nie ma cukru jest słodzik, lepiej umrzeć na raka niż nie widzieć ptaka
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arasha 07 lis 2014, 22:57
*Wiola* napisał(a):Arasha, Na poczatek zastąp cukier ksylitolem, W smaku nie poczujesz róznicy , a jest on dokładnym przeciwieństwem cukru , Można na nim piec i robic wszystko co ze zwykłego cukru oprócz ciasta drożdżowego.

Wiolcia Ja ksylitol od dawna mam w chałupie i wiem, że jest zdrowy, ale nadaje się co najwyżej do posłodzenia kompotu :( A ja uwielbiam wszystkie kupne ciastka i ciasteczka :why: Poza tym mam dodatkowo ten problem, że jestem na bezglutenie ( przynajmniej w teorii ), w każdym razie chleba zwykłego nie jadam, z ciastkami ... nie zawsze wychodzi :bezradny: Bo bezglutenowe są cholernie drogie i dostępnie przeważnie tylko w sklepach ze zdrową żywnością :( Poza tym, kiepski w nich wybór.

Dobrze, że chociaż coli i lodów nie lubię :?

-- 07 lis 2014, 21:59 --

carlosbueno napisał(a):Ja też jestem uzależniony od słodyczy, zresztą większość ludzi z tzw cywilizacji zachodu jest od niego uzależniona a koncerny czerpią na tym zyski. Zobaczcie ile miejsca w sklepach zajmują słodycze, do tego słodkie napoje itp a przecież ludziom to do do życia nie jest potrzebne, wręcz szkodliwe jest wcale nie zdziwię się jak za parędziesiąt lat na słodyczach będą takie napisy jak na papierosach bo są w końcu równie szkodliwe ale co zrobić jak się człowiek uzależni a terapii i leków na to nie ma i wola za silna nie jest.

Dokładnie carlosbueno :pirate: Mądrze gadasz :uklon:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez *Wiola* 07 lis 2014, 23:02
Arasha, Ja od 1,5 roku wszystko słodzę ksylitolem, . ciasta też z nim robię i w ogóle cokolwiek mi przyjdzie do głowy . Po pewnym czasie zauwazyłam znaczny spadek apetytu na słodkie, naprawdę się da ;)
Moderator

przez abstrakcyjna 07 lis 2014, 23:09
*Wiola*, Gdzie kupujesz ksylitol? Czytałam ostatnio o nim. Sama nie słodzę herbaty ani kawy, ale wszelkie słodycze uwielbiam. Ale przynajmniej nie tyję, bo inaczej pewnie bym była gruba. :roll:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez *Wiola* 07 lis 2014, 23:14
abstrakcyjna, W zdrowej żywności , w zielarskich , a nawet w marketach już jest , tylko cenowo bardzo róznie to wygląda, Najtańszy ostatnio widziałam tutaj : http://targroch.pl/pl/zdrowa-zywnosc/66 ... &results=2
Moderator

przez abstrakcyjna 07 lis 2014, 23:17
*Wiola*, Dzięki. ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez kupmitrumne 07 lis 2014, 23:35
Właśnie zjadlam wuzetke 8)

przez noszila 07 lis 2014, 23:38
Dlaczego to, co jest zdrowe, jest droższe od tego, co szkodzi :? pytanie retoryczne kochani, wiem że biznes...
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

przez Arasha 07 lis 2014, 23:38
A ja wczoraj dwie :hide:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez kupmitrumne 07 lis 2014, 23:39
Większość dobrych rzeczy albo tuczy albo kończy się ciążą , jak żyć ?!

przez Prakseda 07 lis 2014, 23:49
Mnie łaknienie na słodycze spadło <prawie, że do zera>, gdy zaczęłam pić zioło czystek, niestety w pewnym momencie zabrakło dyscypliny <wstyd się przyznać, ale nie chciało mi się odprawiać całej tej ceremonii z zaparzaniem :? > i moje spożycie wspomnianej roślinki drastycznie spadło. Jednocześnie powrócił apetyt na słodkie w ilościach hurtowych :bezradny: Czas wrócić do ziółka :roll:

przez Pieprz 08 lis 2014, 09:09
noszila napisał(a):Dlaczego to, co jest zdrowe, jest droższe od tego, co szkodzi :? pytanie retoryczne kochani, wiem że biznes...

Mało powszechne => wyższe koszty produkcji :bezradny:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg