Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przestać żreć słodycze !!!


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam słodycze.

Chyba jednak zdrowie zadecydowało za mnie - okazało się, że mam silną alergię na moją kochaną czekoladę, której potrafiłam wtryniać całą tabliczkę za jednym zamachem. Jak kupię jako zamiennik jakieś ciastka - męczy mnie zgaga:/ Jak żyć?

PS. Piję zieloną herbatę, kupiłam sobie też czystka, którego słodzę stewią - mam po tej mieszance również zgagę:/ Zmieniam się w hipochondryczkę, albo naprawdę większość żarcia mi szkodzi:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słodycze potrafią wpędzić człowieka w jeszcze większą beznadzieję, dowalić objawów i poczucia winy :pirate:

 

Zeżarłam 2 eklery i nie czuję się wcale szczęśliwsza :!:

 

Cognac, tak trzymaj krakowianko :P A z tym czystkiem to chyba wszyscy teraz powariowali. Jak nie moda na jedno, to na drugie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kocham słodycze, ale nie jem w tak dużych ilościach, najwyżej kilka kostek czekolady, jeden lub dwa cukierki, jeden baton dziennie, ten słodki smak w ustach hmmm niebo w gębie :mrgreen: W sumie mi się nie udało nie jeść słodyczy a jedynie musiałam ograniczyć je do minimum, bo mama krzyczy, że za dużo jem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja. Już mnie mdli od słodkiego od paru dni. Jem więc słodyczy mniej. Niestety wszystkiego jem mniej, bo żołądek się buntuje i wymaga już stosowania no-spy :? jak nie urok to ....

Ciążą :lol:

 

Haha, dzięki Bogu nie jestem wiatropylna :mrgreen::mrgreen:

 

-- 17 lis 2014, 18:38 --

 

Nie martwcie się, w sieci panika, że zabraknie czekolady; problem będzie rozwiązany :mrgreen: poniżej fragment tekstu i link do całości. Ah te internety :D

 

Świat w obliczu czekoladowej katastrofy. Zabraknie słodyczy?

 

Dwaj najwięksi producenci czekolady - Mars i Barry Callebaut - ostrzegają przed "czekoladową katastrofą". Problem? Rosnące niedobory ziaren kakaowca.

 

Konsumpcja czekolady już od pewnego czasu przewyższa produkcję kakao. A najnowsze dane, które przytacza "Washington Post" pokazują, że deficyt sięgnął obecnie najwyższego poziomu od ponad 50 lat.

 

całość:

http://www.biztok.pl/biznes/swiat-stanal-w-obliczu-czekoladowej-katastrofy-zabraknie-nam-slodyczy_a18786

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×