Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 wrz 2011, 13:27
czarna roza napisał(a):Nie ma się o co martwić.
Jeśli już, to o "kogo" nie o "co".Jesteś osobą nie przedmiotem.
Wiesz jedynie co jest tu i teraz.Nie wiesz nawet, co wydarzy się za pięć minut.Tak samo nie wiesz, co będzie po śmierci...a zakładanie, że "tam" będzie lepiej- nie jest wyjściem.Nikt nie może dać Ci stuprocentowej gwarancji na poprawę, ale jeśli nie będziesz walczyć, nigdy sie nie dowiesz czy moze być lepiej.A może...i zależy to tylko od Ciebie
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 13:29
Walczyłam i już walczyć nie chce
czarna roza

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 wrz 2011, 13:33
czarna roza, Dlaczego?Co Ci przyjdzie z tego, że się poddasz?

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 13:36
Nie mam już siły na to żeby walczyć, za dużo tego wszystkiego, przegrałam. Game over
czarna roza

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 wrz 2011, 13:40
czarna roza, ja dwa dni temu powiedziałam to samo...i do czego mnie to doprowadziło?Rozwiązało problem?Pomogło?Nie.To było głupie, błędne.Podjęłam działanie pod wpływem emocji, zrobiłam coś, czego żałuję.Czarna różo, nigdy nie jest za późno na to, by coś zrozumieć, na to, by walczyć.Musisz otworzyć oczy i dopuścić wreszcie do siebie tę myśl.Tak nie można!

Administrator

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 13:44
NIE MAM O CO WALCZYĆ!
czarna roza

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 wrz 2011, 13:45
czarna roza, masz- o siebie i swoje szczęście
I nie myśl, że się poddam!Na każdy Twój argument znajdę dziesięć innych i jeśli choć jeden do Ciebie dotrze, to znaczy, że warto było.A nawet jeśli nie dotrze, to i tak nie przestanę!Teraz już nie możesz powiedzieć, że nikt się Tobą nie przejmuje.
Ostatnio edytowano 03 wrz 2011, 13:49 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz

Administrator

Myśli samobójcze

przez uspiony 03 wrz 2011, 13:46
czarna roza, ale chcesz umrzeć, bo coś Ci nie wyszło? Bo coś nie jest tak jak powinno? Szkoda za to oddawać życie. Wiesz czemu? Bo to kwestie, które mogą ulec zmianie. Albo w wyniku naszych działań, albo tak po prostu. Zawsze coś można zmienić i staraj się to robić, jeżeli nie czujesz się dobrze w miejscu w którym jesteś. Trzymaj się!
Coś straciłem. Nie jestem do końca pewien co... ale wiem, że nie zawsze czułem się taki... uśpiony. Ale wiecie co? Nigdy nie jest za późno, żeby to odzyskać.

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 13:49
Nienawidzę siebie, i nie będę walczyć o siebie o swoje szczęście życie bo nie zasługuje na to, nie nie i jeszcze raz nie! Mogę żyć dla kogoś walczyć dla kogoś ale nigdy podkreślam NIGDY dla siebie
czarna roza

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 wrz 2011, 13:54
czarna roza, dlaczego kochana ?Uzasadnij to?Dlaczego możesz walczyć dla innych a nie dla siebie?Jaka jest różnica pomiędzy innymi a Tobą?Jesteś takim samym człowiekiem jak inni.Ani gorszym ani lepszym.Na czym więc polega ta różnica Różyczko?
Ostatnio edytowano 03 wrz 2011, 13:56 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz

Administrator

Myśli samobójcze

przez ewap99 03 wrz 2011, 13:55
jednego nie rozumiem nadal a mianowicie skad bierze sie twoje przeswiadczenie ze nie zasługujesz?
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 13:58
Bo walczyć o siebie to strata czasu jeżeli wiem że na to nie zasługuje, nie bez przyczyny mnie to wszystko spotkało widocznie jestem winna i zasługuje na karę choćby nie wiem jak okrutna, wierzę w to że tylko śmierć może mnie uwolnić od tego cierpienia
czarna roza

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 wrz 2011, 14:03
czarna roza, Jaka jest według Ciebie ta przyczyna?Dlaczego zasługujesz na karę?Czy myslisz, ze inni chcieliby, żebys walczyła gdybyś na to nie zasługiwała?A skoro oni uważają, że na to zasługujesz to może też powinnaś w to uwierzyć?Może to jednak TYLKO twoje MYLNE przeświadczenie, że na nic nie zasługujesz?Wiesz, ja też tak często mam...i cholera uczę się z tym walczyć!I nie jest to przyjemne.Ale warto

Administrator

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 14:06
Nie mam siły już walczyć, nie chce już. Jestem zmęczona
czarna roza

Sortuj wg