Uzdrowiciel/Bioenergoterapeuta leczenie nerwicy

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez LextiNadera 11 lip 2015, 20:52
Witam chętnie podejmę się wyleczenia nerwicy poprzez bioenergoterapię, jestem uzdrowicielem i chce się przekonać czy poradzę sobie z nerwicą

osoby chętne do poddania się takiemu leczeniu proszę o podanie tutaj swoich danych osobowych i zdjęcia, odpowiem w temacie co będzie dalej.

pozdrawiam LextiNadera

przez Kosmaty 11 lip 2015, 21:32
szarlatanom dziękuje i dane osobowe ze zdjęciem to już przegięcie ;P

przez *Monika* 11 lip 2015, 23:52
Kosmaty, :mrgreen:
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hobbyturysta 12 lip 2015, 00:10
ile kosztuje taka imprezka ?
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez LextiNadera 12 lip 2015, 00:16
patrząc na to że chcę sprawdzić czy potrafię (a mam dość silne przekonanie że tak jest) jest to całkowicie darmowe.
Gdyby udało mi się wyleczyć kogoś raz, potem jeszcze kilka osób, kto wie, może zaczął bym sobie za to liczyć.

Na teraz to chcę poddać próbie moje zdolności uzdrawiające. i szukam ochotnika/ochotniczki.

Zasady są dość proste - ja działam przez internet a osoba poddana temu leczeniu opisuje zmiany w swoim samopoczuciu i poprawe

Przewiduje że takie wyleczenie będzie trwało od jednego do dwóch tygodni

pozdrawiam.

przez NaaN 12 lip 2015, 00:29
LextiNadera napisał(a):Witam chętnie podejmę się wyleczenia nerwicy poprzez bioenergoterapię, jestem uzdrowicielem i chce się przekonać czy poradzę sobie z nerwicą

osoby chętne do poddania się takiemu leczeniu proszę o podanie tutaj swoich danych osobowych i zdjęcia, odpowiem w temacie co będzie dalej.

pozdrawiam LextiNadera

Szukasz myszki doświadczalnej.
Ile płacisz za ten eksperyment ?
I podaj może swoje dane osobowe oraz udostępnij zdjęcie.

Pozdrawiam
NaaN

przez LextiNadera 12 lip 2015, 00:35
dane osobowe może nie są konieczne ale zdjęcie jest ważne, to i tak mały ślad dla bioenergoterapi (którą normalnie wykonuje się bezpośrednio, a nie przez internet), mnie jednak zdjęcie wystarczy, może być wysłane na priv. Dobrze też gdyby ta osoba opisała swoją nerwice, jaka jest, jak się objawia, ile trwa, jaka jest silna itp.

nie postrzegam tego jako eksperyment, mam doświadczenie w uzdrawianiu ale nigdy nie uzdrawiałem nerwicy, przeczuwam że nerwica to dość poważny i dość trudny temat do wyleczenia ale mnie wydaje się to możliwe. Pewnym jest że chcę spróbować zrobić co w mojej mocy. :) I czekać na efekty.

przez emilk 12 lip 2015, 00:35
Ok ale po co dane osobowe przeciez z tego co wiem to wystarczy zdjecie ;)
emilk

przez *Wiola* 12 lip 2015, 00:38
LextiNadera, a po co Ci dane osobowe ? Skoro uwazasz ,że wyleczysz kogoś na odległość to tą samą drogą dane sobie pobierz jeśli Ci potrzebne ;)
Moderator

przez NaaN 12 lip 2015, 00:46
LextiNadera napisał(a):dane osobowe może nie są konieczne ale zdjęcie jest ważne, to i tak mały ślad dla bioenergoterapi (którą normalnie wykonuje się bezpośrednio, a nie przez internet), mnie jednak zdjęcie wystarczy, może być wysłane na priv. Dobrze też gdyby ta osoba opisała swoją nerwice, jaka jest, jak się objawia, ile trwa, jaka jest silna itp.

nie postrzegam tego jako eksperyment, mam doświadczenie w uzdrawianiu ale nigdy nie uzdrawiałem nerwicy,
przeczuwam że nerwica to dość poważny i dość trudny temat do wyleczenia ale mnie wydaje się to możliwe. Pewnym jest że chcę spróbować zrobić co w mojej mocy. :) I czekać na efekty.

Jednak nie masz doświadczenia w tym co chcesz zrobić i szukasz kogoś kto Ci zaufa.
Uważasz, że to dobre miejsce ????
A jak ci leczenie nie wyjdzie i efektów nie będzie mimo twoich przeczuć ? To co planujesz zrobić ?

przez emilk 12 lip 2015, 00:46
LextiNadera, Napisalem do Ciebie na pw ;)
emilk

przez emilk 12 lip 2015, 00:50
Sluchajcie znam przypadek taki gdzie nastapilo uzdrowienie,poprzez wyslanie zdjecia do takiego uzdrowiciela,osoba chorowala na zatorowosc plucna i zakrzepice czy jakos tak,chory mial wczesniej wielka dziure w nodze od niedokrwienia,po jakims czasie zaczelo sie wszystko goic,osobiscie znam ta osobe ;)
emilk

przez LextiNadera 12 lip 2015, 01:00
Emilk jeszcze nie jestem w stanie otworzyć zdjęcia ale na podstawie opisu nerwicy wiem już teraz że się podejmuje. Niestety prywatne wiadomości nie działają poprawnie na tym forum i nie mam jak wyświetlić zdjęcia , myślę że szybko rozwiążemy ten problem.

przez cyklopka 12 lip 2015, 01:19
LextiNadera napisał(a): proszę o podanie tutaj swoich danych osobowych i zdjęcia, odpowiem w temacie co będzie dalej

Będzie wyrobienie dokumentów na czyjeś nazwisko i pobrabe kredyty za granicą ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg