"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez takajakaś18 17 mar 2010, 22:53
znow to samo ,to przybicie .i brak checi do czego kolwiek...to znuzenie jest okropne;(((
a mialam mala nadzieje ze sie uda...:(;(((
takajakaś18

przez dogomaniaczka 20 mar 2010, 00:04
źle mi..naprawdę źle..a nie potrafię o tym porozmawiać ;( ;(
dogomaniaczka

przez VasqueS 20 mar 2010, 00:15
dominika92, Co się stało ?
potrafisz, napisz tutaj.
Napewno nikt Cię nie wyśmieje!
VasqueS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 20 mar 2010, 00:19
boję się że nigdy nie wrócę do normalnego życia :( że żadne z moich marzeń się nie spełni :( nie mam przyjaciół :( jest mi ciężko. tutaj potrafię napisać ale z bliskimi osobami się boję..nie chcę żeby się martwili..nie chcę do tego wszystkiego martwić się że oni się martwią :(
dogomaniaczka

przez VasqueS 20 mar 2010, 00:27
Wiem co czujesz, ja też nie mam normalnego życia, ostatnio wszystko się jeszcze bardziej posypało.
Jestem załamany ale chodzę na terapię i wieżę.
Nic innego mi nie pozostało.!
Też nie mam znajomych...
To forum jest dużą częścią mojego życia.
VasqueS

przez miki74 20 mar 2010, 00:44
dominika92 napisał(a):boję się że nigdy nie wrócę do normalnego życia :(
Nieprawda.
dominika92 napisał(a):że żadne z moich marzeń się nie spełni :(
Nieprawda.
dominika92 napisał(a):nie mam przyjaciół :(
Jeszcze nauczysz się ich zdobywać.
dominika92 napisał(a):tutaj potrafię napisać
To dobry znak. Jeszcze nauczysz się rozmawiać z innymi ludźmi.

Opanowały Cię czarne myśli. Jednak będzie dobrze. Jesteś młodą osobą. Masz ogromne szanse ułożyć jeszcze sobie życie według własnych pragnień i marzeń. Samo z siebie to jednak prawdopodobnie się nie stanie. Dlatego spróbuj odwiedzić psychologa, by ocenił, czy jakaś psychoterapia nie przyniosłaby Tobie korzyści i pozytywnych zmian w życiu.

Wszystkiego dobrego!
miki74

przez kamilos 20 mar 2010, 20:38
Źle się czuję. Wszystko mnie boli. Najchętniej leżałbym w łóżku. Jestem słaby. Płakać mi się chce. Mam wrażenie, że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka a już o spełnianiu marzeń mogę zapomnieć. Jeść mi się nie chce. itp. itd. I CO Z TYM ROBIĆ??

przez takajakaś18 20 mar 2010, 21:48
kamilos na szczescie masz tylko takie wrazenie ,jestem pewna ,ze to sie zmieni .Nikt nie jest skazany na nieszczescie..uwierz w to.Gorsze okresy sa wpisane w egzystencje kazdego czlowieka ale trzeba sobie jakos z nimi radzic..Najwazniejsze jest by nie zostawac z problemami samotnym.
..Rozmawiaj z ludzmi ,ze znajomymi ,na forum czasem sama rozmowa pomaga:) nie jestes sam

a ja czuje sie samotnie,siedze juz 2 dzien w domu....nawet nie bylam zobaczyc wiosny:(
nie chce mi sie wychodzic do ludzi ,a jutro bede musiała ,zla jestem o to;(
chociaz w domu czuje sie dziwnie ...mam wrazenie ,ze zle postepuje ..tak izolujac sie..ehh
Wogóle zmartwiona jestem o cos,czuje taki niepokoj w sobie ..eh ciezko mi na duszy
takajakaś18

przez al_bundy123 20 mar 2010, 21:57
kamilos napisał(a):Źle się czuję. Wszystko mnie boli. Najchętniej leżałbym w łóżku. Jestem słaby. Płakać mi się chce. Mam wrażenie, że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka a już o spełnianiu marzeń mogę zapomnieć. Jeść mi się nie chce. itp. itd. I CO Z TYM ROBIĆ??

kamilos
Witaj
Jak długo trwa taki stan ? Czy stało się coś co mogło go spowodować czy to tak samo przyszło ?
Pozdrawiam
G
al_bundy123

przez takajakaś18 21 mar 2010, 13:07
ojoj.czuje sei rozdarta wewenetrznie,mam ochore gdzies wyjsc ...cos robic nie chce mi sie siedziec ale z 2strony kompleksy nie pozwalaja mi wyjsc....czuje sie brzydka..i nieatrakcyjna...mam ochote unikac ludzi..Z reszta nawet nie mam z kim wyjśc...:(
przytłacza mnie to wszystko
takajakaś18

przez zaqzax 22 mar 2010, 01:52
niech ktoś mnie pogłaszcze jak małe dziecko albo jak jakieś zwierzątko, nie mówiąc nic tylko słuchając,
chce umierać przy kimś, przy jakiejś pięknej kobiecie która da mi namiastkę iluzji matki czy czegoś.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez *Monika* 22 mar 2010, 02:19
zaqzax,

Głaszczę Cię po główce jak dziecko, albo jak moje pieski :D

Co się dzieje?
Obrazek
Główny Moderator

przez zaqzax 22 mar 2010, 02:24
//nie lubię "piesków" wolę koty, chodziło w przenośni o uczucie słodkiej utopi i zapomnienia.

Trace juz cierpliwosc do tego zycia, jest ono puste i bez sensu, nie interesuja mnie wirtualne pocieszenia, z reszta
to taki zart by wymagac cos takiego od kogos tu czy w realu wiec jeden ch*. Jedyne co mi chodzi po głowie to uciec
od tego choc na kilka dni, raz mi sie udalo cpajac rowno rok co skonczylem 3 miesiace temu ale nie mam wyjscia
musze chyba wrocic bo to nie daje mi zyc dalej, to jest jak demon, nie daje zyc w spokoju, cos co mnie pozera zywcem
kazdego dnia, takie cwane zaburzenie myslenia i postrzegania swiata w sposob skrajnie neurotyczny, odczuwam niemal
zawsze źle, wczoraj nawciagalem sie trujacego gazu i na 5h poczulem ulge, zalosne co o_O jeszcze w miare pomaga mi wziecie doraznie Xanaxu ale nie moge go brac nonstop bo sie niby uzaleznie, z reszta on hamuje lęk ale jak i tak go zahamuje to pojawi się głód egzystencjalny a wtedy się chce coś, tylko mnie juz nie ciagnie do dobrego, nie potafie wyjsc na rower, patrzyc na przyrode i sie cieszyc, nie potrafie wyjsc na spacer i pobiegac, nie potrafie wyjsc na fotki i je robic (a mam spoko sprzet), bo nie dostrzegam piekna wiec nie widze tematu do fotek, taka totalna zawieszka umysłowa, pustka na 100 mil i koniec pieśni.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez *Monika* 22 mar 2010, 03:13
zaqzax,

Widzę ,że na wszystko masz usprawiedliwienie.

Wpadłeś jak śliwka w kompot. Smutne to,że nie chcez próbować mierzyć się z trudnosciami dnia codziennego. Chcesz zyc samym pseudo-szczęsciem aplikując sobie to "cos".

Nigdy nie byłeś z siebie zadowolony? Nic Tobie nigdy nie przynosiło satysfakcji?
Najłatwiej jest wziaść coś,żeby załatwić sprawę.
Nie wiem co Ci doradzić, pewnie i tak zrobisz co będziesz uważał za słuszne.

Nie szkoda Tobie tej 3-miesięcznej Twojej próby?
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg