"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez buuuu 28 wrz 2008, 11:13
samotna_zagubiona przykro mi naprawdę, może napisz tutaj o swoich problemach spróbujemy ci jakoś pomóc.. może poczujesz się trochę lepiej :)

przez wróbelek Elemelek 28 wrz 2008, 13:14
samotna_zagubiona, nikt tutaj Cię nie ignoruje... może po prostu po przeczytaniu tego posta nikt nie wiedział co napisać... nie wiem jak u Ciebie sytuacja stoi, nie mogę napisać że "rozumiem jak się czujesz", na pewno wiem ze jest Ci ciężko... ale musisz to przetrwać, bo nikt za ciebie tego nie zrobi... każdy dzień który pokonujemy gdy jest nam trudno, sprawia ze jesteśmy silniejsi, pamietaj ;) w konczu na tym forum sami strong meni będą ;) trzymaj się !! ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez buuuu 28 wrz 2008, 21:46
ale dóóóóóół !!!!!!!!!!!!! nie chcę już żyć :( nie mam już siły
czy mógłby ktoś mnie uśpić jak jakiegoś chorego zwierzaczka??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 28 wrz 2008, 21:49
NIE!

A pomyśl ile smutku to by było dla bliskich? Trzeba żyć.

przez Ampułek 28 wrz 2008, 21:51
Dla kogoś czy dla siebie ?
Jeśli przyjaciele Cię opuścili - nigdy nimi nie byli

przez buuuu 28 wrz 2008, 21:54
ja tak nie uważam, na pewno komuś było by przykro, ale w końcu zapomni, ile można pamiętać o kimś czy raczej czymś takim jak ja!! nie rozumiem czemu wszystko mnie tak dołuje, czy nie mogę być normalna jak inni ludzie, jestem tak zła na siebie że już bardziej nie można..tylko nie mówcie że mam iść do lekarza, bo nie jestem w stanie z kimś o tym rozmawiać!

przez depresyjny86 28 wrz 2008, 22:10
MOCca-dzięki :),zabiore sie za siebie,obiecuje.A poza tym nie chce zostać pokąsany :).Mówie na serio naprawde zabieram sie od teraz za siebie i swoje myślenie o sobie.

Ale masz ich tutaj, choć prawdą jest że to mało pocieszające

Jest to bardzo pocieszające Samotniczko.

Dziękuje Wam Wszystkim z forum za to że zawsze moge na Was liczyć ;)

Buu-to nie Twoja wina że wszystko Cie dołuje,to wina choroby....jestem w stanie się zalożyć że jeszcze wyjdziesz z doła i zaczniesz normalnie żyć i będzie ok :).Wierze w Ciebie i w Twoją siłe.
:)

przez Ampułek 28 wrz 2008, 22:11
buuuu napisał(a):ja tak nie uważam, na pewno komuś było by przykro, ale w końcu zapomni, ile można pamiętać o kimś czy raczej czymś takim jak ja!! nie rozumiem czemu wszystko mnie tak dołuje, czy nie mogę być normalna jak inni ludzie, jestem tak zła na siebie że już bardziej nie można..tylko nie mówcie że mam iść do lekarza, bo nie jestem w stanie z kimś o tym rozmawiać!

buuuu przezyliby. To zła wiadomość a dobra taka że to zależy od Ciebie. Siam jeśli zbyt mocno.
Jeśli przyjaciele Cię opuścili - nigdy nimi nie byli

przez namiestnik 28 wrz 2008, 22:12
Są ludzie którzy nigdy o Tobie by nie zapomnieli i o ile przeżyli to to jednak już ich życie mogłoby być męką. To co o innych.

A drugie - to pomyśl o sobie. Nie warto kończyć. To może nawet lepiej "na biegu jałowym" przeczekać.

przez cadarxx 28 wrz 2008, 22:19
Lariana napisał(a):Nie ja zaczęłam tą 'rozmowę'.
Przyjaciele tak po prostu ranią i potem się pojawiają na chwile. Tak jest u mnie. Dobranoc

To nie są przyjaciele, choć każdy ma swoją definicję. Prawdiwego przyjaciela ma może jedna osoba na dziesięć.

przez buuuu 28 wrz 2008, 22:21
no jasne, moje życie też jest męką! i co ja mam teraz zrobić? boże płacze nie wiem o co jestem tak głupia nienawidzę siebie najbardziej na świecie! jak wy sobie z tym wszystkim radzicie? bo może naprawdę nie warto już dłużej żyć! jest może na forum ktoś kto już próbował popełnić samobójstwo? chciałabym wiedzieć czy to bardzo boli, bo trochę się boje

przez gabriel 28 wrz 2008, 22:23
Widocznie Lariana jest osobą, która błyskawicznie się zadłuża w drugiej osobie, przywiązuje się do niej, obdarowuje zaufaniem, wydaje jej się że po kilku miłych słowach może taką osobę darzyć przyjaźnią.

---- EDIT ----

Buuu, a co cię tak nagle zdołowało, jescze kilka godzin temu byłaś w całkiem niezłym humorze?

przez cadarxx 28 wrz 2008, 22:26
gabriel napisał(a):Widocznie Lariana jest osobą, która błyskawicznie się zadłuża w drugiej osobie, przywiązuje się do niej, obdarowuje zaufaniem, wydaje jej się że po kilku miłych słowach może taką osobę darzyć przyjaźnią.

Takich osób nie brakuje, są to zazwyczaj młodzi, niedoświadczeni ludzie. Po latach dopiero przekonują się, że nie warto ufać pierwszemu lepszemu, bo się źle na tym wychodzi.

przez buuuu 28 wrz 2008, 22:32
wszytko to ze jestem taka głupia i wszystko robie źle juz nie mam siły :((((((( juz nie moge wytrzymac z soba plissss zabijcie mnie ktos zaplace!! a w dobrym humorze bylam moze przez 5 min jak pisales o jakims rumaku

Sortuj wg