"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez arminn 30 wrz 2015, 18:29
Złożyłam dziś pierwszą deklaracje maturalną (a nawet nie wiem co dalej z moją szkołą) :zonk: . Już mnie dusi od nacisku, braku zrozumienia i tej samotności :silence: ..Czy może być jeszcze gorzej? Jejku, boję się momentami, że oszaleje. Choroba tak mnie blokuje, tak bardzo...Do tego dręczy mnie flegma w gardle. W przyszłym tygodniu wizyta u endo. Czy to coś może zmienić?
Mam teraz w głowie jedną piosenkę "I need a doctor" :roll:
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez filip133 30 wrz 2015, 21:39
arminn napisał(a):Złożyłam dziś pierwszą deklaracje maturalną (a nawet nie wiem co dalej z moją szkołą) :zonk: . Już mnie dusi od nacisku, braku zrozumienia i tej samotności :silence: ..Czy może być jeszcze gorzej? Jejku, boję się momentami, że oszaleje. Choroba tak mnie blokuje, tak bardzo...Do tego dręczy mnie flegma w gardle. W przyszłym tygodniu wizyta u endo. Czy to coś może zmienić?

Kurczę, do psychiatryka w końcu trafisz jak tak dalej pójdzie... :/

przez ( Dean )^2 30 wrz 2015, 22:14
Nie żebym się żalił,ale jak czasem patrze w lustro to rzygać mi się chce....
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez arminn 01 paź 2015, 00:42
filip133 napisał(a):
arminn napisał(a):Złożyłam dziś pierwszą deklaracje maturalną (a nawet nie wiem co dalej z moją szkołą) :zonk: . Już mnie dusi od nacisku, braku zrozumienia i tej samotności :silence: ..Czy może być jeszcze gorzej? Jejku, boję się momentami, że oszaleje. Choroba tak mnie blokuje, tak bardzo...Do tego dręczy mnie flegma w gardle. W przyszłym tygodniu wizyta u endo. Czy to coś może zmienić?

:evil: Miłe to nie było.

przez arminn 01 paź 2015, 00:43
( Dean )^2 napisał(a):Nie żebym się żalił,ale jak czasem patrze w lustro to rzygać mi się chce....

Czemu? :-|
A taką wesołą żabusie masz..

przez filip133 01 paź 2015, 00:51
arminn napisał(a):
filip133 napisał(a):

:evil: Miłe to nie było.

To ze zmartwienia się tym co u Ciebie, bo nie masz żadnego zrozumienia, tylko samotność, nie masz wsparcia w rodzinie... Szkoda mi Cię że tak niewesoło to wszystko się układa i się martwię tym

przez SmutnaTęcza 02 paź 2015, 01:41
Wiem już, co bym chciała na urodziny najbardziej w świecie i żeby co się wydarzyło, ale czuję, że nigdy do tego nie dojdzie... Zazdroszczę... :( :cry:

przez Follow_ 02 paź 2015, 07:54
Od kilku dni nie czuję się zbyt dobrze, wczoraj i dzisiaj nie poszłam do pracy. Czuję się zmęczona i zdołowana.
Nie znoszę wyjazdów służbowych a w ostatnim czasie była ich kumulacja. Nie znoszę siebie a muszę ze sobą przebywać i nie ma od tego ratunku.
Chciałabym się bardzo do kogoś przytulić i czuć się trochę mniej samotna ale w głowie ciągle mam to co się działo przy rozstawaniu z moim byłym.
Jaki był podły wredny.... to co mówił, jak mnie oszukiwał, wykorzystywał i znęcał się nade mną. Zaciskałam wtedy zęby ale teraz ma to odbicie na każdej mojej relacji...i wraca jak tylko próbuję stanąć na nogi.
Czuję że jestem tymczasowo... nie planuję, nie próbuję i nie chcę... bo się boję. Boję się że znowu uwierzę w coś czego nie było. Boję się zranienia i tego, że ktoś mi zrobi to samo co on. I czeka mnie dużo pracy nad sobą ale boję się, że wysiłek będzie nadaremny... że znowu spotka mnie ten sam ból co wtedy. To było strasznie upokarzające i nie mam siły na powtórkę. A zarazem tak strasznie mi brakuje bliskości...

Nie mam siły udawać... ale się uśmiecham a w środku czuję taki potworny ból i nie potrafię sobie z nim poradzić...
jest tyle rzeczy z którymi trzeba się zmagać a nie ma na kim się oprzeć...
boze dlaczego muszę przeżyć kolejny dzień a nie zdechnąć by to się w końcu skończyło
marny żywot, bezsensowny do samego początku
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez zalezna 02 paź 2015, 09:20
siedze sobie na forum, przegladam watki i patrze ,ze we wszystkich prawie jestem. no, nie jestem nieznosna. wszedobylska. wpieprzam sie w kazdy temat i kazdy watek. jak jakis natret. czuje , ze sie ludziom narzucam. nienawidze tego w sobie. i na dodatek mam wrazenie, ze odpycham tym ludzi od siebie. co jest ze mna nie tak? nie znosze tej czesci siebie. swiadomosc swoich wad jest okropna. a najgorsze, ze wiem z czego to wynika i to jest jeszcze gorsze. jestem troche zalosnym czlowiekiem, na szczescie nikt o tym nie wie.
zalezna

przez TruchłoBoga 02 paź 2015, 10:03
^ ja jestem lepszy w spamowaniu
TruchłoBoga

przez chojrakowa 02 paź 2015, 10:03
Wczoraj dwa napady bulimiczne, dzisiaj od rana pochłonęłam juz ilość kalorii przeznaczoną na cały dzień. Na szczęście jestem w pracy wiec rzyganie odpada. Nie wiem co się ze mną dzieje :(

przez SmutnaTęcza 02 paź 2015, 17:39
zalezna napisał(a):siedze sobie na forum, przegladam watki i patrze ,ze we wszystkich prawie jestem. no, nie jestem nieznosna. wszedobylska. wpieprzam sie w kazdy temat i kazdy watek. jak jakis natret. czuje , ze sie ludziom narzucam. nienawidze tego w sobie. i na dodatek mam wrazenie, ze odpycham tym ludzi od siebie. co jest ze mna nie tak? nie znosze tej czesci siebie. swiadomosc swoich wad jest okropna. a najgorsze, ze wiem z czego to wynika i to jest jeszcze gorsze. jestem troche zalosnym czlowiekiem, na szczescie nikt o tym nie wie.

Mam podobnie, też czasami myślę, że się tu na forum wszędzie narzucam. Tyle że i tak nikt mnie nie zauważa.

przez farfalla439 02 paź 2015, 18:28
We wtorek oblałam czwarty raz egzamin na prawko :hide: Już miałam tyle dodatkowych godzin i naprawdę nieźle jeżdżę, więc powinnam to zdać bez problemu a jednak,.. Wstyd mi i czuję się beznadziejna :( Może wezmę następnym razem coś ziołowego na uspokojenie.

przez filip133 02 paź 2015, 19:15
farfalla439 napisał(a):We wtorek oblałam czwarty raz egzamin na prawko :hide: Już miałam tyle dodatkowych godzin i naprawdę nieźle jeżdżę, więc powinnam to zdać bez problemu a jednak,.. Wstyd mi i czuję się beznadziejna :( Może wezmę następnym razem coś ziołowego na uspokojenie.

Tam często oblewają na jakiejś durnej głupocie... :/ Można naprawdę dobrze jeździć, a i tak przypadkiem zrobić coś, że obleją...

Sortuj wg