"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Follow_ 17 sie 2014, 22:38
nie chce iść jutro do pracy...
muszę przecisnąć kilka nieciekawych tematów
ehhh :silence:
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez ( Dean )^2 18 sie 2014, 00:58
Cholera znowu zacząłem czuć że nigdy nie będę szczęśliwy...
Najgorszy jest wiatr.

przez goodluck 18 sie 2014, 10:09
Nie chce mi nic robić... :bezradny:
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lucy1979 18 sie 2014, 10:15
Zawsze jak się rano budzę to myslę o samobójstwie, po prostu każdy kolejny dzień mnie przerasta. Po wzięciu lekow jest ciut lepiej.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Makabra 18 sie 2014, 12:11
Ja chcę być taka, jak inni :cry:
Makabra

przez izaa 18 sie 2014, 12:44
A ja mam dość tego, że moja praca nad sobą jest niweczona! Upewniam sie w tym, że moja problemy wynikają ze środowiska... Często przegrywam walkę ze stresem, bo nie nauczono mnie podejmować decyzji, konsekwencji. Jestem świadkiem spożywania alkoholu w pracy, narzekania na swój "ciężki" byt i krew mnie zalewa! Ci ludzie nie pracują nad sobą, a komentują wszystko jakby byli panami świata. Słucham jak to normą jest kłótnia z partnerem i używania do niego słów : Ty skur...ynie, pier...ol sie itd. Może warto stać sie tak głupim jak oni? Wtedy nic nie będzie mnie w stanie ruszać...

przez Ramanujan 18 sie 2014, 18:54
Czerwona zaraza znowu powraca. Spotkanie z oblubienicą we środę. Oby znalazła antidotum na pochód czerwonego cara.
Ramanujan

przez SmutnaTęcza 18 sie 2014, 22:42
Nie nadaję się na kierowcę, nie potrafię nawet dobrze ruszyć z miejsca. :why: Jak można być aż tak niewiarygodną ofermą? :why: Nie ma co, lepiej będzie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego, jeśli nie zapiszę się na prawko, bo przynajmniej nikogo nie zabiję i nie zmarnuję kasy. :( Całe życie autobusami i pociągami... :cry:

przez Kamiru 19 sie 2014, 00:16
Aurora92 tak dużo jeździsz samochodem że ma być na tip top? To jest jak z jazdą rowerem, ile razy się upadało, płakało, rzucało rowerkiem i mówiło że nie da się, ale się udało. Zapisz się na prawko, po to jest ta nauka żeby nauczyć jeździć. W większości przypadków na początek tak jest. Praktyka robi swoje. Pamiętam jak ja zaczynałem.. o zgrozo.. aż mi teraz wstyd. A teraz? Można przysnąć jadąc bez głośniejszej muzyki. Dasz radę :smile: , zapisuj się bez dyskusji! Pozdrawiam

przez carola 19 sie 2014, 01:44
Aurora92, miałam identyczne podejście przed moim kursem. Były w trakcie chwile słabości, ale wiesz co? Nauczyli takiego żółtodzioba jak mnie jeździć, i bardzo miło wspominam ten okres. Odwagi, dasz radę!
A ja tymczasem mam kryzys w leczeniu i pokłóciłam się z przyjacielem... Mieliśmy jutro zrobić sobie fajne popołudnie - wypad na miasto, gry wideo, żarcie i rozmowy, nikogo więcej obok nas. A on postanowiła nagle kogoś zaprosić jeszcze, w dodatku nie znam tego ktosia. Leki się wypalają, powiedziałam mu o swoich obawach co do mojej reakcji teraz na nową osobę i... od razu usłyszałam że "możemy wcale nie jechać"... Zero zainteresowanie tym, co tak nagle się stało, że ze świetnego nastroju wpadłam w totalną rozpacz... A potem jego stwierdzenie że "ma dziś zły humor". Szkoda, że w pierwszym od bardzo długiego czasu momencie załamania on się na mnie wypina... :(
http://nieproszony-gosc.blog.onet.pl/ - mój blog o NN w moim życiu. Zapraszam

'Kiedy życie daje ci cytryny, nie rób lemoniady! Wścieknij się! "Nie chcę twoich głupich cytryn!"'
Samodestruktorka

przez pan26xyz 19 sie 2014, 05:52
izaa napisał(a):...Ci ludzie nie pracują nad sobą, a komentują wszystko jakby byli panami świata. Słucham jak to normą jest kłótnia z partnerem i używania do niego słów : Ty skur...ynie, pier...ol sie itd. Może warto stać sie tak głupim jak oni? Wtedy nic nie będzie mnie w stanie ruszać...

Też znalazłaś autorytety. Jeśli to dla Ciebie ludzie z których warto brać przykład to nie musisz stawać się tak głupi, uznaj że już jesteś.
pan26xyz

przez ktosia1976 19 sie 2014, 07:26
męczy mnie już wieczne myślenie o moim stanie zdrowia
sympramol 50mg 2-0-2
lokren 20mg 1-0-0

+ dużo fajek
6 lat walki z nerwicą(zaburzenia somatopodobne)

przez SmutnaTęcza 19 sie 2014, 12:52
Kamiru, carola, ale ja nie potrafię nawet normalnie ruszyć, a co dopiero jeździć... :cry: Nie nadaję się kompletnie do niczego...

przez acherontia-styx 19 sie 2014, 13:35
Aurora92, a myślisz, że ja umiałam od razu ruszać? Nie raz mi szarpało, gasło itp ;) spokojnie, nauczysz się :smile: jak mnie, totalny antytalent nauczyli na tyle, że zdałam za drugim razem, to Ty się tym bardziej nauczysz :smile:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg