"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez hobbyturysta 08 cze 2014, 01:23
za pozno man , juz musztarda po obiedzie
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez carlosbueno 08 cze 2014, 08:01
hobbyturysta napisał(a):carlosbueno, Indifference1, zgadajcie sie na pizze i licytujcie kto ma gorzej , przegrana osoba płaci rachunek :great:

a przegrana to ta która ma gorzej czy lepiej. :?: :mrgreen: Zresztą ja jako gentlemen i ta bym zapłacił, zresztą o czym my gadamy mieszkamy na przeciwległych krańcach Polski i teoretycznie mógłbym być Jej tatą. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez Arhol 08 cze 2014, 11:03
acherontia-styx napisał(a):Indifference1, szczerze?! Aktualnie nie. Gdybym chciała kogoś mieć, to już bym dawno miała (taki jeden, którego lubię, ale jako kolegę/przyjaciela, od 5 lat nie potrafi zrozumieć, że czeka na nierealne).
Lubię swoją samotnię ;) i pomimo, że jak chyba każdy mam chwile, że brakuje kogoś obok, to jednak przez większość czasu jest mi dobrze tak jak jest.
W przyszłości, bliższej lub dalszej, jasne, że chciałabym się z kimś związać, ale teraz za bardzo cenie sobie swoją niezależność ;)

Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez acherontia-styx 08 cze 2014, 11:04
Kestrel, gupek :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez Arhol 08 cze 2014, 11:13
Davin napisał(a):
acherontia-styx napisał(a):A co do bycia z kimś w związku, wszystko ma swój czas, znajdziesz kogoś w momencie gdy się będziesz tego najmniej spodziewać ;)

Miłość i sraczka zawsze znienacka

chciałeś chyba powiedzieć, że ciesze się zainteresowaniem pijanych facetów na dyskotece :roll: Zresztą chyba każda dziewczyna. Co z tego, że 19 lat. Za 5 lat będzie gadanie, że mam dopiero 24 lata a jak będę mieć 40 to powiecie, że jeszcze nie wszystko stracone :P A tak nawiasem mówiąc właśnie sobie uświadomiłam, że jestem tu już 2 lata :shock:

Wyrzuć tok myślenia "nikt mnie nie chcę",to zgubne.
A co do samotnictwa,nima co rozpaczać,19 dopiero,sam mam rok więcej i pal licho,raczej niewiele o tym myślę,korzystaj z żywota,baw się,na chłopa i resztę pierdół przyjdzie czas.
Choć nie wiem,inna perspektywa,ja lubię aspołeczność nawet D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez pająk 08 cze 2014, 11:17
Kurfa mać! Senność jak u kota po pawulonie. Nic nie zrobię, idę spać dalej :?
pająk

przez Indifference1 08 cze 2014, 12:26
Kestrel, na prawdę masz 20 lat? Myślałam, że więcej :D Co do samego tematu już się więcej nie wypowiadam bo wstałam dzisiaj z lepszym humorem i nie chce mi się o tym myśleć, kryzys chwilowo zażegnany. Ale mogę ponarzekać na coś innego. Otóż jestem chora; boli mnie głowa, mięśnie, oczy, mam katar i ledwo się wygrzebałam z łóżka. No umieram. I żadnych lekarstw w domu :evil:
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Progressive 08 cze 2014, 12:57
Srednio owocna wizyta u psychiatry, dodatkowo od rana jakos mnie nosi, nie moge znalezc sobie miejsca

przez Po prostu maciek 08 cze 2014, 14:42
Kur*** po co tyle chlałem. Dzisiaj czuje się jak podeszwa od buta. Kac morderca nie ma serca :?
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez ( Dean )^2 08 cze 2014, 19:55
Rozpierdalam swoje życie i nie umiem przestać.
Najgorszy jest wiatr.

przez Decevante 09 cze 2014, 12:15
ech głowa mnie boli jestem niewyspana, zmęczona i rozdrażniona, chciałabym przeżyć tylko ważne wydarzenia w moim życiu i te, które mają jakiś sens, irytuje mnie nuda i brak nadziei w życiu, boli mnie samotność, potrzebuje przyjaciela....

przez Progressive 10 cze 2014, 10:20
Z jednej strony nie mam na nic siły i nie mogę sie ogarnac by sie za cokolwiek zabrać, a z drugiej zaraz mnie chyba rozniesie od środka.

przez zygizo 10 cze 2014, 11:26
tak samo nie mam na nic siły, chęci a żeby gdzieś ruszyć na miasto to mogę pomarzyć... Jedynym powodem gdzie wychodzę na miasto to na zakupy.. lubię nosić damskie ozdoby takie jak naszyjnik Japan style to mi po prostu sprawia radość i dodaje trochę pozytywnej energii ...

przez Decevante 10 cze 2014, 21:50
miałam dziś totalnie zryty dzień, jutro musi być lepiej bo są moje urodziny. niby 18ste, ale założe się, że będą najbardziej zryte pod słońcem. nie chcę mieć tylu lat i nie chce tej całej dorosłości. oznacza to same problemy, a ja mam już ich za dużo. nie poradze sobie, nie wiem nawet na jakie iść studia. nie mówiąc o tym, że nie znajde pracy. no i nie mam w ogóle nikogo. nikogo po za "rodziną", ale ciężko ją tak nazwać. szczególnie moją zrytą matke, niestety nią jest, żałuje że od niej pochodze. nienawidzę jej, nie mogę z nią gadać, ona jest straszna, Jezu zabierz ją ode mnie. Kiedy w końcu się stąd uwolnię? mam nadzieje że niebawem... bo dłużej tego nie wytrzymam... potrzebuje przyjaciela, musze mieć kogoś.. życie bez przyjaciół jest szaleństwem... a ja żyje w tym szaleństwie już 18 lat, no może z przerwami na nieudane znajomości. codziennie jestem tak osamotniona, że chociaż mam dom, czuje się jak bezdomny na ulicy. jeśli mogę mieć jakieś życzenie, Boże ulecz mnie, uzdrów moje życie i zmień, żeby stało się wartościowe i szczęśliwe, bo na razie jest koszmarem.

Sortuj wg