"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez DwaGuziki 02 mar 2014, 19:23
Decevante poczytaj chociaż notatki napewno coś zapamiętasz :smile:
Bedzie dobrze :great:
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez traqx 02 mar 2014, 22:50
Decevante, powtórz sobie najważniejsze zagadnienia, poprzeglądaj arkusze z poprzednich lat i powinno być ok :D Też mam w tym miesiącu próbne matury i się przejmuję, bo moja szkoła to niestety takie miejsce, gdzie nie liczy się z drugim człowiekiem - miejsce w rankingu jest najważniejsze. Jak źle napiszę, to mogą coś kombinować, żeby mnie wywalić, bo jeszcze popsuję im statystyki. Po prostu brak słów na to wszystko... :cry:

przez krul 02 mar 2014, 23:23
/cenzura/ do dupy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dar 02 mar 2014, 23:36
K.rwa mać. Mijają dni, tygodnie, miesiące a i tak denerwuje mnie złość na jednego "pseudoprzyjaciela'. Nie wiem już co zrobić aby pozbyć się tych dręczących myśli. Muszę chyba więcej się jeszcze wziąć za pracę.... i wymyślać sobie więcej dodatkowych zajęć.. :roll:
Na zmianę dwie godziny dobrego humoru i godzina złego. Kiedy to się zakończy :why:
dar

przez arwena27 02 mar 2014, 23:41
Ja zaraz oszaleje przez pewnego osobnika w moim domu niech ktoś mi juz poradzi szpital psychiatryczny :)
Czuje się mega ujowo i jestem w taki napieciu psychicznym , mam wrazenie ze coś sie zaraz stanie okropne uczucie
Poradzcie coś jak sie uspokoic i to olac?

przez AddictGirl21 02 mar 2014, 23:50
arwena27 napisał(a):Ja zaraz oszaleje przez pewnego osobnika w moim domu niech ktoś mi juz poradzi szpital psychiatryczny :)
Czuje się mega ujowo i jestem w taki napieciu psychicznym , mam wrazenie ze coś sie zaraz stanie okropne uczucie
Poradzcie coś jak sie uspokoic i to olac?

Połóż się. Otul się ciepłym kocem. Oddychaj głęboko i uspokój myśli. Oddal od siebie złe emocje. Możesz nawet zwinąć się w kokon, wtedy poczujesz się bezpieczniej...
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez arwena27 02 mar 2014, 23:57
dzięki wielkie za pomoc :) to działa i juz troszke lepiej :) jestes nieceniona :))

przez AddictGirl21 03 mar 2014, 00:10
arwena27, Bardzo się cieszę, że mogłam Ci pomóc. Teraz tylko główka do poduszki i słodkich snów :smile:
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez Decevante 03 mar 2014, 14:07
Czuję się dzisiaj strasznie, napieprza mnie łeb tak że ledwo żyję. Oczywiście jak zawsze czuję takie ch.. owe uczucie poniżenia przez wyśmianie przez wszystkich...
Próbna matura z polskiego była bardzo łatwa i wszystko mi dobrze poszło. Skończyłam pisać test+wypracowanie godzinę przed końcem czasu, więc musiałam siedzieć i czekać, a tak strasznie sikać mi się chciało już o 8... Myślałam, że nie wyrobię, a mnie nie chcieli wypuścić. Jutro przed egzaminem nic nie piję i muszę wziąć coś na uspokojenie. Jutro mam matmę. Oby było łatwe...

przez mark123 03 mar 2014, 17:17
Potwierdza się coraz bardziej to, że do niczego się nie nadaję. Dzisiaj w pracy kierowniczka stażu powiedziała niezadowolonym głosem, że mi średnio idzie.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.
Tylko dołujące, przygnębiające życie daje możliwość zarabiania pieniędzy.

przez piterotr 03 mar 2014, 17:29
mark123, Może jest coś co Cię w pracy stresuje? Ja miałem w poprzedniej pracy tak samo, po*jebany szef, który był delikatnie ujmując furiatem xd A ja jestem podatny na stres przy takich osobach.. Dzisiaj mam inna prace, i tu juz nie ma tego problemu.
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

przez Steviear 03 mar 2014, 20:16
Myślę że pomimo tego że czasem nie mogę wytrzymać i muszę postawić sprawę jasno.. Na czym dobrze nie wychodzę.. No to i tak czasem zdarza mi się chcieć czegoś innego.
No i co z tego? Nic przecież. Jest mi smutno. :roll:
Steviear

przez mark123 03 mar 2014, 21:33
piterotr napisał(a):mark123, Może jest coś co Cię w pracy stresuje? Ja miałem w poprzedniej pracy tak samo, po*jebany szef, który był delikatnie ujmując furiatem xd A ja jestem podatny na stres przy takich osobach.. Dzisiaj mam inna prace, i tu juz nie ma tego problemu.

Stresuje mnie sama praca, tak mam, że nawet przy błahych poleceniach się stresuję, że coś schrzanię.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.
Tylko dołujące, przygnębiające życie daje możliwość zarabiania pieniędzy.

przez ( Dean )^2 03 mar 2014, 22:45
Jestem dość poważnie podłamany bo progi na specjalizacje o ktorej marze były wyższe niż zwykle i musiałbym podnieśc średnią bardzo żeby się tam dostać a to chyba nie wykonalne dla mnie;(
Najgorszy jest wiatr.

Sortuj wg