"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Decevante 02 mar 2014, 19:15
aaaaaaaaaaa jutro mam maturę próbną. Jutro mam z polaka, a we wtorek z matmy i tak przez cały tydzień :( Boję się strasznie. Nawet nie wiem, czy się do nich uczyć czy nie?

przez DwaGuziki 02 mar 2014, 19:23
Decevante poczytaj chociaż notatki napewno coś zapamiętasz :smile:
Bedzie dobrze :great:
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez traqx 02 mar 2014, 22:50
Decevante, powtórz sobie najważniejsze zagadnienia, poprzeglądaj arkusze z poprzednich lat i powinno być ok :D Też mam w tym miesiącu próbne matury i się przejmuję, bo moja szkoła to niestety takie miejsce, gdzie nie liczy się z drugim człowiekiem - miejsce w rankingu jest najważniejsze. Jak źle napiszę, to mogą coś kombinować, żeby mnie wywalić, bo jeszcze popsuję im statystyki. Po prostu brak słów na to wszystko... :cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez krul 02 mar 2014, 23:23
/cenzura/ do dupy

przez dar 02 mar 2014, 23:36
K.rwa mać. Mijają dni, tygodnie, miesiące a i tak denerwuje mnie złość na jednego "pseudoprzyjaciela'. Nie wiem już co zrobić aby pozbyć się tych dręczących myśli. Muszę chyba więcej się jeszcze wziąć za pracę.... i wymyślać sobie więcej dodatkowych zajęć.. :roll:
Na zmianę dwie godziny dobrego humoru i godzina złego. Kiedy to się zakończy :why:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez arwena27 02 mar 2014, 23:41
Ja zaraz oszaleje przez pewnego osobnika w moim domu niech ktoś mi juz poradzi szpital psychiatryczny :)
Czuje się mega ujowo i jestem w taki napieciu psychicznym , mam wrazenie ze coś sie zaraz stanie okropne uczucie
Poradzcie coś jak sie uspokoic i to olac?

przez AddictGirl21 02 mar 2014, 23:50
arwena27 napisał(a):Ja zaraz oszaleje przez pewnego osobnika w moim domu niech ktoś mi juz poradzi szpital psychiatryczny :)
Czuje się mega ujowo i jestem w taki napieciu psychicznym , mam wrazenie ze coś sie zaraz stanie okropne uczucie
Poradzcie coś jak sie uspokoic i to olac?

Połóż się. Otul się ciepłym kocem. Oddychaj głęboko i uspokój myśli. Oddal od siebie złe emocje. Możesz nawet zwinąć się w kokon, wtedy poczujesz się bezpieczniej...
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez arwena27 02 mar 2014, 23:57
dzięki wielkie za pomoc :) to działa i juz troszke lepiej :) jestes nieceniona :))

przez AddictGirl21 03 mar 2014, 00:10
arwena27, Bardzo się cieszę, że mogłam Ci pomóc. Teraz tylko główka do poduszki i słodkich snów :smile:
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez Decevante 03 mar 2014, 14:07
Czuję się dzisiaj strasznie, napieprza mnie łeb tak że ledwo żyję. Oczywiście jak zawsze czuję takie ch.. owe uczucie poniżenia przez wyśmianie przez wszystkich...
Próbna matura z polskiego była bardzo łatwa i wszystko mi dobrze poszło. Skończyłam pisać test+wypracowanie godzinę przed końcem czasu, więc musiałam siedzieć i czekać, a tak strasznie sikać mi się chciało już o 8... Myślałam, że nie wyrobię, a mnie nie chcieli wypuścić. Jutro przed egzaminem nic nie piję i muszę wziąć coś na uspokojenie. Jutro mam matmę. Oby było łatwe...

przez mark123 03 mar 2014, 17:17
Potwierdza się coraz bardziej to, że do niczego się nie nadaję. Dzisiaj w pracy kierowniczka stażu powiedziała niezadowolonym głosem, że mi średnio idzie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez piterotr 03 mar 2014, 17:29
mark123, Może jest coś co Cię w pracy stresuje? Ja miałem w poprzedniej pracy tak samo, po*jebany szef, który był delikatnie ujmując furiatem xd A ja jestem podatny na stres przy takich osobach.. Dzisiaj mam inna prace, i tu juz nie ma tego problemu.
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

przez Steviear 03 mar 2014, 20:16
Myślę że pomimo tego że czasem nie mogę wytrzymać i muszę postawić sprawę jasno.. Na czym dobrze nie wychodzę.. No to i tak czasem zdarza mi się chcieć czegoś innego.
No i co z tego? Nic przecież. Jest mi smutno. :roll:
Steviear

przez mark123 03 mar 2014, 21:33
piterotr napisał(a):mark123, Może jest coś co Cię w pracy stresuje? Ja miałem w poprzedniej pracy tak samo, po*jebany szef, który był delikatnie ujmując furiatem xd A ja jestem podatny na stres przy takich osobach.. Dzisiaj mam inna prace, i tu juz nie ma tego problemu.

Stresuje mnie sama praca, tak mam, że nawet przy błahych poleceniach się stresuję, że coś schrzanię.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg