"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ala1983 10 sie 2013, 21:36
kasiątko, W schronisku (dla zwierzat) fajna praca.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Anna Maria 10 sie 2013, 22:09
ala1983, ale mnie nie chcą bo nie pasują im godziny w jakie mogę przychodzić a pracę w innej formie jaką oferuję t.j. umieszczanie zdjęć w necie to mnie olewają :bezradny:
Anna Maria

przez ( Dean )^2 11 sie 2013, 14:09
Ech żebym ja w końcu znalazł sobie dziewczyne bo to kurde paranoja jest:P
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez angel696 12 sie 2013, 14:44
Mam dość wszystkiego. Mama choruje - kręgosłup. Staram się jak mogę, jestem cały czas przy niej, załatwiam lekarzy itp. ale ciągle milczy co kilka dni przez parę dni albo opieprza za nic. Jest ze mnie wciąż niezadowolona. W domu zamiast rozmów, gwarów, jest niszcząca mnie cisza albo ''dosrywanie''. Potem dwa dni jakby nigdy nic, spędzamy razem czas, śmiejemy się, staję na głowie żeby było okey. Potem znów cisza. Bez powodu. Choć to pewnie moja wina. Mam straszne kompleksy, nie wiem co zrobić ze studiami, nie mam sił szukać pracy. Bo jestem tragiczną córką i wgl człowiekiem. Nigdy chyba nie będę z siebie zadowolona. Atmosfera w domu mnie zabija. Śmieję się tylko przy Nim, kiedy wyjdę z domu, ale wtedy mam wyrzuty sumienia, że wyszłam, że to będzie kolejna pozycja na liście moich ''rzeczy, które zrobiłam do dupy". Nie mam sił nawet wstać z łóżka, bo po co, skoro nie mam do kogo się odezwać... A w nocy nie umiem spać, bo ciągle myślę, dlaczego nigdy moje życie nie będzie normalne i kiedy wreszcie poczuję szczęście, poczuję że jest naprawdę okey, że wiadomo, problemy są, ale jednak rodzice są uśmiechnięci i zadowoleni, a w domu aż miło przebywać...

przez Lusesita Dolores 12 sie 2013, 15:21
Ojciec pijany. A jak jest pijany to jest agresywny. Boje sie o mame i o brata. Nie wiem co robić już. Najchetniej bym go zabiła. Tylko jak.
Dosypałam mu do wody tabletki nasenne ale jej nie wypił. Boje sie iść na oddział i zostawić mame samą. Czemu ten kat jest bezkarny czemu mama nic nie robi. :why:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez angel696 12 sie 2013, 15:24
Nie może wynieść się gdzieś do rodziny?

przez Lusesita Dolores 12 sie 2013, 15:26
angel696, on sie nie wyniesie. a my nie mamy dokad iść
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez k123 13 sie 2013, 13:28
Czuję, że znowu wpadam w depresję i zacierają mi się tego powody.. Nie chce mi się żyć w obecnej sytuacji, czuję się zmęczona sama sobą..

przez angel696 13 sie 2013, 14:56
Chciałabym żeby u mnie w domu było normalnie...

przez Anna Maria 13 sie 2013, 15:01
Muszę pojęczeć.
Chcę do szkoły. Kiedy ten wrzesień :why: Chce być już weterynarzem.
Anna Maria

przez koszykova 13 sie 2013, 15:04
Niedawno wstałam, a juz czuje sie totalnie zmeczona. Do tego boję sie jutra, wizyty u lekarzy bardzo mnie stresują :(
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Sophia S. 13 sie 2013, 22:43
Dowiedziałam się wczoraj od koleżanki z pracy, że zazdrości mi tego, że jestem "niezależna" i mogę jechać gdzie chcę, bo i tak nikt by za mną nie tęsknił i na mnie nie czekał. Po prostu brak słów...
Sophia S.

przez amelia83 13 sie 2013, 22:46
Sophia S., Sophia S., wredna strasznie ta koleżnaka :shock:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Ophelia 13 sie 2013, 22:53
daj se spokój...
...i mogę jechać gdzie chcę, bo i tak nikt by za mną nie tęsknił i na mnie nie czekał. Po prostu brak słów...

ta czesc jej wypowiedzi to jedynie żałosna próba wytłumaczenia sobie swojej zazdrości w taki sposób, żeby celowo sprawic Ci przykrosc,a sobie ulzyc, bo pewnie dzieci placza w domu, ciagna za spodnice, maz chce kolacje i smierdza mu stopy. dobrze jej tak.
w ogóle sie nie przejmuj.
Sophia S. napisał(a):Dowiedziałam się wczoraj od koleżanki z pracy, że zazdrości mi tego, że jestem "niezależna"

bo jesteś i możesz!
Ophelia

Sortuj wg