"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kryty_k 13 sty 2013, 19:43
omeeena napisał(a):Na pocieszenie Ci powiem, że samce często na pokaz walczą o potomstwo, a potem szybko się nim nudzą

On nie działa we własnym imieniu, tylko w imieniu teściowej :(
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

przez omeeena 13 sty 2013, 19:50
kryty_k, ale jeśli się za jakiś czas okaże, że on laskę kładzie, a dziecko wychowuje teściowa, to będzie doskonała podstawa do ograniczenia praw
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

przez kryty_k 13 sty 2013, 20:05
omeeena, nie potrafię zbierać dowodów - a on tak wszystko potrafi przekręcić, że znów wyjdę na wariatkę...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez omeeena 13 sty 2013, 20:14
kryty_k, oczywiście tak ogólnie piszę.....każdy robi wg. własnych możliwości, chęci i sił...
Niemniej trzymam kciuki za stabilizację w Twoim życiu i zapał do realizacji obranych celów.
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

przez kryty_k 13 sty 2013, 20:19
Dziękuję omeeena, właśnie zapału i motywacji brakuje mi najwięcej... kwestia pewnie czasu, aż się pogodzę z obecną sytuacją...

przez franklin2 13 sty 2013, 21:02
Niee ogarniam dziewczyn!!!!!!

przez kamil11109 13 sty 2013, 21:54
Cześć. Zwykle bym nie zarejestrował się na forum żeby się komuś wyżalić, ale myślę, że może jakoś sobie tym pomogę, bo już dłużej nie mogę być z tym sam na sam... byłem w związku z dziewczyną rok. Byłem, bo dzisiaj zerwaliśmy... przez moją głupotę. Wypiłem za dużo i powiedziałem też kilka słów za dużo. Nie jestem idealnym chłopakiem, chociaż bardzo chciałbym taki dla niej być. Szkoda, że nigdy nie pomyślałem o tym, że w końcu jej cierpliwość dobiegnie końca. Bardzo źle się czuję, nie mam siły już płakać, bo mógłbym siedzieć i robić to ciągle. Ten ból jest tak mocny, że wolałbym mieć coś złamanego, oprócz serca. Nie zrywamy ze sobą kontaktu. Wiem, że to prawdopodobnie już koniec. Ale chciałbym dorosnąć, i to właśnie robię w tej chwili. Jest we mnie maluteńka nadzieja, że jednak kiedy znowu się spotkamy, to zobaczy we mnie to, że jednak się zmieniłem, i chcę, naprawdę chcę być lepszy dla niej, nawet jako już tylko kolega. Bo to wspaniała dziewczyna, nie spotkałem innej takiej osoby, żeby tak na mnie działała. Miałem wcześniej też dziewczynę, ale uczucie do niej to nic w porównaniu do tego co czuje teraz, do obecnej... a raczej do dzisiaj obecnej. Chciałbym, żeby była szczęśliwa, teraz mi zależy tylko na tym. Ale wierzę, że jeszcze we mnie uwierzy. I bardzo chciałbym jej powiedzieć jak bardzo ją kocham, ale myślę, że teraz ją to tylko zrani, bo jej na pewno też nie jest z tym lekko. Przepraszam Julia.

-- 13 sty 2013, 21:11 --

i przepraszam z góry za post pod postem, ale chciałbym też jej powiedzieć, że gdybyśmy jednak chcieli spróbować jeszcze raz, to zrobiłbym wszystko, bo nigdy nie chce już czegoś takiego przechodzić i nie chcę się wiązać z nikim innym oprócz jej...

przez Brus 14 sty 2013, 02:36
Jestem klebkiem nerwow. Wszystko mnie denerwuje, szef ma mnie jak na widelcu. Za byle co wylece, ciekawe co wtedy bedzie. Zadnych zasad, zadnych praw. Nic. Plany? Zawsze wszystko musi poleciec na lep. Musze byc na lasce, bo sam sobie nie dam rady. Fajnie, zrobilem z siebie idiote. A moja byla sobie siedzi bawi sie ma wyjebane, bo ma mnie w koncu z glowy. Zycie jest takie pojebane

przez chojrakowa 14 sty 2013, 03:17
tahela napisał(a):omeeena,
hm częsta domena facetów ,że rowodza sie równiez z dziecmi, w sumie to takich ludzi sie nie szanuje bo dziecko to jednak dziecko

Człowiek, który mnie spłodził zachował się podobnie.
Po latach maltretowania mnie i picia, po rozwodzie z matką jeszcze chwilę utrzymywał ze mną kontakt w celu posiadania osoby do manipulowania i wyżywania, po czym ostatecznie wyżył się na mnie, ukarał i urwał kontakt.
Nie zaprosiłam go na ślub, nie pójdę na pogrzeb, nie wyślę złotówki w potrzebie.
I co z tego, skoro zdążył złamać mi życie? Na zawsze pozostanie 1:0 dla niego...

Co do tematu - nie mam ochoty jęczeć.
To źle. To bardzo bardzo źle :(
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez kitsene 14 sty 2013, 03:33
znów zaczęłam samotny tydzień. Nie mam nikogo. Brak mi przytulenia.

przez kapseicyna 14 sty 2013, 04:26
Jest ktos jeszcze? spicie?
kapseicyna

przez młodachora 14 sty 2013, 18:20
Muszę coś powiedzieć na głos... Przepraszam za to ale muszę.... NIENAWIDZĘ LUDZI :"(... Boję się ich, albo nie wiem, ale ich nienawidzę :"(

przez ( Dean )^2 14 sty 2013, 19:00
Cieżko dzis:(
Najgorszy jest wiatr.

przez Snejana 14 sty 2013, 20:45
dawno nie czułam się tak beznadziejna jak dziś :?
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Sortuj wg