"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Pieprz 06 gru 2012, 23:40
szczypiorek86, no kurde tylko się cieszyć że wszystko dobrze :D
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez szczypiorek86 07 gru 2012, 00:12
Mushroom napisał(a):szczypiorek86, no kurde tylko się cieszyć że wszystko dobrze :D

Niby tak ,ale jakieś to takie podejrzane :P
szczypiorek86

przez Pieprz 07 gru 2012, 00:17
szczypiorek86 napisał(a):
Mushroom napisał(a):szczypiorek86, no kurde tylko się cieszyć że wszystko dobrze :D

Jesteś DDA? Bo dla wielu z nas spokój jest podejrzany.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez GreyEye 07 gru 2012, 00:43
Chcę zdechnąć, jak pies, wyruchany, konać... Nie zniosę tej męki, psycholog pocisenęła po mnie że olewam zajęcia-opuściłam jedne, chcę zdechnąć, nie ma sensu, gdybym miała złoty strzał morfiny, pistolet, ostry nóż.... Nie nawidzę swoje życia,,, tego życia, nie potrafię nic, jestem gównem, zatruwam życie innym, chcę zdechnąć, w męczarniach.... Siedzę tu sama, w pokoju ciemnym jak w dupie i czekam na śmierć, mogę zdechnąć, jak boga kocham.... Nie ma przekleństwa którym mogłabym określić swoje życie, jebane ścierwo nasuwa mi się, choć to łagodny epitet.... Nie mogę tak więcej, nie wytrzymam.... niech ktoś mi pomoże
Jeśli ktoś ma zamknięte oczy, niełatwo jest przejrzeć go na wylot.

przez szczypiorek86 07 gru 2012, 01:05
GreyEye napisał(a):Chcę zdechnąć, jak pies, wyruchany, konać... Nie zniosę tej męki, psycholog pocisenęła po mnie że olewam zajęcia-opuściłam jedne, chcę zdechnąć, nie ma sensu, gdybym miała złoty strzał morfiny, pistolet, ostry nóż.... Nie nawidzę swoje życia,,, tego życia, nie potrafię nic, jestem gównem, zatruwam życie innym, chcę zdechnąć, w męczarniach.... Siedzę tu sama, w pokoju ciemnym jak w dupie i czekam na śmierć, mogę zdechnąć, jak boga kocham.... Nie ma przekleństwa którym mogłabym określić swoje życie, jebane ścierwo nasuwa mi się, choć to łagodny epitet.... Nie mogę tak więcej, nie wytrzymam.... niech ktoś mi pomoże

Wdech-wydech i wyluzuj pośladki :smile: .Pocisnęła bo takie Ich metody ,chciałą dac Ci "kopa",ale takiego do przodu .Gdybyś już miała to nic byś nie zrobiła bo tylko dużo gadasz :smile: .Potrafisz wiele ,ale musisz w to uwierzyć i pokazać najpierw sama sobie :smile: i wytrzymaz choćbyś nie chciała to wytrzymasz :smile: .

Mushroom napisał(a):
szczypiorek86 napisał(a):

Jesteś DDA? Bo dla wielu z nas spokój jest podejrzany.

Szczerze? a co to ?
szczypiorek86

przez Pieprz 07 gru 2012, 01:08
Król Balu

przez GreyEye 07 gru 2012, 01:10
Ale ja już nie chcę, nie mam siły... mam ochotę zdechnąć jak jeszcze nigdy... Bez perspektyw, bez szans... Nienawidzę siebie. Nawet nie mam siana na leki od psychiatry, po co mam do niej chodzić. Bez sensu... Mogliby rozdawać darmowy cyjanek/arszenik dla takich jak ja, móglby w to miejsce wejść ktoś bardziej wartościowy

przez szczypiorek86 07 gru 2012, 01:12
Mushroom napisał(a):
Szczerze? a co to ?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Doros%C5%8 ... lik%C3%B3w

Coś w tym jest,ale tak nie do końca .

-- 07 gru 2012, 00:18 --

GreyEye napisał(a):Ale ja już nie chcę, nie mam siły... mam ochotę zdechnąć jak jeszcze nigdy... Bez perspektyw, bez szans... Nienawidzę siebie. Nawet nie mam siana na leki od psychiatry, po co mam do niej chodzić. Bez sensu... Mogliby rozdawać darmowy cyjanek/arszenik dla takich jak ja, móglby w to miejsce wejść ktoś bardziej wartościowy

Chcesz ,ale masz problem .Nie masz tylko tak teraz czujesz ,ale możesz inaczej. Perspektywy to rzecz nabyta więc są przed Tobą tylko sama musisz dać im szansę właśnie.Hm..no to jest problem ,nie ma kto Ci pomóc(finansowo)? A co Ty Samarytanka ? zresztą dla każdego znajdzie się tu miejsce więc walcz :smile:
szczypiorek86

przez GreyEye 07 gru 2012, 01:29
Niestety nie mam, ledwo co starcza mi na jedzenie, a co dopiero leki.Nie mam siły na walkę... Chciałabym po prostu zdechnąć, gdybym miała więcej odwagi, poszłabym przed siebie, spała w lesie, jadła jagody, doszła po 3 latach do indii i żyła z trędowatymi. Niestety nie mam, mogę tylko narzekać, że chcę zdechnąć... Choć chcę, tak bardzo i ryczeć... Ale nie mogę odejść, coś mnie tu trzyma, w tym zatrutym źródle...

przez szczypiorek86 07 gru 2012, 01:46
A ile masz lat? To nie jest brak odwagi tylko chęć życia ,czerpania tego co najlepsze z niego(to też Cię tu trzyma) tylko nie umiesz się odnaleźć ,ale skoro jest chęć to i odnajdziesz się tylko daj sobie szansę ,walcz...Głowa do góry ,cyc do przodu :P
szczypiorek86

przez GreyEye 07 gru 2012, 01:56
mam już prawie 22 lata. Coraz mniej chce mi się żyć, terapie z psychilogiem i psychiatrą nie pomagają, jest coraz gorzej. Mgła opatula mnie i nic do mnie nie dociera... Kiedy jest więcej ludzi czuję pustkę w głowie, obrywam sobie skórki do krwi, czuję się jak gówno

przez silence_sadness 07 gru 2012, 01:58
GreyEye, a co z Twoją rodziną??
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez GreyEye 07 gru 2012, 02:03
Niestety mieszkam z nimi, z ojcem praktycznie nigdy nie miałam kontaktu, z matką od zawsze, ciąglę się kłócę,[ chyba ma nieleczony zespół problemów z osobowością, np budzi mnie o 5 rano że niby ukradłam jej krem (po co mi krem na zmarszczki)]. Moje życie to pasmo porażek... Ostatnio coraz częściej niż co wieczór myślę o samobójstwie

przez silence_sadness 07 gru 2012, 02:08
Myślałaś aby udać się z tym do specjalisty??
Twój stan sam Ci nie minie.. Coraz bardziej będziesz się pogrążała w tym wszystkim..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Sortuj wg