"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez gee 01 lip 2007, 17:59
a ja tak troche z innej beczki
wlasnie wrocilem z paintballa - to chyba najlepsza zabawa pod sloncem i chociaz teraz nie mam na nic sily, wypocilem hektolitry, bola mnie kolana od czolgania sie i mam pare siniakow po kulkach to czuje sie swietnie
mozecie wyladowac cala swoja agresje i wymeczyc sie za wszystkie czasy nie robiac nikomu krzywdy
polecam to wszystkim ktorzy chca zapomniec o smutkach, problemach itd itp :)

p.s.
niby taka zabawa a daje do myslenia - lezysz w krzakach i z 3 stron do ciebie strzelaja i chociaz wiesz ze nic ci sie nie stanie to adrenalina skacze porzadnie
mamy duzo szczescia ze zyjemy w czasach gdzie nikt nas nie okupuje, gdzie nie ma wojny i takie rzeczy trzebaby robic ale pod niebezpieczenstwem utraty zycia...
Ostatnio edytowano 01 lip 2007, 18:20 przez gee, łącznie edytowano 1 raz
ten kto poznal samotnosc zrobi wszystko, by znow przez nia nie cierpiec...
gee

przez smutna48 01 lip 2007, 18:04
wyprobowała bym na mojej rodzince ... rzecz jasna oni bez broni :twisted:
Ostatnio edytowano 01 lip 2007, 21:24 przez smutna48, łącznie edytowano 1 raz
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez rakken 01 lip 2007, 18:43
Pojęczę tu dzisiaj:
Strasznie się czuję, nie mogę sie za nic zabrać. Mam wrażenie że ten stan będzie trwał wiecznie..
Odłożyłem leki... po tym jak zasnąłem w pracy ... po nich się nie mogę wyspać w zasadzie normalnie też się nie wysypiam ale mimo wszystko wiecej spie z tym że jak bralem leki to czulem sie troche lepiej..
maslo maslane eh

pozdrawiam was

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez belinda 02 lip 2007, 08:03
merkia napisał(a):może są jednak prawdziwi LUDZIE ?

Wyglada na to, ze sa. Moze zbyt rzadko ich dostrzegamy?

przez smutna48 02 lip 2007, 17:57
musze się wywrzeszczeć aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zaraz mnie szlak trafi.......
Susan Taylor

przez smutna48 02 lip 2007, 18:54
i załamana niestety :cry:
Susan Taylor

przez Joanna24sziu 02 lip 2007, 19:20
To ja też pojęczę..strasznie mi dziś źle..czemu ja nie mogę żyć normalnie, cieszyć się z drobnych rzeczy..ah ta choroba mnie wykończy
są anioły na ziemi
całe w bieli
skrzydła gdzieś pochowały
w szafie na dnie
ludzką postać przyjęły
by nie różnić się niczym
ale serca nie skryją
wiem że żyją
ciepłym głosem przemawiają
dłoń podają
tylko po to by pokazać jak żyć dalej

przez smutna48 02 lip 2007, 19:25
Bethi wysłałam Ci PW
Susan Taylor

przez moczymordka 02 lip 2007, 20:01
słuchajcie, to raczej nie jest mega problem ale chciałabym sie tym podzielić z kimś.
mianowice, w sobotę idę na wesele bleeeee. Nie dość że nie znosze wesel, to jeszcze zupełnie nie mam na to ochoty.. Juz za późno żeby nie iść, a zwarzyć imprezy też nie można siedząć ciągle przy stole z kwaśną miną. Może i udałoby mi się w tym wszystkim odnaleźć jakiś kompromis, ale mój chłopak i tak będzie patrzył na mnie jak na idiotkę-kosmitę-kwasiarza :?

przez Pstryk 02 lip 2007, 22:07
merkia napisał(a):Bawię się w berka ze swoim mózgiem. Wszystko jest dla mnie głupie choć tka nie uważam. Z każdym słowem jakie wypowiadam "dopada" mnie bezsensowność... .

Kochanie, to Ty jesteś panią siebie. Zapominasz o tym. Myśli robią Ci psikusa? Pisałam już jak można temu zaradzić. A swoją drogą, wydaje mi się, że podświadomość coś usiłuje Ci przekazać. Samemu trudno to usłyszeć - na pewno pomógłby Ci specjalista. Bo mam wrażenie, że coś z Twojej przeszłości na siłę chce zostać przypomniane. Nie ignoruj tego bo będzie coraz gorzej.

merkia napisał:
może są jednak prawdziwi LUDZIE ?

Wyglada na to, ze sa. Moze zbyt rzadko ich dostrzegamy?

Pozdrów koleżankę. Równa z niej gosciówa :D aż Ci takiej zazdroszczę :D

gee napisał(a):wlasnie wrocilem z paintballa - to chyba najlepsza zabawa pod sloncem

Zgadzam się w 100%. Też polecam :D

smutna48 napisał(a):wyprobowała bym na mojej rodzince ... rzecz jasna oni bez broni Twisted Evil

Smutna, jesteś jak bomba zegarowa. Zastanawiam się kiedy wybuchniesz i kogo pozabijasz ;) Powinnaś musowo rozładować to negatywne napięcie bo Cię zniszczy. Dziękuję za PW. Odpisałam :D A propo dlaczego pozmieniałaś swoje posty???

Co to jest że mam taką czasem niechęc do życia i do wszystkiego wkoło. I niby człowiek ma wszystko co mu do szczęścia potrzeba.

Depresja Kochanie. Ale jak sama piszesz to tylko epizod i on Ci życia nie zatruje. Jak najwięcej spaceruj :D Niom, dzieciaczek też na pewno sens życia by mi przywrócił :cry:
Joanna24sziu napisał(a):czemu ja nie mogę żyć normalnie, cieszyć się z drobnych rzeczy...

Bo przygniatają Cię problemy? Masz ich tak wiele Kochanie, najwyższy czas zacząć generalne porządki! Bo się wykończysz i stracisz życie na nieskutecznej walce z nimi. Polecam Tobie terapię. Wydaje mi się, że w Twoim przypadku odniosłaby ona pozytywne efekty.

moczymordka napisał(a):Może i udałoby mi się w tym wszystkim odnaleźć jakiś kompromis, ale mój chłopak i tak będzie patrzył na mnie jak na idiotkę-kosmitę-kwasiarza Confused

:shock: To zmień partnera :D Patrzcie jaki fan wieśiel! Propos ja też nie trawię!

A co je niy rychtyg?

:shock: a co to to znaczy???? Kochana Dżejem, jak się dziś czujesz?
Pstryk

przez Pstryk 02 lip 2007, 22:25
:D ja niby ze śląska jestem ale bardziej cieszyńskiego i tą gadkę ciężko trawię a już tym bardziej nie rozumie. Nie żebym była uprzedzona bo obok płynie rzeczka Wisła i po drugiej stronie już godoją :? Trza żyć.
Dżejem, jesteś WIELKA maleńka :D
Ale bym się chętnie podzieliła z Tobą paroma centymetrami :cry:
Pstryk

przez moczymordka 02 lip 2007, 22:35
nienie, po ślazku prosze do mnie nie gaworzyć :) ja tam tylko studiuję :) no, sukienki nie mam, ale jakos mam to w dupie.

Sortuj wg