16 lat nigdy nie miałem dziewczyny, samotność.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kalebx3 24 gru 2013, 15:23
Niestety dla wielu nastolatków seks jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu.

trzepałem konia codziennie od 11rokużycia i często dziennie nie po jeden raz . Miało się kiedys libido ;) ,,, teraz w tym temacie to cieńki kościotrup. Oj gdybym w tamtym wieku dopadł jakąś ( nie grubaskę zaznaczam ) cipencję to bym ją zajechaaaaaał na śmierć prawie. ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez carlosbueno 24 gru 2013, 15:25
light napisał(a):carlosbueno, W Stanach jest coś takiego, że niektórzy ojcowie w 18 urodziny jak jest syn prawik to fundują mu lachona.

I bardzo dobrze szkoda że mnie takie coś ominęło, może bym dziś normalniejszy był przynajmniej w tym temacie.
Największy Forumowy Maruda

przez TEUFEL 24 gru 2013, 15:25
Kalebx3, Nie chwaląc się mam takie samo libido jak za gnoja, a mam już ponad ćwierć wieku, z tym jest akurat okej, gorzej z głową.
Nie raz tak sobie myślę jak Ty, że jakbym jakąś teraz dopadł to śmierć :lol: :twisted: :pirate:
Ostatnio edytowano 24 gru 2013, 15:31 przez TEUFEL, łącznie edytowano 1 raz
TEUFEL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 24 gru 2013, 15:26
Ksa napisał(a):Jestem raczej niepoprawnym romantykiem. Dla dziewczyny zrobiłbym wszystko. Napisałem wcześniej, że nie całowałem się jeszcze. Wcale tego nie oczekuje, tym bardziej nie myślę o seksie. Chciałbym po prostu kogoś mieć, mieć z kim porozmawiać, kogo przytulić, taki już /cenzura/ jestem szarmancki.

Tak tylko chciałam przypomnieć, że autorowi nie chodzi o seks
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Tyrr 24 gru 2013, 15:28
mark123, dla niektórych dorosłych na tym forum jest to najważniejsza rzecz w życiu.
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez carlosbueno 24 gru 2013, 15:30
light, ja ostatnio mam libido bliskie zeru, może to i dobrze, kochanek ze mnie marny by był więc nie mam co żałować braku dziewczyny, bardziej by mi chyba na jakiś relacjach zależało niż seksie bo już chyba pół jeśli nie całkowitym impotentem jestem .
Największy Forumowy Maruda

przez Arhol 24 gru 2013, 15:30
Eeee,wygląda to tak jakby dupaka była wyniesiona na jakiś piedestał,coś kierwa jak nie wiem...mistrzostwo świata w boksie,nowa religia,nie wiem,nie ogarniam tej postawy.w000t.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez mark123 24 gru 2013, 15:32
Kalebx3 napisał(a):
Niestety dla wielu nastolatków seks jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu.

trzepałem konia codziennie od 11rokużycia i często dziennie nie po jeden raz . Miało się kiedys libido ;) ,,, teraz w tym temacie to cieńki kościotrup. Oj gdybym w tamtym wieku dopadł jakąś ( nie grubaskę zaznaczam ) cipencję to bym ją zajechaaaaaał na śmierć prawie. ;)

Ja się zacząłem masturbować gdzieś od 13 roku życia, ale wtedy jeszcze nie codziennie. Nigdy nie miałem fantazji związanych z seksem, moje libido nie jest nakierowane na seks.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez TEUFEL 24 gru 2013, 15:32
Kestrel, Światem rządzą kasa, władza i seks zapamiętam to sobie :mrgreen:
TEUFEL

przez mark123 24 gru 2013, 15:33
Tyrr napisał(a):mark123, dla niektórych dorosłych na tym forum jest to najważniejsza rzecz w życiu.

To też zauważyłem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez TEUFEL 24 gru 2013, 15:34
mark123, to odruchy miałeś prawidłowe no i może masz, tylko z mózgiem nie do końca okej, bo chyba na początku normalnie to robiłeś, nie uciekałeś w jakieś metafizyczne jazdy?
TEUFEL

przez mark123 24 gru 2013, 15:37
light napisał(a):mark123, to odruchy miałeś prawidłowe no i może masz, tylko z mózgiem nie do końca okej, bo chyba na początku normalnie to robiłeś, nie uciekałeś w jakieś metafizyczne jazdy?

Nigdy nie miałem fantazji o seksie, jestem aseksualny, poza tym seks i wszelkie aspekty erotyczne są dla mnie obrzydliwe.

przez TEUFEL 24 gru 2013, 15:38
mark123, cóż, współczuje Ci;)
TEUFEL

przez wiejskifilozof 24 gru 2013, 16:15
Lepiej rozmawiać o seksie niż o polityce.

-- 24 gru 2013, 16:18 --

mark123 napisał(a):Niestety dla wielu nastolatków seks jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu.

Ja mam 36 lat, i też o tym marzę.Jestem jeszcze prawiczkiem.

Sortuj wg