Skocz do zawartości
Nerwica.com

16 lat nigdy nie miałem dziewczyny, samotność.


Ksa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Jeśli chodzi o mnie, to nie będę chłopakowi mówić, że "jęczy", bo może dla niego to rzeczywiście być problem (jego sytuacja), ale ja mam gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92,

Myślałem, że chodzi o Twojego przyszłego chłopaka, a nie tego z tematu :oops: . Masz dobry gust, z resztą wiadomo od dawna, że Ci starsi są fajniejsi ;) . Ci po 30-stce to już w ogóle. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92,

Myślałem, że chodzi o Twojego przyszłego chłopaka, a nie tego z tematu :oops: . Masz dobry gust, z resztą wiadomo od dawna, że Ci starsi są fajniejsi ;) . Ci po 30-stce to już w ogóle. :D

No oczywiście! :D Zwłaszcza taki rotten soul :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92,

Zwłaszcza taki rotten soul :105:

Jak już pisałem, masz dobry gust. :lol: Dzięki :oops: . Powinnaś się zatem przyjrzeć tym forumowym (ponad) 30-stolatkom, których masz na miejscu. Chociaż jakoś podejrzewam, że i tak byś odmówiła jakby Cię któryś na Sylwka zaprosił gdzieś do knajpy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Nowym Roku sobie do Magdy pojadę i ją zabiorę na kurczaka,frytki i sałatkę.Żeby nie było pytań jadę na do małej miejscowości.

 

-- 25 gru 2013, 15:56 --

 

detektywmonk, Nie dziw się że nie masz baby z takim myśleniem

Teraz rozumiem każdy tylko na forsiastego leci.Mam dobrą koleżankę, też na rencie która nie wymaga od mnie żadnych prezentów i finansowanie czegokolwiek.AS w barze, każde za siebie płaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detektywmonk ,że się odważę Ciebie zapytać , a miałes Ty kiedyś poważniejszy Związek ( rozumiem ,że bez seksu )z dziewczyną ,kobietą, jakieś chodzenie ( nawet śmieszne za małalata ) z dziewczyną , jakiś nawet najmniej istotny związek z płcią piękną? Czy cnota całą gębą z Ciebie ,,, w każdym calu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, przecież Detektyw monk jest lekko upośledzony intelektualnie i na to m.in. ma rentę , nie wiem czego od niego oczekujecie. Może tego po postach aż tak nie widać( choć wg mnie widać) bo jest oczytany, sprawnie się posługuje językiem i inteligencje werbalną ma przyzwoitą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda pochodzi z biedy, ze wsi.Jest chora i jej rodzice chleją po całych dniach.

a co to za aggument ?

To znaczy,że co ,że nie kobieta , że nie ma pragnień noooormalnych i odpowiednich , nie marzy o zdrowym Związku i ,,,że taka weżmie co popadnie ( w tej chwili Ciebie ?). Ile ta Pani ma lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, przecież Detektyw monk jest lekko upośledzony intelektualnie i na to m.in. ma rentę , nie wiem czego od niego oczekujecie. Może tego po postach aż tak nie widać( choć wg mnie widać) bo jest oczytany, sprawnie się posługuje językiem i inteligencje werbalną ma przyzwoitą.

dokładnie jest tak jak piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×