CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez macieywwa 22 sty 2015, 19:42
Conessa, Absenor to jest to samo co convulex tylko inna nazwa handlowa.
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez _Jack_ 22 sty 2015, 19:57
marwil, po prostu dla siebie. Mógłbym sobie pozwolić na bezrobocie ,bo kwitu nie chwaląc się mam w ch.uj, ale też nie ma co siedzieć na dupie i dostawać jeszcze większego pierdolca. Poza tym pieniędzy nigdy za dużo. Zawsze coś można fajnego z nimi zrobić. Pojechać gdzieś, kupić jakieś elektroniczne cacko a nawet oszczędzać na gorsze czasy.
macieywwa, dzięki jakoś będę to ogarniał. Może podbiją mi na umiarkowany dodając depresję. Mam już lekki z powodu porażonego nerwu strzałkowego i o 1,5 cm krótszej prawej nogi. Ale znając życie te zjeby z komisji to zbagatelizują i powiedzą z depresją da się żyć i jestem całkowicie zdrów :D.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez INTEL 1 22 sty 2015, 20:09
Uważaj, żeby w ogóle Cię nie uleczyli ze wszystkich przypadłości.
...taki mamy klimat :D
...nie mam podpisu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Conessa 22 sty 2015, 20:33
OK. Dzięki za odpowiedź macieywwa,
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez marwil 22 sty 2015, 20:49
_Jack_, to, jeśli nesteś finansowo zabezpieczony, to nie rzucaj się na ochłapy, w stylu cieć, tylko składaj CV na co najmniej prezia średniej spółki, lub wyżej. To miauczenie o utraty pracy teleprostytutki, to jest zwykle miauczenie.

-- 22 sty 2015, 19:50 --

Czy miałczenie - sam nie wiem ;)
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez _Jack_ 22 sty 2015, 21:07
Preziem średniej półki to mógłbym być jakbym był zdrowy a tak to chujnia z grzybnią. Pierdoli mnie już to życie. Mogę być śmieciarzem i może nawet się tam zatrudnie jak mnie wyjebią z teleburdelu:). Interesuje mnie tylko święty spokój. Dach nad głową, szama i internet.
INTEL 1, no niestety taką mamy cebulandie. Prawilnie przypominam jak zostaliśmy wychujani.

10 mg Escitalopram

przez marwil 22 sty 2015, 21:43
_Jack_, Pamiętasz... "oddałem głos na PO" .....
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez slow_down 23 sty 2015, 23:56
A karbamazepina? Braliście, jeśli tak to ile?
slow_down

przez macieywwa 24 sty 2015, 16:00
slow_down, ja brałem w dawce 600, rano 200, wieczorem 400 w mixie z wellbutrinem i lamo..w dzien troszke mnie muliło po tym leku, padło mi strasznie na wzrok no i miałem po nim non stop zgage.

-- 24 sty 2015, 16:16 --

Mam dziwne przeczucia ze przez cały ten chad jestem juz skonczonym facetem, nawet jesli jakims cudem leki zaskocza, co ja mam zrobic ze swoim zyciem jak wszedzie dookola mnie zgliszcza po moim zyciu z przed fazy depry...nie mam pracy, nie mam pieniedzy, znajomych, zostałem koorwa sam jak pjerdolony wyrzutek, nie znajde juz chyba w sobie tyle siły zeby kolejny raz zaczynac zycie od nowa/ zbyt wiele razy juz to robilem,nie, nie tym razem juz nie mam sily/
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez INTEL 1 24 sty 2015, 17:24
Maciek, moje życie to już też tylko czekanie na śmierć. Jedyne co mogę zrobic to za wszelką cenę to czekanie sobie osładzać...
Moje życie to porażka. Przeciekło przez palce, a okres tak zwany " siłą wieku" ( "facet w sile wieku") który jest chyba najbardziej efektywnym okresem życia został zdefiniowany i wykastrowany bezpowrotnie tą pierdoloną chorobą. Tak więc obraziłem się na życie mam na nie już wyjebanee
...nie mam podpisu...

przez _Jack_ 24 sty 2015, 20:05
Dzień na hejcie. Wróciłem od tygodnia do poprzedniego stanu. W dodatku odczuwam lęk i ogromny stres związany z pracą. Łapią mnie czasem takie 2 dniowe lekkie poprawy. Zawsze jakieś wytchnienie. Wczoraj trochę odpoczywałem. Wyszedłem z psem, posiedziałem przy kompie itd. Dzisiaj rano obejrzałem skoki i potem poleciałem na trening w dodatku napisałem pismo o przyśpieszenie sprawy. W poniedziałek muszę je zawieść do Sądu. Ciekawe czy to uwzględnią. Czeka mnie dzisiaj przerwana noc. Chcę mi się wstać o 2:00 na skoki w Sapporo :). Waga dalej na poziomie 78,5 kg. Zamierzam się odchudzać dalej mimo iż już jestem szczupły. Wkurwiło mnie to namawianie na tuczące jedzenie i alkohol podczas wczorajszej kolacji. Ludziom nie dogodzisz. Ale ,żeby rodzice namawiali syna abstynenta na picie alkoholu, z takim czymś się jeszcze nie spotkałem.
10 mg Escitalopram

przez marwil 24 sty 2015, 20:51
Pij alkohol, napieprzaj stejki. Kładź lachę na kogo należy.
Chudyś jak pies. Niedopuszczalne jest abym ważył poniżej 8 dych.
Chcesz się w wbić w rurki, czy co?

przez JOSE 2 24 sty 2015, 21:52
INTEL 1 napisał(a):Maciek, moje życie to już też tylko czekanie na śmierć. Jedyne co mogę zrobic to za wszelką cenę to czekanie sobie osładzać...
Moje życie to porażka. Przeciekło przez palce, a okres tak zwany " siłą wieku" ( "facet w sile wieku") który jest chyba najbardziej efektywnym okresem życia został zdefiniowany i wykastrowany bezpowrotnie tą pierdoloną chorobą. Tak więc obraziłem się na życie mam na nie już wyjebanee

Robert nie tylko TY!!! Ja wiem na pewno, że życie me skończy się samobójstwem. Wielu sławnych czadowców tak skończyło, opływali w dostatki, byli sławni na całym świecie, nic nie musieli robić tylko się bawić - a mimo to wybrali wolność umysłu jakie daje samobójstwo.
Nie mam daru takiego jak Ty aby podzielić się moimi przeżyciami i walką z czad. Zawsze byłem nieśmiały i preferowałem nauki ścisłe.
Rodzice bardzo słabo mówili w języku polskim, dlatego ten przedmiot początkowo sprawiał mi najwięcej trudności.
Gdyby nie alkohol to dawno byłbym pod ziemią. Kiedyś nie było tych lekarstw które są dzisiaj, więc większość czadowców waliła alko.
Co do moich wpisów to lubię prowokować - aby nie było nudno na forum które mimo obelg lubię :bezradny: .
Dawniej Rambo.

przez marwil 24 sty 2015, 22:06
Kmiocie
ty prowokujesz, Czym ?
Liżesz dupy zasłużonym, jak ciota bardaszana.
Polaczki? Niepełnej krwi szkopie. Rzekłem raz i choć nie mam w zwyczaju
powtarzać:
Wypiżdżaj
Napisz coś, bez polskiego alkoholu - cioto.

Sortuj wg