Na temat poznawania ludzi

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez sorensen 08 paź 2011, 22:41
kornelia_lilia napisał(a):super, i o to chodzi. Czasami brakuje szczęścia, a w takim wypadku, temu szczęściu trzeba pomóc. Ale nie będę się powtarzać i pisać teksty typu- trzeba wyjść z domu- bo to oczywiste.
Ja tak sobie myślę, że może jeszcze nie spotkałeś kogoś, kto by Ci naprawdę zawrócił w głowie i tyle. :bezradny:

Trudno kogoś takiego spotkać nie spotykając nikogo :mrgreen:

przez kornelia_lilia 09 paź 2011, 10:44
sorensen, a to już tylko i wyłącznie Twoja wina.
Pewnie tak jest prościej, czekać z założonymi rękoma, a nóż coś się trafi.
Nie wiem, jak u ciebie, ale u mnie w rodzinie non stop trąbią, abym zaprzestała jakieś przelotne związki i znalazła kogoś na stałe, a dodają też, że przy moim wrednym charakterze, facet musi być przede wszystkim wyrozumiały i mieć anielską cierpliwość, ale oni nic o moich problemach nie wiedzą. :hide:

przez sorensen 09 paź 2011, 10:52
kornelia_lilia napisał(a):sorensen, a to już tylko i wyłącznie Twoja wina.
Pewnie tak jest prościej, czekać z założonymi rękoma, a nóż coś się trafi.
Nie wiem, jak u ciebie, ale u mnie w rodzinie non stop trąbią, abym zaprzestała jakieś przelotne związki i znalazła kogoś na stałe, a dodają też, że przy moim wrednym charakterze, facet musi być przede wszystkim wyrozumiały i mieć anielską cierpliwość, ale oni nic o moich problemach nie wiedzą. :hide:

Prawda. To moja wina że nie ma kobiet które zechciałyby się ze mną umówić. Baaa nawet nie ma w moim otoczeniu żadnych. Walczyłem więc w necie i to była katastrofalna porażka.

U mnie w rodzinie nic nie mówią. Mam niedużą rodzinę i wszyscy się przyzwyczaili do tego że od wieków nikogo nie mam, nawet na chwilkę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kornelia_lilia 09 paź 2011, 10:58
sorensen napisał(a): Walczyłem więc w necie ...

dobre :lol: , jak dla mnie internet i te wszystkie portale są przereklamowane, nic na siłę, trzeba się bawić i tyle.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez sorensen 09 paź 2011, 11:01
kornelia_lilia napisał(a):
sorensen napisał(a): Walczyłem więc w necie ...

dobre :lol: , jak dla mnie internet i te wszystkie portale są przereklamowane, nic na siłę, trzeba się bawić i tyle.

Nie w tym rzecz. Przecież nie traktowałem tego śmiertelnie poważnie. Po prostu próbowałem nawiązywać znajomości, ot na luzie i bez spinki. Ale nikt nie był zainteresowany. Dlatego uznałem że problem pewnie leży w moim nieatrakcyjnym wyglądzie.....

Problem w tym że internet był ostatnią możliwością jaką dostrzegam.

przez kornelia_lilia 09 paź 2011, 11:13
sorensen, nie przejmuj się tak wyglądem, nie każdy z Was musi od razu wyglądać jak Mourinho :mrgreen: . Ale nie będę pisać, że musisz działać czy coś, bo znając trochę Ciebie się wkurzysz.
Miłego dnia.

przez sorensen 09 paź 2011, 11:17
kornelia_lilia napisał(a):sorensen, nie przejmuj się tak wyglądem, nie każdy z Was musi od razu wyglądać jak Mourinho :mrgreen: . Ale nie będę pisać, że musisz działać czy coś, bo znając trochę Ciebie się wkurzysz.
Miłego dnia.

Żeby działać to trzeba mieć możliwości i trzeba wiedzieć jak to robić. I mieć predyspozycje. Bo inaczej będzie wtopa i nic więcej. Zresztą.....po co to piszesz? Jako kobieta nie masz z tym żadnych problemów. Nie musisz nic robić, samo przychodzi. A Twoja rola to tylko wykreślanie adoratorów, albo od razu albo po okresie próbnym.

przez kornelia_lilia 09 paź 2011, 11:22
sorensen, tak, tak. :twisted:
Jeśli facet mierzy dziewczynę od góry do dołu się śliniąc przy tym , no sorry, ale takie coś to mnie nie interesuje, wiadomo, o co takiemu chodzi po głowie, czyż nie ?
I jedna i druga płeć ma w tym temacie problemy, a możliwości to ma KAŻDY!

przez sorensen 09 paź 2011, 11:26
kornelia_lilia napisał(a):sorensen, tak, tak. :twisted:
Jeśli facet mierzy dziewczynę od góry do dołu się śliniąc przy tym , no sorry, ale takie coś to mnie nie interesuje, wiadomo, o co takiemu chodzi po głowie, czyż nie ?
I jedna i druga płeć ma w tym temacie problemy, a możliwości to ma KAŻDY!

Kobiety mają zdecydowanie mniejsze, zwłaszcza jeśli są w miarę atrakcyjne. Bo wtedy jedyny kłopot to taki że nie może trafić na faceta który by jej odpowiadał.
Co do możliwości...........tak sądzisz?:) Powiedz mi więc jakie ja mogę mieć możliwości? Zaczepianie kobiet na ulicach albo w centrum handlowym?

przez carlosbueno 09 paź 2011, 12:35
sorensen napisał(a):
kornelia_lilia napisał(a):sorensen, nie przejmuj się tak wyglądem, nie każdy z Was musi od razu wyglądać jak Mourinho :mrgreen: . Ale nie będę pisać, że musisz działać czy coś, bo znając trochę Ciebie się wkurzysz.
Miłego dnia.

Żeby działać to trzeba mieć możliwości i trzeba wiedzieć jak to robić. I mieć predyspozycje. Bo inaczej będzie wtopa i nic więcej. Zresztą.....po co to piszesz? Jako kobieta nie masz z tym żadnych problemów. Nie musisz nic robić, samo przychodzi. A Twoja rola to tylko wykreślanie adoratorów, albo od razu albo po okresie próbnym.

Trudno nauczyć się tego po 30-tce czego większość ludzi nauczyła się samoistnie w wieku kilkunastu lat
Największy Forumowy Maruda

przez kornelia_lilia 09 paź 2011, 14:39
sorensen napisał(a):Zresztą.....po co to piszesz?

a po co komentujesz moje wypowiedzi?
Nie jesteś dzieckiem, nikt Ci za rękę nie będzie prowadzić i mówić, co masz, a czego nie masz robić. Ja Cię nie znam, Twojego środowiska, doświadczeń, etc., dlatego moje wypowiedzi mają charakter ogólny.
Fakt, kobiety mają z reguły łatwiej, no ale przecież nie ma sprawiedliwości na tym świecie, także w relacjach damsko-męskich. Jesteś inteligentnym facetem, nie przechodzą Ci do głowy inne sposoby zapoznania się, dlaczego wciąż o tym zaczepianiu na ulicy piszesz?
Wg mnie trzeba wykorzystywać dane przez los sytuacje, oczywiście bez nacisku, a jeśli ich mało, to je stwarzać, przebywać w miejscach, gdzie sporo ludzi przebywa i wziąć sprawy w swoje ręce.
Jeśli chodzi o zaczepki, to sprawa dyskusyjna, dla jednej to natręctwo, zaś dla innej może nie mieć negatywnego wymiaru.Ponadto, lepiej jak facet zaczyna rozmowę o neutralnego tematu, ale to jest moja opinia.

przez Kiya 10 paź 2011, 22:07
Drodzy Panowie!

Pragnę coś dodać. Mówiłam już, że ani pyszczek, ani budowa ciała, nie są dla kobiet aż takie ważne. Że możecie dawać upust swojej inności w ubiorze, fryzurze, itp, jest to wręcz wskazane. Nie powiedziałam jeszcze jednego. Dbajcie o siebie! Mam w pracy kolegę - inwalidę, zboczeńca i flirciarza. Nie jest to najbardziej poszukiwane połączenie u mężczyzny... W dodatku jest gruby i średniej urody. Ale jestem przekonana, że znalazłby sobie dziewczynę, gdyby nie to, że... fatalnie się ubiera i śmierdzi. Obcisły golf podkreślający każdą fałdę i niemal kobiece piersi, w dodatku skracający go wizualnie, a jest niski sam z siebie, do tego równie obcisłe welurowe (dla niewtajemniczonych - takie trochę puchate :p) stare spodnie dresowe... Lubicie patrzeć na grube baby w obcisłych leginsach? Nie? A ten widok jest gorszy. I ten zapach, ten odrzucający zapach...! Wszystko to sprawia, że raczej żadna z pań nie ma za bardzo ochoty spędzać z nim czasu... Bo i wzrok trzeba by odwrócić, i nos zatkać i najlepiej nie słuchać tych głupot, które wygaduje...

Więc, jeżeli nie możecie znaleźć dziewczyny, a prezentujecie się równie źle co on (tylko i wyłącznie z własnego wyboru, bo to nie są rzeczy, które stworzyła natura!) to po prostu zadbajcie o siebie!
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez sorensen 10 paź 2011, 22:20
Kiya napisał(a):Drodzy Panowie!

Pragnę coś dodać. Mówiłam już, że ani pyszczek, ani budowa ciała, nie są dla kobiet aż takie ważne. Że możecie dawać upust swojej inności w ubiorze, fryzurze, itp, jest to wręcz wskazane. Nie powiedziałam jeszcze jednego. Dbajcie o siebie! Mam w pracy kolegę - inwalidę, zboczeńca i flirciarza. Nie jest to najbardziej poszukiwane połączenie u mężczyzny... W dodatku jest gruby i średniej urody. Ale jestem przekonana, że znalazłby sobie dziewczynę, gdyby nie to, że... fatalnie się ubiera i śmierdzi. Obcisły golf podkreślający każdą fałdę i niemal kobiece piersi, w dodatku skracający go wizualnie, a jest niski sam z siebie, do tego równie obcisłe welurowe (dla niewtajemniczonych - takie trochę puchate :p) stare spodnie dresowe... Lubicie patrzeć na grube baby w obcisłych leginsach? Nie? A ten widok jest gorszy. I ten zapach, ten odrzucający zapach...! Wszystko to sprawia, że raczej żadna z pań nie ma za bardzo ochoty spędzać z nim czasu... Bo i wzrok trzeba by odwrócić, i nos zatkać i najlepiej nie słuchać tych głupot, które wygaduje...

Więc, jeżeli nie możecie znaleźć dziewczyny, a prezentujecie się równie źle co on (tylko i wyłącznie z własnego wyboru, bo to nie są rzeczy, które stworzyła natura!) to po prostu zadbajcie o siebie!

Napisałaś to samo co mi się kilka razy zdarzało tylko ubrałaś to w inne słowa. Z jednej strony czytamy że budowa ciała mało ważna, ale dalej jest o tym że facet ohydny bo gruby. A ja jestem chudy (przeskakujemy na drugi koniec skali) czyli wynika z tego że taki gość jak ja jest równie wstrętny i o siebie nie dba.

przez Morfik 10 paź 2011, 22:27
sorensen, Kiyi chodziło o higienę osobistą bardziej chyba...

Sortuj wg