Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Kiya 19 lip 2012, 16:36
Sorrow napisał(a):
noname9292 napisał(a):Stark najważniejsza jest energia jaką się przekazuje innym ludziom. Jeśli jesteś pozytywny, otwarty, radosny to środowisko będzie naturalnie do ciebie lgnęło, bo dzięki tobie będą czuli się podobnie - odpowiedzialne są za to neurony lustrzane w mózgu. Jeśli jesteś wyluzowany to ludzie będą się przy tobie czuli wyluzowani itp. Niestety działa to też w drugą stronę.

Chyba, że akurat się ma problemy, wtedy, taka "ciężka" osoba jest wymarzonym towarzystwem.

Nie wiem, czy rzecz w tym, o czym napisał Sorrow, czy w czymś innym, ale ja nigdy nie lubiłam takich typowych sangwiników. I wcale ich towarzystwo nie sprawiało, że czułam się lepiej, wręcz przeciwnie. Za to zawsze lgnęłam do melancholików. Tylko, kurka, coś ostatnio ciężko o takich. Może się wybili?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez carlosbueno 19 lip 2012, 16:40
a ja jestem flegmatykiem ale za towarzystwem nich nie przepadam bo są nudni, sangwinicy są dobrzy ale tylko na chwilę bo na dłuższą metę ich radość życia jest męcząca. ;)
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Stark 19 lip 2012, 16:54
moniqe33, komputer,internet. Czasem coś czytam
Nie wiem jak sie oderwać od tej spirali...
Albo raczej ciężko to zrobić.
Stark

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez moniqe33 19 lip 2012, 16:55
moniqe33 napisał(a):stark umnie trwa taki stan rok

praca na popołudnia po pracy piwo dla relaksu , tabletka nasenna , spać do poludnia i znów praca....

chcę, muszę co z tym zrobić!!

a co robisz w wolnych chwilach ??

-- 19 lip 2012, 15:56 --

chciałam poprawic twój nick bo mi literkę zjadlo i teraz wyladowal pod twoja odpowiedzią... :evil:

tak "cudowne" zabijanie czasu internetem i nic nie robieniem :(
anoreksja bulimiczna, depresja
dokąd tak biegniesz przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz

Samotność

przez depresyjny86 19 lip 2012, 17:48
a ja jestem flegmatykiem ale za towarzystwem nich nie przepadam bo są nudni

Sam jesteś nudny! :mrgreen: ..eeee i ja też :mrgreen: .Ja w ogóle nie potrafię rozmawiać/wytrzymywać z ludżmi - nie ważne czy są sangwinikami,cholerykami,flegmatykami....
:)

Samotność

przez monk.2000 19 lip 2012, 19:04
No właśnie dobrze powiedziane, ciągle tylko te same monotonne czynności, co by się nie wymyśliło to i tak nie zabija tej nudy. Widzę że nadaję na podobnych falach co niektórzy.

A odnośnie wypowiedzi zaqzax-3 to kiedyś się w gimnazjum bawiliśmy w plebs i elitę, oczywiście ja i moich 3 kolegów to byli patrycjusze, a reszta to pospólstwo. Wtedy to nawet było sympatyczne podejście. A teraz raczej nie dziele ludzi na żadne grupy: na prostaków i innych, co mi po tym że np. będę wykształcony kiedy byle dres z osiedla ma więcej radości życia ode mnie.

człowiek nerwica- kiedyś jak siedziałem na tym forum, to jakoś specjalnie cie zapamiętałem, pewnie ze względu na dołujący nick, fajnie widzieć że się udzielasz.

A ja zainteresować zawsze z reguły miałem dużo, ale co z tego nawet hobby uprawiam z przymusu, bo muszę sobie jakoś zagospodarować czas, przecież się nie rozpłynę w obłoczek, coś muszę robić, kiedy ten czas leci.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Samotność

przez Stark 19 lip 2012, 19:48
moniqe33, wiem,to kiepski sposób,czasem niby jakoś się odrywam...ale jak alkoholikowi ciężko porzucić wóde albo narkomanowi dragi,tak tu ciężko rzucić komputer...
Czasem jeszcze podejmuje śladową aktywność fizyczną.
Stark

Samotność

przez Bonus 19 lip 2012, 19:54
No to widzę, że wielu tutaj jest już uzależnionych od internetu i żyją głównie wirtualnym światem? Ja nigdy jakoś nie miałem takiego towarzystwa interesującego i ciekawego, bo nie zawsze w danym towarzystwie człowiek czuje się dobrze. To wszystko zależy od samych ludzi i ich nastawienia na życie.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez Candy14 19 lip 2012, 19:58
Bonus, dlugo Cie nie bylo :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Adam Smith 19 lip 2012, 20:00
No trochę jest takich osób zgadzam się... a to pech :-|
:P
Adam Smith

Samotność

przez Bonus 19 lip 2012, 20:12
No nie było mnie z miesiąc czasu, ponieważ na ten czas wyjechałem do Szczecina, a niestety nie miałem możliwośći zabrać ze sobą laptopa, więc został on w domu, ale już jestem.

-- 19 lip 2012, 19:14 --

Ale już się cieszę, że jestem na forum z wami i przyznam się, że tęskniłem za forum i wypowiedziami, no i brakowało mi tego przez ten miesiąc.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez devnull 19 lip 2012, 20:14
Najgorsze jest to, że wbrew logice przyciągam do siebie samych wykolejeńców, z którymi nie ma szans na cokolwiek konstruktywnego czy pozytywnego, niby przyjaciół poznaje się w biedzie ale skoro oni kochają tą biedę, zarówno umysłową jak i materialną to o czym tu gadać. Z braku laku spotykam się z takim debilem i słucham tego pierdolenia - przytakując głową, by się nie obraził, chociaż mam ochotę takiej osobie wywalić z buta w twarz, wygarniając całą prawdę. Ci którzy wydają mi się atrakcyjni - żyją swoim życiem, po prostu brak czasu, a ja czuję się jak dziwka kradnąca im czas, dlatego też chętnie zapłaciłbym za taką znajomość - ale chętnych brak, przecież łatwiej, wygodniej i bezpieczniej jest w internecie :/
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez Michuj 19 lip 2012, 20:29
:idea:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Loża szyderców

Samotność

przez moniqe33 19 lip 2012, 21:36
zaqzax-3 napisał(a):Najgorsze jest to, że wbrew logice przyciągam do siebie samych wykolejeńców, z którymi nie ma szans na cokolwiek konstruktywnego czy pozytywnego, niby przyjaciół poznaje się w biedzie ale skoro oni kochają tą biedę, zarówno umysłową jak i materialną to o czym tu gadać. Z braku laku spotykam się z takim debilem i słucham tego pierdolenia - przytakując głową, by się nie obraził, chociaż mam ochotę takiej osobie wywalić z buta w twarz, wygarniając całą prawdę. Ci którzy wydają mi się atrakcyjni - żyją swoim życiem, po prostu brak czasu, a ja czuję się jak dziwka kradnąca im czas, dlatego też chętnie zapłaciłbym za taką znajomość - ale chętnych brak, przecież łatwiej, wygodniej i bezpieczniej jest w internecie :/

a może warto by w tych ludziach odnaleźć jakies pozytywne strony , może ich cos blokuje i tylko tak pozornie klepią biedę zarówno umyslową jak i materialną ??
anoreksja bulimiczna, depresja
dokąd tak biegniesz przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz

Sortuj wg