Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez near 11 paź 2016, 15:01
Nie wiem co ja mam już myśleć. Głowa mi nie funkcjonuje tak jak powinna, czyli normalnie. Jestem zdołowany i mam wszystkiego dosyć. Co z tego że pcham się do ludzi, skoro oni i tak mnie nie chcą. Najchętniej zrezygnowałbym z życia, bo męczy mnie wszystko. Przerasta mnie życie, moje uzależnienia i to że mam tyle długów u ludzi. Pewnie zaraz ktoś napisze mi żebym się walił i wziął się w garść, ale wam jest łatwiej niż mi bo wy macie siłę by walczyć ja jej nie mam. Chciałbym mieć partnerkę, ale nie mogę jej mieć bo każda którą spotkam zachowuje się tak samo, na początku jest wszystko fajnie, a następnego dnia się już nie odzywa i nie powie dlaczego, tak po prostu milknie. Mam tego też już dosyć. Trafiam na same nieodpowiednie osoby. Po co właściwie te kobiety siedzą na tych portalach randkowych skoro spotykają się tylko jeden raz i po co wypisują że szukają na stałe i trzeba je poznać, skoro wszystko to jest kłamstwem. Mnie nie poznały nawet przez te pare minut a już mnie oceniły, bo co jestem brzydki, mam kiepski samochód i pewnie widać że nie mam kasy to pewnie jest powód że nie chcą. Wku.... mnie to i gdybym tylko mógł to bym je wszystkie pozabijał bo nie lubie takich ludzi. Musiałem sie trochę wykrzyuczeć chociaż cała złość jest we mnie w środku.

Samotność

przez Lucid Dream 15 paź 2016, 08:04
Rozmawiałem dziś z wymyślonym przyjacielem o wymyślonych przyjaciołach :lol:
Chyba już całkiem zwariowałem :great:

Samotność

przez WolfMan 15 paź 2016, 11:59
near, Weź się w garść; )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Follow_ 15 paź 2016, 23:24
smutno i samotnie...
tyle się dzieje a nie mam komu opowiedzieć mojego dnia :(
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez near 16 paź 2016, 02:24
WolfMan napisał(a):near, Weź się w garść; )

Gdyby było to takie proste, to już dawno bym to zrobił. Mam duży problem którego nie potrafię zlikwidować.

Samotność

przez Eteryczna 16 paź 2016, 04:11
Follow_, jak to,nie,masz komu?masz,cale forum tutaj jakiś znajomych przyjaciół,a realnie nikogo?
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

Samotność

przez Follow_ 16 paź 2016, 23:36
bylam na spotkaniach od czwartku z roznymi ludzmi i probowalam im opowiedziec ale nikogo to nie interesowalo...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez kotek em 17 paź 2016, 01:05
Znowu w swój dobrze znany sposób próbuję ją na chwilę zagłuszyć :roll:
Obrazek

Samotność

przez Taurus94 19 paź 2016, 22:48
Kiedyś myślałem że to taki oczywisty stan, że dokucza dopiero wtedy kiedy mozesz pogadać z psem, albo ze zmyślonymi kumplami, jak powyżej ;) ale jednak da sie mieć przyjaciół, jednocześnie nie szanować i nie korzystać z ich towarzystwa. Da sie odsuwac od ludzi i czuć się jak jakiś odmieniec. Nie musisz być sam żeby to poczuć.

Samotność

przez near 21 paź 2016, 02:04
Samotność mi coraz bardziej daje w kość. Niestety nie mam szczęścia i zastanawiam się coraz bardzie dlaczego nie mam szczęścia do ludzi, dlaczego trafiam na takich ludzi. Szukając szczęścia i miłości też trafiam na same materialistki i zakłamane kobiety. Dlaczego każda kobieta jest tak fałszywa i zakłamana, taka materialna? Wkurza mnie to, że mówią "nie jestem taka jak inne", a jednak czas weryfikuje jej zachowanie, które jest takie samo jak u innych kobiet. Dlaczego każda jest materialistką? Mówią że nie patrzą na pieniądze, a jednak później wychodzi że chciałyby chodzić codziennie na zakupy, do drogich restauracji i żyć tak jak w serialu telewizyjnym.

Wkurza mnie to.

Samotność

przez atic 21 paź 2016, 09:03
near, a gdzie te kobiety poznajesz?
atic

Samotność

przez wiejskifilozof 21 paź 2016, 11:24
Ja dziś byłem u koleżanki lat 43 na imieninach.

Samotność

przez near 21 paź 2016, 18:30
wiejskifilozof napisał(a):Ja dziś byłem u koleżanki lat 43 na imieninach.

Nie no zajebiaszczo, to ja muszę zapier... żeby zarobić, a inni cały tydzień balują.

Samotność

przez wiejskifilozof 22 paź 2016, 15:30
Taka karma.

Sortuj wg