Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 20:34
zalezna napisał(a):Są konkretne (sic!), ale nie pogardzę kimkolwiek w obecnej chwili :mrgreen: Mam stały deficyt przytulania, cóż....

idz za mnie do obiektu do którego dawniej uczęszczałem.obecnie mam nowy obiekt normalnym i spokojnym personelem

Samotność

przez zalezna 07 lip 2015, 20:43
nie chrzancie, ja potrzebuje realnych, cieplych ramionek :(
zalezna

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 20:47
zalezna napisał(a):nie chrzancie, ja potrzebuje realnych, cieplych ramionek :(

takie właśnie znajdziesz na strzelnicy.bez zawołania i bez ostrzeżenia.poważnie.instruktor jakoś nie pyta czy kursantowi było przyjemnie tylko obejmie i idzie dalej robić swoje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Saraid 07 lip 2015, 21:03
zalezna napisał(a):nie chrzancie, ja potrzebuje realnych, cieplych ramionek :(
skoro "chrzanimy radż sobie sama a nie jęcz. nieboszczyk, ;)
Saraid

Samotność

przez szrama 07 lip 2015, 21:15
Bo chrzanicie aż się czytać nie chce. Osoba szuka bliskości której potrzebuje jak każdy, a dostaje bezsensowne odpowiedzi. Ja też jej poszukuje, ale muszę się teraz skupić sam na sobie by jakoś ruszyć z miejsca, a nic kompletnie mi nie wychodzi i mam wrażenie, że tak zostanie już, nie potrafię nawet zrobić krzywdy samemu sobie.

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 21:24
boże święty.to poprzytulaj się do przechodniów na ulicy albo do mamy/taty/rodzeństwa/pielęgniarzy i lekarzy w szpitalu.ciekawe ile razy dostaniesz w lampe.ciekawe ilu świadków popuka się w głowę.ciekawe ile dostaniesz zastrzyków uspokojajacych w dupe?
Ostatnio edytowano 07 lip 2015, 21:26 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Samotność

przez szrama 07 lip 2015, 21:26
Dobrze, nie mam siły prezentować swoich mądrości ani kłócić się jeszcze tutaj.

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 21:30
to idz do lasu i przytulaj się do drzew.znajdz jakieś twoje ulubione,nazwije je "Klara" czy jakoś tak i tul się bez opamiętania w zaciszu.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Samotność

przez zalezna 07 lip 2015, 21:31
szrama :(
zalezna

Samotność

przez szrama 07 lip 2015, 21:38
nieboszczyk napisał(a):to idz do lasu i przytulaj się do drzew.znajdz jakieś twoje ulubione,nazwije je "Klara" czy jakoś tak i tul się bez opamiętania w zaciszu.

Nie pójdę do lasu i nie zrobię tego o czym piszesz bo równie dobrze mogę się przytulić do przyjemniejszej w dotyku poduszki, a na ulicy nie mam zamiaru nikogo poznawać bo zakończyło by się to tak jak napisałeś, a poza tym większość tych osób nawet nie zasługuje na to. Nie chodzi wyłącznie o fizyczny dotyk, ale o świadomość bycia komuś potrzebnym i możliwości normalnego spędzenia dnia, a najlepiej by to była osoba w takiej sytuacji jak ja, bez perspektyw na nic, byśmy razem mogli skupiać się na poprawie sytuacji i cieszyć się sobą. Jestem tak rozkojarzony i zdemotywowany wszystkim, ze nawet sklejenie tych kilku zdań było dla mnie dużym umysłowym wysiłkiem, mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi.

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 21:53
może masz racje.ludzie nie zasługują by się do nich tulić bo są fałszywi,śmieją się z ciebie,bawią się tobą i zaraz oleją.przytulaj się do kotów.jak mruczą to na pewno nie dlatego że znalazły kolejnego łatwowiernego ułomnego intelektualnie z którego mogą pomruczeć.po drugie ludzie są nieporęczni w tuleniu ze względu na dużą wage i wzrost i dużą powierzchnię pocenia się tudzież straszliwego smrodu

Samotność

przez Introwertyczka 07 lip 2015, 21:57
nieboszczyk napisał(a):może masz racje.ludzie nie zasługują by się do nich tulić bo są fałszywi,śmieją się z ciebie,bawią się tobą i zaraz oleją.przytulaj się do kotów.jak mruczą to na pewno nie dlatego że znalazły kolejnego łatwowiernego ułomnego intelektualnie z którego mogą pomruczeć.po drugie ludzie są nieporęczni w tuleniu ze względu na dużą wage i wzrost i dużą powierzchnię pocenia się tudzież straszliwego smrodu

Hmmm... Urojenia prześladowcze?
Introwertyczka

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 22:00
Introwertyczka napisał(a):
Hmmm... Urojenia prześladowcze?

raczej zdrowy rozsądek i twarde stąpanie po ziemi.

Samotność

przez szrama 07 lip 2015, 22:00
Może i tak, ale akurat to co on pisze mnie spotkało, nawet sobie nie wyobrażacie ile zrobiłem dla tej osoby i byłem gotów zrobić, ale co tam dla niej jeden znajomy w tą czy w tą. Przestałem być potrzebny, można mnie rzucić w kąt, zresztą, nie tylko o tą jedną osobę chodzi, ale może znajdę na świecie kogoś jak ja.

Sortuj wg